Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aha, czyli żeby nie dostać bana wystarczy nie odpowiadać na pytania, nie informować gdzie jest pies i radośnie oraz KULTURALNIE hopsać wąteczki, tak?... :(

Zawsze mi się wydawało, że odchodząc z dogo robi się na złość przede wszystkim psom. W sumie nadal tak uważam. Całego świata i tak zbawić się nie da. Czasami jest tak, że wchodzę na wątek, widzę "znajome" nicki i mówię w duchu "przepraszam piesku, Tobie niestety pomóc nie mogę". Ale innemu pomogę - z pomocą ludzi, na których mogę liczyć, na których się nie zawiodłam i dzięki którym nadal robię to, co robię - przynajmniej dla tych kilku kolejnych psów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Aha, czyli żeby nie dostać bana wystarczy nie odpowiadać na pytania, nie informować gdzie jest pies i radośnie oraz KULTURALNIE hopsać wąteczki, tak?... :(

[/QUOTE]

....własnie tak Nutusiu i tak napisała Handzia na watku Kesha ale chyba ten post tez usunieto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Damy radę, ban wiecznie nie trwa. Relacje możemy z poczty mailowej przenosić i wysyłać:loveu:[/QUOTE]
Ale ostrożnie...
1. KONTO

a) Każdy użytkownik ma prawo do jednego konta (nicka) na forum. Używanie jednocześnie dwóch kont jest zabronione i grozi usunięciem obydwu. Założenie nowego konta (nicka) jest dozwolone tylko w przypadku rezygnacji z poprzedniego i za zgodą Admina. Jeżeli korzysta się z czyjegoś konta (w przypadku posiadania jednego komputera) należy podpisać się własnym nickiem lub inicjałami.

[B]b) Zabronione jest użyczanie konta osobom zbanowanym. Zachowanie takie skutkuje banem, proporcjonalnym do bana osoby, której konta użyczono.[/B]

[COLOR=#dda0dd]To może zostać róznie zinerpretowane....[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Ale ostrożnie...
1. KONTO

a) Każdy użytkownik ma prawo do jednego konta (nicka) na forum. Używanie jednocześnie dwóch kont jest zabronione i grozi usunięciem obydwu. Założenie nowego konta (nicka) jest dozwolone tylko w przypadku rezygnacji z poprzedniego i za zgodą Admina. Jeżeli korzysta się z czyjegoś konta (w przypadku posiadania jednego komputera) należy podpisać się własnym nickiem lub inicjałami.

[B]b) Zabronione jest użyczanie konta osobom zbanowanym. Zachowanie takie skutkuje banem, proporcjonalnym do bana osoby, której konta użyczono.[/B]

[COLOR=#dda0dd]To może zostać róznie zinerpretowane....[/COLOR][/QUOTE]

Mam na mysli pośrednictwo np Handzi i Funi.

Link to comment
Share on other sites

Przerażające jest to co piszecie ale niestety prawdziwe:(.Karę poniosły osoby,które za dużo pytały.Może faktycznie czasem za bardzo emocjonalnie do tego podchodziły ale na dogo nie ma osób które do ratowania psiaków nie podchodzą emocjonalnie.
Fakt,ban nie jest tragedią.Tragedią jest co innego ale lepiej chyba o tym nie pisać tylko po prostu pewne wątki omijać.
A ''moich" psiaków z dogo na pewno nie opuszczę:lol:,nie ma mowy:mad:.
Więc teraz miłe panie kulturalnie hopsamy wąteczek Daszy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie napiszę co o tym wszystkim sądzę, bo boję się bana ;) Nie mogę sobie na niego teraz pozwolić, bo za dużo mam wątków rozpoczętych i psiaków, które czekają na pomoc...
Nie martwcie się o Daszkę, Wiola będzie nam telefonicznie przekazywała co u niej.
Dziękuję za oferowaną pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam wczoraj coś napisać ale emocje były zbyt silne wiec wolałam sie z tym przespać . Urodziłam dwoje chorych dzieci w tym jedno nieuleczalnie . Nie bede tutaj opisywała mojego zycia ani naszej walki o dzieci ale powiem jedno jestem w ciężkim szoku po przeczytaniu wszystkiego z obydwu watków - łacznie z postami usunietymi bo zdazyłam je przeczytać . Nie bede komentowała - co myślę to moje .
Maleńkiej Kruszynce i jej rodzicom życzę wszystkiego najlepszego i ogromnych anielskich skrzydeł aby Was zawsze chroniły .

[IMG]http://anulka77.files.wordpress.com/2012/02/guardian-angel-0109.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoana']O Daszkę się nie martwimy bo jest w dobrych rękach- bardziej o brak ciętego języka zbanowanych dziewczyn. Podajcie nr konta to jakis grosik dorzucę.[/QUOTE]
Już wysyłam :) Dziękuję bardzo :) Mam nadzieję, że dziewczyny niebawem do nas wrócą...

Ps. Rodzice, pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za obecność na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Wiola, jestem Ci bardzo wdzięczna za to co robisz dla Daszki :)
Szkoda, że wcześniej żaden wet nie gapnął się, że trzustka niedomaga. Pewnie stąd jej chudość, nieposkromiony apetyt i galaretowate kupy...Ale trudno, lepiej późno niż wcale...[/QUOTE]
Tak tłuszczowate stolce to wynik chorej trzustki.Mogę pomóc z kreonem 25000 j to zamiast lipancrea .

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku, że tyle banów nałożono. Za co? Chyba jednak nie będę tu stałym bywalcem. Łatwiej mi pomagać przez fb. Nie wycofuję się ze swojej deklaracji co do Daszki. Wpłacę, ale dopiero na pocz. nowego miesiąca. Szok!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JoanJ']Jestem w szoku, że tyle banów nałożono. Za co? Chyba jednak nie będę tu stałym bywalcem. Łatwiej mi pomagać przez fb. Nie wycofuję się ze swojej deklaracji co do Daszki. Wpłacę, ale dopiero na pocz. nowego miesiąca. Szok![/QUOTE]
Masz rację .Lepiej .

I tam jest wolność słowa .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...