Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

[quote name='_Goldenek2']To już wiesz Wiola dlaczego na Forum Pomocy Retrieverom Złoty Pies tak dramatycznie brakuje DT?
U nas każdy kto chce wziąć psa do DT musi złożyć ankietę. Potem czeka go rozmowa telefoniczna (około 1-1,5 godziny) z naszą wolontariuszką i o ile wypadnie pozytywnie - robimy wizytę. Po przejściu całej procedury podpisywana jest umowa DT. Każda jest indywidualna, bo każdy DT ma inne możliwości.
To odstarsza ludzi, ale jednocześnie DT które mamy, to domy na najwyższym poziomie, z olbrzymią miłością do zwierząt :)[/QUOTE]

Znajome osoby z dogo też tak maglujecie:smile:?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

masakra nadrobiłam wątek od wczoraj, zaraz wejdę do kesha i powiem co o tym sądzę. Pies był w schronie, jak ciotki wpiszecie w google schronisko w dzierżoniowie to Wam wyskoczy azyl to tam był Kesh, do dziś się odpowiedzi nie doszukałam tak jak jedna cioteczka dobrze napisała, na moją odpowiedz były tylko teksty hopsaj Kesh i tyle zero faktów olanie sprawy

Link to comment
Share on other sites

Jaka pogawedka sie tam wywiazala... Jak widac odpowiedz nie padnie...
ale mam nadzieje ze ktos sobie wezmie cos do serca i sie zastanowi oddajac psa..

Goildenku ja sobie zdaje z tego sprawe:) Ja osobiscie jesli nie znam osoby nie oddalabym jej psa/
nie polecila hoteliku...

Ziober ja cie doskonale rozumie.. Jak widzisz wie wszystklo lepiej...
Tak samo ze podobno wiozlam oprocz Daszy innego psa...
dziwne bo spalam u Marysi i o ona dzikim lokatorze nic nie wie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']taaa ciotka przecież ty to dla kasy robisz:) ha ha ha usmiałam się czytając jej wypowiedz masakra znieczulica jak nic[/QUOTE]
No i niech tak zostanie... Ale ja przynajmniej sie wywiazuje z umowy!!!!
W koncu placicie mi za usluge opieki nad psem a ja takowa roztaczam nad nimi..
szkoda ze Jasiek jest na BDT laski zwracaja mi za karme, Bary jest na BDT tak samo zwrot
za karme jest jeszcze Majkel, Tobi i Gabrysia i Daszka na PDT wszystkie obecnie maja pchly
jak myslisz kto za to zaplaci?? Zapewne ja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']No i niech tak zostanie... Ale ja przynajmniej sie wywiazuje z umowy!!!!
W koncu placicie mi za usluge opieki nad psem a ja takowa roztaczam nad nimi..
szkoda ze Jasiek jest na BDT laski zwracaja mi za karme, Bary jest na BDT tak samo zwrot
za karme jest jeszcze Majkel, Tobi i Gabrysia i Daszka na PDT wszystkie obecnie maja pchly
jak myslisz kto za to zaplaci?? Zapewne ja...[/QUOTE]
To jeszcze mają pchły?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Masz fart, że nie znasz mnie i chomika :evil_lol: .... bo Jola to najsympatyczniejsza z nas.[/QUOTE]
e tam pinkolisz;)

andegawedko... Ja nie wiele osob znam realnie z dogo;)
Znam Funie, Marine, Handzie, Lu Gosiak...
a i Guciek i Danavas..
i najlepsze jest to ze kazda z innej czesci pl:D

Link to comment
Share on other sites

Jutro jade z Dasza na badanie krwi..
Tak ! Ktos zapyta dlaczego trzeci raz.. bo cos sie dzieje. Wczesniej miala robione badania
ale kupa dalej nie jest kupa cala, stala, twarda... Dasza bowiem jest calyy czas pod kontrola weta i ostatnio brala antybiotyk stad niestety odwolana operacja guzow.
Wet mowi ze ona nie moze byc caly czas na antybiotykach i nifuroksazycie.
Bedzie jutro miala badana trzustke i watrobe bo michele wspominala ze w badaniach
sa podwyzszone jednostki.


Wet raczej nie sadzi by miala przerzuty ale jak powiedzial "on wrozka nie jest"
od kiedy danka u Mnie jest to kupy sa luzne..
Na poczatku biegunka a obecnie to raj ale jednak nie twarde

kurde nie wiem jak wam opisac stan kupy:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Jutro jade z Dasza na badanie krwi..
Tak ! Ktos zapyta dlaczego trzeci raz.. bo cos sie dzieje. Wczesniej miala robione badania
ale kupa dalej nie jest kupa cala, stala, twarda... Dasza bowiem jest calyy czas pod kontrola weta i ostatnio brala antybiotyk stad niestety odwolana operacja guzow.
Wet mowi ze ona nie moze byc caly czas na antybiotykach i nifuroksazycie.
Bedzie jutro miala badana trzustke i watrobe bo michele wspominala ze w badaniach
sa podwyzszone jednostki.


Wet raczej nie sadzi by miala przerzuty ale jak powiedzial "on wrozka nie jest"
od kiedy danka u Mnie jest to kupy sa luzne..
Na poczatku biegunka a obecnie to raj ale jednak nie twarde

kurde nie wiem jak wam opisac stan kupy:shake:[/QUOTE]
Wiolu, ale fakturki weźmiesz na to wszystko? ;) Na środek na pchły również...
Ps. martwię się, że pieniądze topnieją...ale jak coś się dzieje, to trzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Wiolu, ale fakturki weźmiesz na to wszystko? ;) Na środek na pchły również...
Ps. martwię się, że pieniądze topnieją...ale jak coś się dzieje, to trzeba.[/QUOTE]
krople pokryje ja... wkleje wam na dowod opakowania mokre siersciuchy od kropel wszystko..
bowiem krople to moja dziala. moje psy tez maja. prosze tylko o obroze..
wiesz ze ja fakture zawsze mam ;) Dloa mnie to zaden problem

a juz zabawne bylo pw od jednej z dogomaniaczek ze skad wiesz czy dasza nie
ma pchel od np Tobiego;)
Ja mam pierrwszy raz w chacie pchly i ciezko to wytepic przy 5 ciu psach;)

Link to comment
Share on other sites

Wiem jak to jest :) W tamtym roku moje psy przez chwilę miały styczność z takim wiejskim biedakiem ściągniętym z łańcucha., Florkiem...Pomimo, że były zabezpieczone, też od razu miały i przyznam się, że ja też miałam nogi pogryzione...:evil_lol: Kupiłam wielkie opakowanie Fiprexu, ale dalej nie mogłam tego zwalczyć, dopiero jak kupiłam ;) porządny lek Frontline, pozbyłam się dziadostwa...W tym roku zamawiam obroże Foresto i już nie eksperymentuję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Wiem jak to jest :) W tamtym roku moje psy przez chwilę miały styczność z takim wiejskim biedakiem ściągniętym z łańcucha., Florkiem...Pomimo, że były zabezpieczone, też od razu miały i przyznam się, że ja też miałam nogi pogryzione...:evil_lol: Kupiłam wielkie opakowanie Fiprexu, ale dalej nie mogłam tego zwalczyć, dopiero jak kupiłam ;) porządny lek Frontline, pozbyłam się dziadostwa...W tym roku zamawiam obroże Foresto i już nie eksperymentuję...[/QUOTE]

Handziu po konsultacji z wetem powiedzial ze na starsze tymczasy wystarczy..
ale na dasze trzeba niestety obroze i na barego .. niestety..
ale ja je kapalam smarowalam teraz znow krople..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']e tam pinkolisz;)

andegawedko... Ja nie wiele osob znam realnie z dogo;)
Znam Funie, Marine, Handzie, Lu Gosiak...
a i Guciek i Danavas..
i najlepsze jest to ze kazda z innej czesci pl:D[/QUOTE]

i jeszcze ja...... zapomniana ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...