Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

Wiolu, a dlaczego niektóre fundacje "trzymają na siłę" psa u siebie, gdy miłośnicy psów płacą na te psy? Wymyślają "cuda nie widy" przy ocenie potencjalnych domów stałych, byle tylko za szybko nie pozbyć się kury znoszącej niekoniecznie złote ale jaja...Kasa płynie, psa w kupie innych się wyżywi...A dlaczego dla michelle taki problem nie do "przeskoczenia" stanowiły faktury, rachunki...Innym pdt, hotelikom nie stanowi to żadnego problemu.Tutaj był...Kasa na sunię była...A niektóre ciotki skwitowały to "niedogadaniem" przed zawiezieniem Daszy...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wiola&Miłosz']Mnie dziwi tylko jedno jeszcze dlaczego nikt ale to nikt zadna z osob placacych na psa ale to zadna nie dopytywala o szczegoly... ziober wyjasnila swoje watpliwosci.. Byl dom staly...
Gdzie tu jest niedogadanie? hm??[/QUOTE]
Wiola, właśnie dokładnie mialam to napisać...wyjęłaś mi z ust...
Nie dziwi mnie już postawa Michelle i Giselle. Miały szczęście, że wtedy chaos się na dogo zrobił i posty poznikały...
Ale bardzo dziwi mnie postawa innych dziewczyn obecnych wtedy na wątku :crazyeye:
Nikt nie próbował dociec o co chodzi, dlaczego Giselle milczy.....niepojęte....

Link to comment
Share on other sites

Ale dt chciał tylko kasę a nie Kesha...Dał więc psa do boksu schronowego a kasa była na czysto dla dt...Uaaaa, ale wymyśliłam hipotetyczną sytuację, która tak naprawdę mogła się zdarzyć....
Handzia, no Kesh nadal nie ma domu stałego a giselle4 na jego wątku się rozpływa...

Link to comment
Share on other sites

sorry ciotki wcieło mnie, tak Wiola schron byl zamknięty... gdyby chociaż był otwarty to najprawdopodobniej Kesh by od dawna miał ds bo facet był zdecydowany....

masakra jakaś pytałam, pisałam na pw potem dzwoniłam na kom który mi podała i dupa zero odpowiedzi nawet kom nie odebrała....

Dasza jak śmierdziała to na bank nie była w domu gdyby była to tez by nie sikała po kątach...

to jest jakaś patologia...

Link to comment
Share on other sites

Kurde ... No ale jak nie dojdziesz prawdy.. laski co wy mowicie..
no to co zostawila psa na zamknietym schronie?
no wy sobie ze Mnie jaja robicie?? mnie to juz nawet nie smieszy...
no bo gdziez... ja rozumiem ze to watek daszy ale jak mniemam
tam przebywaja inne psy.... dlaczego to zostalo zignorowane
przeciez ktos tam psa umieszczal...

Link to comment
Share on other sites

Kesh nadal bezdomny, czy nadal w schronie nie wiem... szkoda psa naprawde... one niby go ze schronu wyciągnęły bo był tam gryziony... były zdjęcia że miał pychol pogryziony dotkliwie... ale kurde nie zgadza mi się to chyba ze to był inny schron. Bo musze przyznać jedno że w Dzierżoniowie naprawdę ładne czyste schronisko jest. ładne boksy, 1 pies w jednym boksie... to niby skąd to pogryzienie. Nie wiem może go zabrały z innego, a umieściły w tamtym gdzie ja byłam...

szkoda że pocałowaliśmy klamkę pies by miał dom

Link to comment
Share on other sites

Wiolka mnie też to nie smieszyło.... miałam zajebisty dom dla niego!!

te ich tłumaczenia to funtu kłaków nie jest warte. Jak go zabrała do pracy aby mi go pokazać to dlaczego jak kończyła pracę to go nie wzięła z powrotem..

te samo pytanie tam zadałam do dziś odpowiedzi się nie doczekałam!!!

Link to comment
Share on other sites

Ziober- mecz... masz do tego prawo.. ja rozumiem twoje oburzenie..
Moje bylo podobne, naprawde i doskonale cie rozumiem...
tak generalnie to uwazam ze sprawa jest do wyjasnienia o ile
ktorakolwiek bedzie miala ochote cokolwiek wyjasniac...
na watku kesha zostalo to olane a szkoda bo tak jak piszesz
pies mialby dom i do dzisiaj by nie kwitl...


[QUOTE] [B]
Luty
zostało-115,70zl
giselle4 bazarek-5,50zl
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236656-ROZLICZAM-2-zlociaki-na-psiaka-to-gradka-nie-byle-jaka-8grudzien"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...jaka-8grudzien[/URL]
giselle4 bazarek-39zl
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236887-ROZLICZAM-Psie-prezenty-na-gwiazdkę-15-grudzien"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ę-15-grudzien[/URL]
fiorsteinbock-10zl
giselle4 bazarek-78,50zl
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237058-ROZLICZAMY-Ciekawa-bizuteria-i-nie-tylko-20grudnia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237058-ROZLICZAMY-Ciekawa-bizuteria-i-nie-tylko-20grudnia
[/URL]giselle4 bazarek-7,50zl
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236973-rozliczony-prosze-przenie-bransoletki-zawieszka-naszyjnikbez-deklaracji-15-grudzien?p=20100090#post20100090"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post20100090[/URL]
WARANSKA-50zl
giselle4 bazarek-36,50zl
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237492-rozliczony-prsze-przeniesc-Tuptusiowi-i-Keshowi-dasz-24-12-2012?p=20149254#post20149254"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post20149254[/URL]
Mysza2-10zl
pani Beata L-50zl
-------------------------------
Razem-402,70zl

[B]Zaplacone za Luty do 9marca
[/B][/B] [/QUOTE]

ale ile? ja chyba nie rozumiem tego rozliczenia

Link to comment
Share on other sites

Wiola, tam ciotki tak walą pokłony, że na pewno nikt niczego nie będzie wyjaśniał...Daj sobie spokój, nie powinnaś się teraz denerwować.
Kiedy czytam tamten wątek, to czuję jakbym czytała jakiś oderwany wątek od rzeczywistości...Była wizja DS, ale nikt tym się nie przejął, tylko dziewczyny nadal pieją z zachwytu, hopają Kesha i wpłacają pieniądze...mam wrażenie jakby były zaczarowane...:shake: :crazyeye:

Edited by handzia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Wiola, tam ciotki tak walą pokłony, że na pewno nikt niczego nie będzie wyjaśniał...Daj sobie spokój, nie powinnaś się teraz denerwować.[/QUOTE]
Handzia ale jak moge dac sobie spokoj? No powiedz mi....
Niech wala... chwala im za to.. ja bynajmniej pomimo tego ze nie wiedzialam wczesniej
o keshu to mam powazne obawy czy to napewno wporzadku...
Ja nie jestem zdenerwowana ja jestem w szoku!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']ty bys chyba chciala miec takie urwanie glowy jak ja;) A to za sprawa tzta;)
leze i pachne;)[/QUOTE]
To mi ulżyło :) Daj buzi Miłoszowi ode mnie :) Jest naprawdę wspaniały :)
Ja miałam tak, że mój nigdy nawet jednej pieluchy w ręku nie miał :shake:, stąd moja troska o Ciebie...:)

Link to comment
Share on other sites

Babo ja bym chciala chociaz pieluche macnac;) Co prawde troszke wstawalam w nocy bo mala kwekala... No a jak ona zaczela To Jasko zaczal szczekac za nim barry to wstala Goska wstala Goska to fenczyslaw chcial Mnie zjesc... to sie majkel do niego dochrapal.. no to Tobi skoczyl.. dom wariatow mowie ci:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']A ja sie zastanawialam,dlaczego giselle4 tak czesto pisze,wstawia foty na watkach michelle....Teraz moge sie domyslac i jestem w kropce,bo przeciez dziewczyny tam byly.Dziwne to wszystko....[/QUOTE]
dziwne owszem.. ale dlaczego nie ma ni krzty wyjasnienia??
Czy to jest normalne ze pies na dt zostaje w kojcu w schronie?
Nigdzie sie nie spotkalam z takimi praktykami nigdzie!!!!

Link to comment
Share on other sites

Widzisz młoda cioteczko! Tak trzeba zamieścić rozliczenie, aby nie było wiadomo nawet, ile to hotelowanie Kesha za luty kosztuje....A skoro nikt się nie dopytuje, to po co "oświecać"? Wiola, jak się z tym prześpisz, to zrozumiesz, że nie ma nad tym kontroli żadnej i nawet o największych "psich mordowniach" powiatowi lekarze weterynarii wypowiadali się w superlatywach, a przynajmniej bez zastrzeżeń...Co Ty możesz Wiolu zrobić w swojej sytuacji? Nie czytać dogo, bo naprawdę słabo się robi na duszy...Blisko Ciebie jesteś w stanie ingerować w nieprawidłowości.Tak daleko, nie...Piszę to pełna goryczy, z pogardą dla tych wszystkich "lukrowanych" oszustów żerujących na dobroci serca naiwniaków, uczciwie i szczerze pomagających bezdomnym psom...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Babo ja bym chciala chociaz pieluche macnac;) Co prawde troszke wstawalam w nocy bo mala kwekala... No a jak ona zaczela To Jasko zaczal szczekac za nim barry to wstala Goska wstala Goska to fenczyslaw chcial Mnie zjesc... to sie majkel do niego dochrapal.. no to Tobi skoczyl.. dom wariatow mowie ci:diabloti:[/QUOTE]
Już sobie to wyobrażam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Widzisz młoda cioteczko! Tak trzeba zamieścić rozliczenie, aby nie było wiadomo nawet, ile to hotelowanie Kesha za luty kosztuje....A skoro nikt się nie dopytuje, to po co "oświecać"? Wiola, jak się z tym prześpisz, to zrozumiesz, że nie ma nad tym kontroli żadnej i nawet o największych "psich mordowniach" powiatowi lekarze weterynarii wypowiadali się w superlatywach, a przynajmniej bez zastrzeżeń...Co Ty możesz Wiolu zrobić w swojej sytuacji? Nie czytać dogo, bo naprawdę słabo się robi na duszy...Blisko Ciebie jesteś w stanie ingerować w nieprawidłowości.Tak daleko, nie...Piszę to pełna goryczy, z pogardą dla tych wszystkich "lukrowanych" oszustów żerujących na dobroci serca naiwniaków, uczciwie i szczerze pomagających bezdomnym psom...[/QUOTE]
Bardzo mi się podobają Twoje posty:) Zgadzam się dokładnie z Tobą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']dziwne owszem.. ale dlaczego nie ma ni krzty wyjasnienia??
Czy to jest normalne ze pies na dt zostaje w kojcu w schronie?
Nigdzie sie nie spotkalam z takimi praktykami nigdzie!!!![/QUOTE]=
Bardzo dziwne,ale chyba tylko dla nas..Kurcze zaraz znowu dostane pw od giselle...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...