Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

[quote name='funia']Wiola jestem ,wróciłam z szpitala na peryferiach .Jak było tak jest !czekamy na kolejny atak :roll:
Operacja 28 marca .Będe życ .Jak mnie nie złapie ...


PS.Córcia śliczna !!!!!!!!!!![/QUOTE]

uff....... dobre wieści na tym wątku :) Funiu, nie daj się kamyczkowi !!!!!


właśnie relacjonowałam Havance, co tu się wyprawia ;););)
Ela jeszcze za słaba trochę, jak nabierze sił, to do nas tutaj dołączy, na razie przekazuję od Niej pozdrowienia dla Was i buziaczki dla ślicznej Karinki !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Całe szczęście, że to nie prochy od Miłosza a życiowa radość i optymizm, prawda, Wiolu? Daszce należałoby podać jakieś śmierdziuchy( np. żwacze wołowe, tchawice jelita suszone itp.). Jak moje psiunie wyjadały z kuwety kocie koopy, to wetka powiedziała,że czegoś im brakuje(zapomniałam czego...) w przewodzie pokarmowym i trzeba im dawać albo tabletki albo te śmierdziuchy...

Link to comment
Share on other sites

tablety to rumen Tabs tak sie nazywaja na Tobiego nie podzialaly dalej zre z kuwety..
Wiecie co? jakbym przewidziala dzisiaj dzwonila Gosia i mowila ze z Dasza byla u weta. Laska ma luzna kupe bo co? Bo jej zwirek zaszkodzil... Niestety ale zabieg usuniecia guzow w tym wypadku musi zostac przesuniety poniewaz nie mozna laczyc narkozy z antybiotykoterapia.!!
No zem wykrakala.. Goska dostala polecenie by kotu kuwete w kibelku zamknac na szczescie Gabryska umie prosic i mialczy...ale woda z tylka jej nie leci tylko luzne kupsko jest

Wbrew pozorom ja normalna jestem;):eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Wiolu, Karinka śliczna! i nie wygląda na jednodniowego malucha :) serdecznie Was pozdrawiam. Opis akcji w przedpokoju nadaje się niewątpliwie na scenariusz filmowy: komedia lub film grozy, chyba jednak to pierwsze, szczególnie lubieżne zachowanie Tobiego :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']uff....... dobre wieści na tym wątku :) Funiu, nie daj się kamyczkowi !!!!!


właśnie relacjonowałam Havance, co tu się wyprawia ;););)
Ela jeszcze za słaba trochę, jak nabierze sił, to do nas tutaj dołączy, na razie przekazuję od Niej pozdrowienia dla Was i buziaczki dla ślicznej Karinki ![/QUOTE]
Przekaz Eli od nas gorace buziaki powiedz ze brakuje jej tutaj.
Niech wraca do zrowia albo ja tam do niej wpadne i zrobimy bibe;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JoanJ']Domyślam się, Wiolu. A Jasiek śpiewał? czy szczekał? bo on takie rzeczy mocno przeżywa. Nieustająco pozdrawiam całą Rodzinkę z Karinką w komplecie. A śmiech to na zdrowie Ci tylko pójdzie! :)[/QUOTE]
Aska wiesz ze ja na poczatku nie skumalam ze ty to ty?:D
Jasiek biegal po calym domu jedynie bary-ton lezal na lozku i grzal tylek. On ma wszystko gdzies by go tylko z loza nie wyganiac;)

Martwie sie teraz o Danke choc tak naprawde jest z Goska wiec jest w najlepszych rekach na swiecie;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, to ja. Jestem na dogo od czasu Sabci, którą przygarnęłam od Funi za pośrednictwem Marinki (właściwie zoczyłam Sabcię na fb i wspierałam ją). Mam nadzieję , Wiolu, że czujesz się ok. Tatuś, jak czytam, stracił głowę dla Karinki. Córeczka tatusia. Gabrysia będzie zazdrosna. Pozdrowienia dla Funi!

Link to comment
Share on other sites

ja sie czuje dobrze, naprawde i nie klamie:) Nic mi nie jest. No tylek pozszywany ale
nic pozatym mi nie dolega;) jak zwykle markuje w nocy bo inaczej nie umiem..
Mala jest nad wyraz grzeczna...A glonojad bo od wczoraj ma taka ksywe w ogole mnie nie slucha. Wklejony w szybe albo z wozeczkiem jezdzi... Ja juz nie mam do niego slow. Jak zabronilam nynac na rekach to sie obrazil... Oj tak...
Za Funie trzymam kciuki.. Chyba ta klatwa przeszla na nia...
bidna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Aska wiesz ze ja na poczatku nie skumalam ze ty to ty?:D
Jasiek biegal po calym domu jedynie bary-ton lezal na lozku i grzal tylek. On ma wszystko gdzies by go tylko z loza nie wyganiac;)

Martwie sie teraz o Danke choc tak naprawde jest z Goska wiec jest w najlepszych rekach na swiecie;)[/QUOTE]
Tak jak piszesz - Daszka jest w najlepszych rękach. Ciesz się Karinką, niech Wam radośnie będzie każdego dnia! zapisuj wszystko. W razie czego zrobię Ci korektę książki do druku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JoanJ']Co do Funi: Odrzucenie takich słów - to jedyny sposób. Tak naprawdę, osoba, która rzuca coś takiego , musi liczyć się z ciężką karmą. Zbierze, co posiała, niestety.[/QUOTE]
To ja napisze ci Joasiu tyle ze od momentu urodzenia Karinki zastanawialam sie co mam z tym wszystkim zrobic... Ale doszlam do wniosku ze nie zrobie nic- ten watek to przestroga.
Przestroga przed tym jak latwo mozna sie pomylic... Im wiecej ludzi zobaczy tym wiecej
sie zastanowi czy aby napewno jest wszystko ok...
Co do Funciacznej ja jestem pelna nadziei:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JoanJ']Tak, to ja. Jestem na dogo od czasu Sabci, którą przygarnęłam od Funi za pośrednictwem Marinki (właściwie zoczyłam Sabcię na fb i wspierałam ją). Mam nadzieję , Wiolu, że czujesz się ok. Tatuś, jak czytam, stracił głowę dla Karinki. Córeczka tatusia. Gabrysia będzie zazdrosna. Pozdrowienia dla Funi![/QUOTE]
Dziekuje bardzo P.Asiu !Witam ,kopę lat ! Jak tam moja kochna Bącini ?Sabunia nazywana była piesczotliwie Bącini ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Funia dawaj ta diete natentychmiast !!![/QUOTE]
Wychoduj sobie kochaniutka 4,5 cm kamyczka w pęcherzyku żółciowym (tfu ,tfu)i jak będziesz miała ataczek to nie weżmiesz nic do ust :cool3:(nie zycze oczywiście zartobliwe napisałam ,tfu)
Ostatnio czołgałam się po podłodze rycząc jak dzika locha tybetańska !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Funia dawaj ta diete natentychmiast !!![/QUOTE]

Proszę bardzo tylko 10 zł, nie tak drastyczna jak u Funi, nie głodujesz , dobrze się odżywiasz i są już pierwsze efekty a to wszystko na bazarku dogomanii :loveu:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240493-Kto-nie-chcia%C5%82by-SCHUDN%C4%84%C4%86-przed-wiosn%C4%85-niech-nie-zagl%C4%85da!-%29-Dla-Simona-do-10-03-13r[/url]

Link to comment
Share on other sites

Funiu! Sabusia jest najgrzeczniejsza, choc wyjada koteczkom z miseczek, jeśli zapomnę i zostawię na parapecie. Waży troszkę więcej niż kiedyś , ale przeprowadziłyśmy małe odchudzanie i teraz coś ok. 11 kg.
Bądźmy po imieniu. Serdeczności i zdrowia przede wszystkim Ci życzę!!! Rewelacyjne to przezwisko dla Sabci. Nie mogłam sobie przypomnieć, jakie. Zastosuję, zobaczymy , jak będzie reakcja dziewczynki.
Sabcia nie chce/nie może nauczyć się komendy "siad", choć ją zachęcam przysmaczkami. Chętnie prosi i podaje łapę na "cześć" o "dzień dobry". Najbardziej zaprzyjaźniła się z Jaśkiem, który ostatecznie wylądował na dt u Wioli i uczestniczył w wydarzeniach opisanych wyżej :) Na razie lecę. Będę wieczorkiem. Pozdrawiam wszystkie dobre dusze :)

Link to comment
Share on other sites

Zostałam poprzez sms-a poproszona o zamieszczenie tutaj wpisu od wspaniałej osoby z fb, która wsparła już niejednego psiaka finansowo i nie tylko (Majkel i Tobi otrzymali od niej wielką pakę z różnościami :),inne psiaki miały ufundowane budy i wsparcie np. na transport :)

"Wczoraj czytałam to na dogo. Jakaś paranoja...ile ta baba ma lat,co tak napisała?Żal ściska, że od kobiety wychodzą takie "życzenia", bo taka s... powinna wiedzieć co życzyła. Ja bym jej tylko napisała...kobieto, nie pij tyle, albo nie ćpaj, bo to co bierzesz mózg Ci zjada.
I nie mi, ale wszystkim uczestnikom dogo pokazałaś, że nie różnisz się od "ludzi", którzy wyrzucają w workach zmaltretowane zwierzęta. Nie można Cię porównać z tymi mordercami, którzy wieszają w lesie psa.
Ty jesteś jeszcze gorsza, podła jednostka, bo choroby i śmierci życzysz ludziom.
Wstydź się, że jako kobieta wykazałaś w sobie tyle nienawiści do nienarodzonego dziecka...a jak wierrzysz w swoją "moc", to powinnaś też pamiętać, że zło zawsze wraca i to dwa razy.
Życzę Ci, żeby na twojej drodze znalazło się dużo ludzi, którzy wybaczą Ci tę podłość...

podpisano Alicja Magdalena S. "

Edited by Marinka
http://www.dogomania.pl/forum/editpost.php?p=20566849&do=editpost
Link to comment
Share on other sites

[B]Wiola, masz prześliczną córeczkę, gratuluję [/B]:loveu::loveu:

A co do pewnych rzeczy co tutaj przeczytałam, to jestem hmmm aż sama nie wiem co napisać... Nigdy nie zrozumiem jak można komuś życzyć zła, cierpienia, bólu itp i w dodatku zrobiła to osoba o której zawsze miałam bardzo dobre zdanie. Poznałam ją zaraz jak zalogowałam się na dogo, na wielu bazarkach jej brałam udział, wspierałam jej różne akcje, miałam jak najlepsze zdanie, a teraz .... jestem zdruzgotana, moja wiara w człowieka znowu się zachwiała. Muszę sobie znowu przewartościować to i owo. Myślałam, że tutaj spotykają się ludzie szczególni, dobrzy, wrażliwi, oczywiście mający swoje wady, bo każdy je mam, ale szanujący się nawzajem i pragnący jednego - dobra zwierząt. Niestety ten portal coraz bardziej pokazuje, że tak nie jest. Szkoda :(

Dobrze, że na wątkach pisze się o takich niegodziwościach, bo tym samym możemy zweryfikować swoje opinie o innych i wiedzieć czy mamy z kimś ..... po drodze, czy nie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...