Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wiola&Miłosz']Danavas- zajdz no wez zajdz;) odstapie ci ciuszki a zamiast o psach bedziemy gadac o kupkach ulewaniu sie i bolach porodowych:evil_lol:

Funia - no wlasnie choc pisze to uz po raz setny ze nie watpie w to ze psy maja zle ale chodzilo dasze, nikt nie zrozumial...[/QUOTE]

o matko... weź...daj żyć.... wystarczy że mi szczenior sra po domu..;)
i jak na razie tylko takie kupy toleruje...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Jesli czytałybyście wszystko co się pisze uważnie to nie byłoby tej niekończącej się dyskusji .....robi się mdło jak się tu wchodzi ....masło maslane ....
Nikt nie napisał nigdy i nie podważał kompetencji michelle w opiece nad innymi psami .Jej braku serca czy cokolwiek innego .....
Opisany został stan w jakim Dasza przyjechała ...Boze czy to takie trudne do zrozumienia ?
Emocje były bo stan Daszy i jej zdrowie wiszą nadal pod wielkim znakiem zapytania ....Ale to chyba nie jest dziwne ,ze martwimy sie o nia i chcemy dla niej najlepiej ?
Ten wątek poraża ....[/QUOTE]
Tak, jest to dziwne że się martwisz bo normą jest olewanie sytuacji. Już wiem czego Wiolka nie chciała Mnie tu puścić znaczy się do komputera. Giselle ja mam tylko jedno pytanie-jak osoba kochająca psy może tak pisać drugiej osobie? Nie wiem wile masz lat ale sądząc po tym że, jesteś matka Michele to bliżej ci do końca niż dalej. Życie nie nauczyło cię chyba pokory. Swoje zabobony powinnaś wsadzić miedzy bajki które piszesz.
W głowie się nie mieści by tak traktować osobę która wrogiem ci nie była.
Co do transportu za kase, wybacz ale wycieraczki nam padly i zaoferowaliśmy ci byś wyjechała po psa bo niestety ale nie wiemy czy dojedziemy. Guzik Cię to obchodziło że Wiolka w ciaży że ma prawo się źle czuć że zrządzenie losu tak a nie inaczej sprawiło.
Teraz jak napisałaś pomyjami cię moja żona oblewa? A jakim prawem ty do niej takie rzeczy piszesz? Mnie osobiście by godność ludzka nie pozwoliła. Ale jak widać ty nie masz żadnych oporów. Wstyd bo jak inaczej nazwać mogę taka sytuację. Moja Wiola Sobie niczym nie zaslużyła na taka opinię. Bowiem chciała dla psa jak najlepiej pokrywała faktury, Mnie kazała jechać po psa nie raz dokłada do interesów, jak widać tylko po to by moźna bylo jej plunąć w twarz pisząc takie rzeczy. Gratuluje sukcesu, cały dzień migrena, płacz, i wielki żal.
Pozdrawiam Miłosz
p.s to mój ostatni post już ja sie postaram by Wiolka nie siedziała tyle na dogomani bo to niczemu ani nikomu nie służy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka'][B]A ja na przekór złej i nad wyraz podłej czarownicy napiszę, że dziś o 00:07 Wiolka urodziła śliczną, zdrową córeczkę :) :) :)[/B][/QUOTE]

Trzymajcie się dziewczyny zdrowo:loveu::loveu:. Wysyłam Wam pozytywną energię:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Córcia waży 3400 g. Dostała 9 pkt na 10 możliwych. Będzie dobrze. Widać po wadze, że dziewczynka silna. A stres na pewno przyspieszył akcję porodową. A Twoje słowa Grażyna niech się w g.... zamienią.
Gratulacje dla szczęśliwych Rodziców :)[/QUOTE]
dokładnie .

Link to comment
Share on other sites

Witaj na świecie, maleńka Kruszynko.
Bądź radością i dumą swoich Rodziców. Zdrowo się chowaj i dołącz kiedyś do nas ;)
A na najbliższy czas życzę spokoju, cierpliwości i wytrwałości we wspólnym poznawaniu się Mamy, Taty i Dziecinki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']"Koncert życzeń" giselle to taki idiotyzm, który w głowie się nie mieści, dlatego też [B][U]nie warto nim sobie głowy zawracać[/U][/B] ;)

Wszystkiego najlepszego dla Nowego Człowieczka i jego Mamy :)[/QUOTE]


Tez tak uważam, myslę, ze trzeba przestać o tym mówic, bo to zenada i tyle.
Na początku myslałam , ze to jakaś nawiedzona, źle wychowana małolata. Okazuje sie jednak, ze to osoba dojrzała, wstyd tym bardziej.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Czytałam tylko,normalnie mnie zatkało...
Wszystkiego najlepszego dla dziewczynki i dla rodziców...
Ela,Waldek,Rufus..

Grażyna-dlaczego?????????????????????????????????????:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Witaj na świecie, maleńka Kruszynko.
Bądź radością i dumą swoich Rodziców. Zdrowo się chowaj i dołącz kiedyś do nas ;)
A na najbliższy czas życzę spokoju, cierpliwości i wytrwałości we wspólnym poznawaniu się Mamy, Taty i Dziecinki :)[/QUOTE]
Ja sie przylaczam do zyczen.

Link to comment
Share on other sites

Wiolu, wszystko będzie dobrze!!! Gratuluję córci!! Dbaj o siebie i maleńką i nie zawracaj sobie głowy tym, że ktoś potrafi pisać, czy życzyć drugiemu człowiekowi takich rzeczy. Ta osoba wystawiła sobie wystarczające świadectwo....Zamiast prowadzić dyskusję na argumenty, pisze coś takiego... Wiolu, należy współczuć takiej osobie, bo jest ona straszliwie nieszczęśliwa!!!.Mając tak straszną duszę, musi bardzo cierpieć...Żal mi takich ludzi...
Sieropsiniec, jesteś wspaniałym TZ-em. Podziwiam Cię!!! Tym bardziej, że większość dogomaniaczek nie ma wsparcia w swoich TZ-ch w ich działalności dogomaniackiej... Powiedz Wioli, że złymi ludźmi nie ma się co przejmować, bo osłabiamy siebie. Nie mamy wpływu na to, że ktoś jest chory lub nieszczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...