Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wątek Daszy. Wątek Kesha. Trudna sytuacja i uczucie zagubienia.
Wiem jedno. Nie wierzę, że Ktokolwiek z Was pomaga dla zysku. Absurd. Wystarczy, że wejdę na profil Każdej z Was, które wypowiadacie się na obydwu wątkach, żebym zobaczyła, ile zrobiłyście dobrego dla bezdomnych zwierząt.
To zmęczenie. Pomaganie (nie tylko zwierzętom) jest u nas wypalające.
Nie ma wyjścia. Musicie jakoś zakończyc ten konflikt. Psy, które wyciągnęłyście z biedy, czekają na swój dobry los.
WSZYSTKIE Was bardzo podziwiam.

Idzie wiosna.
Zbliżają się Święta Wielkanocy.

Link to comment
Share on other sites

Domyślam się, lub może mam nadzieję, że czytają ten wątek osoby, które na początku bardzo chciały pomóc, bardzo namawiały nas na ten odważny krok, czyli zabranie Daszy ze schronu...Chciałam zapytać, czy możemy nadal na Was liczyć? Czy obraziłyście się na nas i na Daszkę, Bogu ducha winną? Niestety, z tamtym hotelem wyszło jak wyszło....Chciałabym już zapomnieć o tym i zacząć od nowa.
Czy możemy nadal na Was liczyć? Czy jednak mamy sobie radzić same?

Link to comment
Share on other sites

to ja zioberek87 ciocie zostałam zbanowana przez małpe za to że doszukiwałam się prawdy o keshu trudno, chciałabym się pożegnać z wami serdecznie, bo i zaraz mnie zbanują będę pomagać psiakom poza dogo tu macie do mnie nr kom polecam się na opole i wałbrzych i okolice:) 667839248 prosze od czasu do czasu informujcie mnie sms lum mailowo co u suni:(
[email][email protected][/email]

całuje was gorąco i kochana Daszkę także

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogotoporazka']to ja zioberek87 ciocie zostałam zbanowana przez małpe za to że doszukiwałam się prawdy o keshu trudno, chciałabym się pożegnać z wami serdecznie, bo i zaraz mnie zbanują będę pomagać psiakom poza dogo tu macie do mnie nr kom polecam się na opole i wałbrzych i okolice:) 667839248 prosze od czasu do czasu informujcie mnie sms lum mailowo co u suni:(
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

całuje was gorąco i kochana Daszkę także[/QUOTE]
Strasznie mi przykro :( To bardzo niesprawiedliwe :( Wg. mnie nic złego nie zrobiłaś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']ja finansowo nie pomogę niestety ale będę z wami sercem duchem i pomogę w każden inny sposób...[/QUOTE]

[quote name='dogotoporazka']to ja zioberek87 ciocie zostałam zbanowana przez małpe za to że doszukiwałam się prawdy o keshu trudno, chciałabym się pożegnać z wami serdecznie, bo i zaraz mnie zbanują będę pomagać psiakom poza dogo tu macie do mnie nr kom polecam się na opole i wałbrzych i okolice:) 667839248 prosze od czasu do czasu informujcie mnie sms lum mailowo co u suni:(
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

całuje was gorąco i kochana Daszkę także[/QUOTE]

Tym razem jej się udało?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogotoporazka']to ja zioberek87 ciocie zostałam zbanowana przez małpe za to że doszukiwałam się prawdy o keshu trudno, chciałabym się pożegnać z wami serdecznie, bo i zaraz mnie zbanują będę pomagać psiakom poza dogo tu macie do mnie nr kom polecam się na opole i wałbrzych i okolice:) 667839248 prosze od czasu do czasu informujcie mnie sms lum mailowo co u suni:(
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

całuje was gorąco i kochana Daszkę także[/QUOTE]

Ten portal to jakaś porazka....
Szkoda ,ze inni z ,,kwiecistą mową i koncertem zyczeń,, dla matki i jej dziecka moga pisac nadal ....Czy jest tu gdzies logika ???

Zioberek trzymaj się .:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Ten portal to jakaś porazka....
Szkoda ,ze inni z ,,kwiecistą mową i koncertem zyczeń,, dla matki i jej dziecka moga pisac nadal ....Czy jest tu gdzies logika ???

Zioberek trzymaj się .:roll:[/QUOTE]
Podpisuję się rękami i nogami. Szokująca stronniczość. Nie świadczy to najlepiej o modach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...