Jump to content
Dogomania

Wszystkie psiaki mają już domy- temat do zamknięcia


Cień Nadziei

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/523768_821319198008946_1282008751_n.jpg[/IMG]

[B]Czarna labradora porzucona i pozbawiona miłości człowieka czeka na swoją lepszą szansę.[/B]
Czarna suczka około 5 - letnia, ufna, przyjacielska, posłuszna, widać że niedawno urodziła potomstwo ( około 2 miesięcy) , niezwykle przymilna, dobrze reagująca na inne zwierzęta. Innymi słowy chodząca łagodność; prawdopodobnie od dzisiaj jest psem bezdomnym. Wałęsającą się suczką po osiedlu Bratkowice lgnącą do każdego jej zdaniem przychylnego człowieka ktoś się tym razem zajął, ktoś zwrócił na nią uwagę i udzielił jej na chwilowego schronienia. Widać , że to pies typowo domowy, wchodzi posłusznie do samochodu, do gabinetu weterynaryjnego , wchodzi posłusznie do domu. Obecnie suczka czeka na miejsce w schronisku ( notabene przepełnione) a my apelujemy do ludzi, może ktoś ją szuka, ewentualnie rozpoznał ją i może jej pomóc wrócić do swego „ dotychczasowego opiekuna”.
[B]Nie dopuszczamy myśli, że mógł ją ktoś wyrzucić jak zużyty niepotrzebny przedmiot.[/B]
Liczymy na Państwa pomoc w odnalezieniu, ewentualnie w znalezieniu lepszego i bardziej odpowiedzialnego domu.
[B]Kontakt pod tel: 608 469 265 lub 602 175 684.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola-Pupilek']Jest już naprawdę bezpieczna. Jest razem z Rysią w boksie. I skoro z niej taki uciekinier, to teraz musimy ją lepiej pilnować. Bo przecież zima i nie może spać w lesie, skoro ma u nas cieplą budę i dach nad głową. A i micha też zawsze pełna. Może uda mi się w niedługim czasie zmieścić zdjęcia dziewczynek. Muszę tylko umówić się z fotografem. Bo moje zdjęcia nie zawsze dobrze wychodzą. Pozdowienia dla wszystkich dzięki którym wróciła do nas:lol:[/QUOTE]

udało się zrobić jakies zdjęcia Rysi i Emi?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]Czarna labradora porzucona i pozbawiona miłości człowieka czeka na swoją lepszą szansę.
[/B]Czarna suczka około 5 - letnia, ufna, przyjacielska, posłuszna, widać że niedawno urodziła potomstwo ( około 2 miesięcy) , niezwykle przymilna, dobrze reagująca na inne zwierzęta. Innymi słowy chodząca łagodność; prawdopodobnie od dzisiaj jest psem bezdomnym. Wałęsającą się suczką po osiedlu Bratkowice lgnącą do każdego jej zdaniem przychylnego człowieka ktoś się tym razem zajął, ktoś zwrócił na nią uwagę i udzielił jej na chwilowego schronienia. Widać , że to pies typowo domowy, wchodzi posłusznie do samochodu, do gabinetu weterynaryjnego , wchodzi posłusznie do domu. Obecnie suczka czeka na miejsce w schronisku ( notabene przepełnione) a my apelujemy do ludzi, może ktoś ją szuka, ewentualnie rozpoznał ją i może jej pomóc wrócić do swego „ dotychczasowego opiekuna”.
[B]Nie dopuszczamy myśli, że mógł ją ktoś wyrzucić jak zużyty niepotrzebny przedmiot.[/B]
[/QUOTE]

Dziekuję za umieszczenie ogłoszenia suni ; od środy 12.12.2012 roku Luna/ takie imię dała jej nowa rodzina w Gostyninie. Mieszka w blokach.

Ponadto dziękuję ludziom za odzew ogłoszeniowy w sprawie suni; liczyłam jednak, że ktoś wskaże nazwisko " pseudowłaściciela" tej suni.

W tej sytaucji najwazniejsze, że znalazła dom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Tofikowa']byla sesja zdjęciowa? ktoś ogłasza sunie? pytam bo akurat w tym mogę pomóc, ale potrzebne zdjęcia i kilka konkretnych informacji[/QUOTE]

Dziś udało nam się zrobić zdjęcia i Rysi i Emi i jeszcze paru innych psiaków które są u nas. Jutro mam je dostać od naszego "nadwornego fotografa";). Jak tylko dotrą do nas odrazu je zamieszczę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola-Pupilek']Dziś udało nam się zrobić zdjęcia i Rysi i Emi i jeszcze paru innych psiaków które są u nas. Jutro mam je dostać od naszego "nadwornego fotografa";). Jak tylko dotrą do nas odrazu je zamieszczę.[/QUOTE]

Cały czas zapominałem zapytać. Za dużo ostatnio innych spraw... Jak tylko będą zdjęcia zaraz ruszamy z ogłoszeniami :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj spacer z psami ( trzeba było zrzucić to się uzbierało przez święta :D ) miejsce: Pensjonat dla psiaków w " Lesie Brzozowym"
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/188576-Pensjonat-dla-piesków[/url]

[IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5343/dsc0087ju.jpg[/IMG]

Jutro wizyta w lecznicy z kolejną sunią do sterylizacji... ( znaczy się, dzisiaj ok 11 :D )

Edited by Cień Nadziei
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola-Pupilek']Zdjęcia już są. Ale jeszcze do mnie nie dotarły. Kasia O. nasz nadworny fotograf się rozchorowała a i mnie trapi grypa, więc troszkę mamy opóźnienie. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Kasiu zdrowiej czego i sobie życzę i bierzmy się za robotę. :multi:[/QUOTE]

a dopóki nie ma zdjęć Emi i Rysi możecie napisac jak one znoszą zimę? nadal przebywają w jednym kojcu? Rysia mniej smutna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofikowa']a dopóki nie ma zdjęć Emi i Rysi możecie napisac jak one znoszą zimę? nadal przebywają w jednym kojcu? Rysia mniej smutna?[/QUOTE]

Zdjęcia są i to nawet już na moim komputerze, ale nie potrafię ich wkleić i narazie nie mogę nikogo prosić o pomoc.
Rysia jest bardzo radosnym pieskiem i bardzo lgnie do ludzi.
Emi jest troszkę wystraszona i nadal próbuje uciekać ale juz nawet wraca do człowieka. Oczywiście pilnujemy zeby nie wyszła poza wybieg bo mogłoby być różnie.
A zimą , jak to zimą nikomu do śmiechu.
Jesteśmy umówieni z dwoma chętnymi na adopcję .
Chcą co prawda małe pieski, ale tych jest u nas mało więc moze uda się ich przekonać na sunie. Miejmy nadzieję, że któraś z dziewczynek mu się spodoba.

A jeśli chodzi o zdjęcia, to...

Jak tylko dorwę kogoś kto mnie podszkoli w tym zakresie to zaraz się tu znajdą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola-Pupilek']Zdjęcia są i to nawet już na moim komputerze, ale nie potrafię ich wkleić i narazie nie mogę nikogo prosić o pomoc.
Rysia jest bardzo radosnym pieskiem i bardzo lgnie do ludzi.
Emi jest troszkę wystraszona i nadal próbuje uciekać ale juz nawet wraca do człowieka. Oczywiście pilnujemy zeby nie wyszła poza wybieg bo mogłoby być różnie.
A zimą , jak to zimą nikomu do śmiechu.
Jesteśmy umówieni z dwoma chętnymi na adopcję .
Chcą co prawda małe pieski, ale tych jest u nas mało więc moze uda się ich przekonać na sunie. Miejmy nadzieję, że któraś z dziewczynek mu się spodoba.

A jeśli chodzi o zdjęcia, to...

Jak tylko dorwę kogoś kto mnie podszkoli w tym zakresie to zaraz się tu znajdą.[/QUOTE]

Dziekuję za wiadomości o dziewczynkach:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...