Jump to content
Dogomania

Franek - potrącony przez samochód - porzucony w rowie


Psia Szkoła

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rudzia-Bianca']O ale w porównaniu z tym co na początku, kiedy biedak nie mógł na łapinie ustać to jest super :)[/QUOTE]

[quote name='paula_t']Fakt, troszeczkę go kiwa na boki :( Najważniejsze, że stanął na łapki i chodzi![/QUOTE]
No jasne,że tak...Tak tylko sobie powiedziałam, bo widać,że jeszcze całkiem nie doszedł do siebie, ale skończyło się dobrze...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B][COLOR=#008000][FONT=comic sans ms]Franek ma już swoją obróżkę :)[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/579175_496614737026003_488183865_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/374473_496614720359338_1429457970_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Ładnie wygląda jego futerko. Może nie błyszczy jakoś wyjątkowo ale nie jest wyleniały ani matowy.[/QUOTE]

Całkiem dobrze jak na eks bezdomniaka :)
A jaki z niego przytulak niesamowity ,dziś byłam odwiedzić słodziaka to tulił się i tulił :)
No i Franek ma kolegę za ścianą ... nowy bezdomniak myślenicki - Rudolf :(
Jutro będę miała jego zdjęcia i założę ogólny wątek myślenicki bo coraz więcej tych bid :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Całkiem dobrze jak na eks bezdomniaka :)
A jaki z niego przytulak niesamowity ,dziś byłam odwiedzić słodziaka to tulił się i tulił :)
No i Franek ma kolegę za ścianą ... nowy bezdomniak myślenicki - Rudolf :(
Jutro będę miała jego zdjęcia i założę ogólny wątek myślenicki bo coraz więcej tych bid :([/QUOTE]
Nigdy się nie skończy ta psia bezdomność :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...