Jump to content
Dogomania

Franek - potrącony przez samochód - porzucony w rowie


Psia Szkoła

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Franuś przewieziony, bardzo grzeczny w samochodzie (położył się i wyglądał na zrelaksowanego), biorąc pod uwagę, że to jego 3 podróż autem w życiu :D Teraz jest w gabinecie i mam nadzieję dojdzie do siebie. Niestety to prawdopodobnie był drugi wypadek Franka i z jego chodzeniem nie jest najlepiej. Będzie wymagał spokojnego domu, bez schodów - może mieszkać na zewnątrz, jest przyzwyczajony do tego. Mamy jedno upatrzone miejsce ale nie wiem czy coś nam z tego wypali. Na razie Frania stawiamy na nogi :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Franusia. Miałam od razu przyjść do niego i mi potem z głowy wyleciało:shake:
On jest przerażająco smutny na tych zdjęciach.Dobrze, że operacja nie była potrzebna, ale widać, że cierpi psina.

Jak tylko Franuś będzie przygotowany do adopcji to mogę pomóc z ogłoszeniami, niestety tylko tyle na ten moment mogę:(

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy dzisiaj u Franka, jest baaardzo przyjazny w kontakcie z człowiekiem, na psiaki też fajnie reaguje. Już wie, że wyciągnięte ręce służą do głaskania i miziania :D Mimo, że jest psiakiem, który wychował się i mieszkał na polu, swoje potrzeby załatwia na spacerku. Bidulek bardzo boi się samochodów i nad tym trzeba będzie z Frankiem popracować.
Jutro koło południa zabieramy go na weekend do nas, do domu.

Link to comment
Share on other sites

Czy Franek zachowuje czystość? Jak ma problemy z chodzeniem, do tego jest krótkowłosy, to może warto poszukać miejsca, gdzie mógłby wchodzić do domu. Nie koniecznie na pokoje. Wiem dobrze radzić, trudniej znaleźć....

Edit
Już doczytałam. Pisałyśmy razem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem u Franusia. Miałam od razu przyjść do niego i mi potem z głowy wyleciało:shake:
On jest przerażająco smutny na tych zdjęciach.Dobrze, że operacja nie była potrzebna, ale widać, że cierpi psina.

Jak tylko Franuś będzie przygotowany do adopcji to mogę pomóc z ogłoszeniami, niestety tylko tyle na ten moment mogę:([/QUOTE]

Paula , ogłoszenia to połowa sukcesu :)

[quote name='ewab']Czy Franek zachowuje czystość? Jak ma problemy z chodzeniem, do tego jest krótkowłosy, to może warto poszukać miejsca, gdzie mógłby wchodzić do domu. Nie koniecznie na pokoje. Wiem dobrze radzić, trudniej znaleźć....

Edit
Już doczytałam. Pisałyśmy razem.[/QUOTE]

Ewuś , na razie spokojnie chłopak musi być zdrów ;) na pewno priorytetem jest dom domowy i to miejsce o którym pisze Psia Szkoła takie chyba jest :)

Zazdroszczę mu weekendu w glichowskim SPA :) się chłopak zrelaksuje :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=comic sans ms][COLOR=#008000]Wieści z glichowskiego SPA:[/COLOR][COLOR=#333333]
Franio jest bardzo grzecznym psiakiem, na spacerku drepcze spokojnie, nie ma tendencji do ciągnięcia na smyczy. Świetnie odnajduje się tutaj na wsi, widać że to jego żywioł. Ze względu na jego łapkę spacerki są bardzo ograniczone, tylko potrzeby fizjologiczne. Cieszy go widok człowieka, jest baaardzo chudziutki, skóra i kości. Jutro postaram się nagrać filmik i porobić zdjęcia :) Teraz bąbelek śpi :)
Co do kosztów leczenia, to na szczęście na razie nie są wysokie, czekamy na podsumowanie z gabinetu, ale myślę że zmieścimy się do 50 zł :)
Franio dostaje środki przeciwbólowe i przeciwzapalne :)[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Przyszłam podtrzymać na duchu ;), miał psiak szczęście :)[/QUOTE]

O przyda się podtrzymanie :)

[quote name='Sabina02']Ile wyniosą koszty leczenia Frania?[/QUOTE]

Nie wiemy jeszcze, na razie nie jest źle ;)
Pani dr z Suchej Beskidzkiej - Pani dr Weronika nie policzyła nic za konsultację - za co pięknie Jej dziękujemy :loveu::buzi:
Nasze najlepsze na świecie panie dr z Dobrego Weterynarza w Myślenicach też nie liczą za pobyt Franka - Im to już nie dziękuję bo musiałabym stale ...

Zostają zdjęcia rtg, leki, odrobaczenie, szczepienie, kastracja w optymistycznej wersji jeśli nic się po drodze nie zmieni .


O i Psia Szkoła się pojawiła z cudnymi wieściami :)

A jakieś zdjęcie w tej parszywej mgle udało się Wam zrobić ?
plis plis ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...