Jump to content
Dogomania

Franek - potrącony przez samochód - porzucony w rowie


Psia Szkoła

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isiak']Strasznie się boję tej operacji... Zerwane więzadła... U mojej suki to był początek jej końca :([/QUOTE]

Isiak proszę nie strasz dzień przed :(

[quote name='elik']Biedny bardzo ten Franek :-( Smutne oczęta, bardzo smutne. Musi go bardzo boleć.
Może Fundacja Kastor będzie mogła pomóc finansowo. Czy wiadomo już na czym ma polegać operacja i jaki będzie jej koszt ?[/QUOTE]

Elik , tak jak napisała Psia Szkoła , jutro wszystko będzie wiadomo .
Franek jest u naszych najlepszych na świecie pań dr , za to na szczęście nie płacimy ani za opiekę nad nim ( dzięki wielkie kochane raz jeszcze - dobrze że tu nie zaglądają bo by mnie udusiły za lizusostwo ich zdaniem ) , tylko koszty leczenia , ale to i tak przekracza nasze możliwości :(
Ja mam teraz jeszcze Reksa w hoteliku i nagle dwa psy do utrzymania się nam zrobiły :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Dziekuje Rudziu za zaproszenie:thumbs::iloveyou::iloveyou:cudowna psinunia , jakie oczy :-( w tych oczkach wiele widac ech .... raduje sie ogromnie , ze dobre duszyczki sie zaopiekowaly Franusiem i sciskam ogromnie kciuki za wszystko:thumbs::modla:[/QUOTE]

Cześć Ewciu :)Jak dobrze że jesteś :)

Już zaczynam się denerwować , dziś zabieg oby wszystko się udało , bez komplikacji .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Pewnie, a mnie to nikt nie zaprasza, sama muszę się wtrążolić :placz:
Ale zakotwiczę w tak doborowym towarzystwie :cool3:[/QUOTE]

Swoich zapraszać ;) Witamy u Franciszka :)

[quote name='ewab']To ja też z Wami pobędę, choć rzeczywistość przerasta siły. Ale będzie dobrze. To mówię ja niepoprawna optymistka:eviltong:[/QUOTE]

Optymizmu nam potrzeba , bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][FONT=comic sans ms][B][COLOR=#008000]Optymistyczne nowiny![/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]
Jesteśmy po dodatkowej konsultacji:
Franek na szczęście ma tylko naderwane więzadła. Przez 10 dni będzie na środkach przeciwbólowych i przeciwzapalnych w unieruchomieniu, jak do tej pory :)
Potem kastracja i mamy nadzieje adopcja :)
Sciskamy wszystkie dobre dusze :*

Link to comment
Share on other sites

Czyli dobre wieści :) kciuki za wiązadełko trzymam :)

Dziewczyny, przepraszam za offa, proszę o głosy w ankiecie dogo do krakvetu na mamę missieek, klik : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235228"][IMG]http://content.pimp-my-profile.com/i57/2/11/10/bn_fffbf0786b.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam :) Jak ja się ucieszyłam jak mi Monika zadzwoniła że Franka kroić nie trzeba ...kamień z serca mi spadł :)
A do tego jeszcze druga dobra wiadomość że ludzie to jednak mają dobre serca :)
Dobra duszyczka z Myślenic przekazała 50 zł na leczenie Franka :) ( też news od Moniki )

A i witam wszystkich gości u Franka , których jeszcze nie przywitałam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...