Jump to content
Dogomania

Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.


martasekret

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie, dawno nie zaglądałam.
Z nowych wieści: jeden z moich ulubieńców, Swen, został adoptowany. Nie było mnie niestety tego dnia w schronisku, ale widziałam fotki na stronie. Smycz trzyma nastolatek, zapewne nowy opiekun Swena - to dobrze, wyobrażałam go sobie właśnie u boku młodych, aktywnych ludzi. Mam nadzieję, że wszystko ok u niego.
Wcześniej napisałam, że Dżeki został obywatelem Szwecji - nic bardziej mylnego. Wyciągnęłam złe wnioski. Dżekusia spotkalam niedawno koło Akademii Medycznej, kiedy szedł na spacer ze szwagrem chłopaka, który go adoptował. Nie mogłam się powstrzymać i szybko zaparkowałam gdzieś na poboczu auto, żeby się z nim przywitać. Początkowo był nieco niepewny i onieśmielony (nie dziwię się - nagle z auta wyskakuje jakaś baba, zaczyna biec w stronę psa z piskiem, krzycząc jego imię - nie wiadomo nawet, czy aktualne), ale za chwilę zaczął się cieszy i myślę, że mnie rozpoznał. Okazuje się, że jego opiekun jest cudzoziemcem, który studiuje w Polsce medycynę i mały wampirek nadal mieszka w Gdańsku.
Doszło mi kilka psów, chciałabym je Wam przedstawić, ale strona imageshack, za pośrednictwem której wstawiałam zdjęcia, wprowadziła jakieś dziwne limity i będę musiała wymyśleć coś nowego. Wśród moich nowych podopiecznych jest sunia - zwykły, pospolity kundelek, w schronisku od czterech lat, ale jaki charakter.........jej ogłoszenie zatytułowałam "Anioł, nie pies" i dokładnie tak o niej myślę. Wspaniała suczka.
Nadal bardzo mi zależy na domu dla Rudego. Ma już 10 lat, serce mi pęka, kiedy pomyślę, że może odejść w schronisku.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

wybaczcie wpis- nie na temat, ale ...zbieram pieniązki na leczenie staruszki Zosi pod moją opieką i zapraszam Was na bazarek ogłoszeniowy! pakiecik 30 ogłoszeń za 5 zl, może się przyda

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257203-OG%C5%81OSZENIOWY-na-leczenie-Zosi-Vedycja-PROMOCJA-30za5z%C5%82-GRATIS-do-19-09-g-21-00?p=22414824#post22414824[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Podnoszę wątek psiaków bo Marta jest w czarnej d... po tym, jak po 7 m-cach został zwrócony z adopcji psiak z łatką agresywnego. Miał hapnąć dziecko ale znamy wersję tylko jednej strony (matki). Pies po 2 tyg  obserwacji weterynaryjnej trafił na 2 tyg do hoteliku i MUSI  opuścić go do 31.03.! Opinie z hoteliku jak najbardziej pozytywne, zarówno te nie profesjonalne (wolontariusze) jak i profesjonalne (behawioryści). BARDZO PROSZĘ zajrzyjcie na facebooka, Marta zrobiła mu wydarzenie i tam dostępne są wszelkie informacje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kochani, wiem że to może być trochę nachalne, ale nie mogę zaprzepaścić szansy na wygranie 1000zł na sterylizacje !

FaniMani ogłosiło konkurs. Tutaj schemat postępowania, żeby oddać glos i zwiększyć szanse na wygraną Fundacji Szare Bure i Łaciate. Fundacja ta prowadzi akcję Powszechnej Sterylizacji, dzięki której przez pierwszy rok działalności wysterylizowanych zostało 1006 kotów.

 

1. Klikamy Lubię to dla profilu Fanimani https://www.facebook.com/faniManifaniMani?fref=ts
3. Klikamy Weź udział
4. Zatwierdzamy (OK) pobranie przez aplikację danych z naszego konta fb
5. Piszemy w kilku słowach/zdaniach, dlaczego pomaganie organizacjom non-profit jest ważne. Spośród tych wypowiedzi wybierane są codziennie dwie, te osoby nagradzane są talonami do wykorzystania w wybranych sklepach
6. Piszemy nazwę organizacji, którą chcemy zgłosić: Fundacja "Szare, bure i łaciate"
7. Klikamy zapoznanie się z regulaminem, ukończone 18 lat i co tam jeszcze jest
8. Zgłaszanie organizacji trwa do północy 6 czerwca.
Link to comment
Share on other sites

i co z tym psiaczkiem powyzej, bo linka do wydarzenia nie widze...

Marta trzymaj sie !

Został w domu tymczasowym na stałe! Po początkowych trudnościach i mnóstwa pracy włożonej przez opiekuna i behawiorystkę pies wychodzi na prostą (miał kilka niepożądanych zachowań). Ale nóż na gardle to Marta miała! Dobrze, że tymczasowy opiekun decydował się na opiekę na stałe bo kolejny dom lub nie daj boże schron to byłby koszmar dla tego psiaka. Chwała opiekunowi za to! Poniżej link do wydarzenia - mam nadzieję, że dobrze wkleiłam...;)

https://www.facebook.com/events/1610353129180195/

Link to comment
Share on other sites

Został w domu tymczasowym na stałe! Po początkowych trudnościach i mnóstwa pracy włożonej przez opiekuna i behawiorystkę pies wychodzi na prostą (miał kilka niepożądanych zachowań). Ale nóż na gardle to Marta miała! Dobrze, że tymczasowy opiekun decydował się na opiekę na stałe bo kolejny dom lub nie daj boże schron to byłby koszmar dla tego psiaka. Chwała opiekunowi za to! Poniżej link do wydarzenia - mam nadzieję, że dobrze wkleiłam... ;)

https://www.facebook.com/events/1610353129180195/

 

to wspaniale!   lepiej nie mogl trafic :)

 

tak- .link dobrze wkleilas...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...