Jump to content
Dogomania

Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.


martasekret

Recommended Posts

Szczerze mówiąc to spotkałam już tak dziwnych ludzi i słyszałam takie historie, że już nic mnie nie jest w stanie zdziwić.;)
To może zadzwoń do tej babki jeszcze raz? Że niby taki minisondaż przedadopcyjny - a czy byłby sam, czy w domu czy w kojcu chce go trzymać, blablabla... I jak wtedy wszystko w Tobie będzie krzyczeć "niiieee!" to problem się rozwiąże. No i nakład czasu będzie niewielki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

adopcje stoją....masakra...aktualizuję ogłoszenia dwa razy w tygodniu, zawsze są na pierwszej, drugiej, maksymalnie na trzeciej stronie i nic. Cisza. Zero telefonów.
ogłaszam kilkanaście fajnych psów; większe, mniejsze, młode, stare. Ostatnia adopcja któregoś z "moich" podopiecznych z ogłoszenia miała miejsce pod koniec grudnia. Schroniskowa - w styczniu.
nie wiem, może popełniam jakiś błąd...? ludzie pewnie nie moga już patrzeć na te moje ogłoszenia, ciągle te same psy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='martasekret']powoli zaczynam wątpić w sens mojej "działalności"....każdy ma jakieś swoje granice wytrzymałości i tolerancji.[/QUOTE]

Nie możesz wątpić, to najgorsze, tylko odbije się na psiakach. Niestety w takich działalnościach wytrwałość i cierpliwość wystawiane są na poważne próby. W końcu po każdym kiepskim sezonie przychodzi ten lepszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']przez długi czas karmiłam się ostatnimi, wyjątkowo udanymi adopcjami (Hugo, Azor, Flipper, Luna, Alf), ale już mi powoli siadają baterie, jakieś pozytywne wydarzenie musi mi je znowu naładować :([/QUOTE]

po burzy zawsze jest slonce :)
Cioteczko nie Jestes sama z tymi watpliwosciami
moze jakas zmiana np. chusteczka na szyi ozywi zdjecie i przykluje uwage;) albo zmiana tekstu...
a ja zawsze adoptowalam psy na wiosne jak dla mnie to najlepszy okres na adopcje :) ,tylko raz jesienia jak Tropik odszedl :( ale wtedy ,,skorzystala " biedna sunia onkowata z ulicy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

przypominam o Promykach.
niestety adopcji nadal jak na lekarstwo. Ostatnio mieliśmy 6 szczeniaków, które rozeszły się w ciągu trzech dni. Oczywiście dobrze, że nie muszę spędzać dzieciństwa za kratkami, ale irytuje mnie naiwność ludzi dotycząca posiadania w domu takiego małego szkraba. Mamy tyle psów, które są mądre, posłuszne, umieją zachować czystość, chodzić na smyczy, niektóre znają komendy - nie lepiej zaadoptować kilkuletniego psa, który nie będzie kosztował nas tyle pracy i pogryzionych butów?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

jak miło, że ktoś jeszcze o nas pamięta.
u psów jako tako.....na szczęście zrobiło się cieplej, więc spacery przyjemniejsze a i na słoneczku mogą powygrzewać swoje niemłode już kości.
jest rodzina zainteresowana Bąblem, mieli być wczoraj, ale nie dojechali. Zobaczymy.
ja nawet przestałam je ogłaszać....jakiś marazm i beznadzieja mnie dopadły.

Link to comment
Share on other sites

no i Bąbelek od niedzieli w domu. Ktoś jednak czyta te moje wypociny na portalach ogłoszeniowych ;)
Bąbel zamieszkał z miłą rodziną, z dwójką dzieci, a że Bąbel kocha wszystkich, także tych najmniejszych, to wszyscy są zadowoleni. Jest grzeczny, pierwszą noc spędził na swoim posłanku, w czasie poniedziałkowej nieobecności domowników nic nie zniszczył, nie załatwił się i cieszył się jak gwizdek z ich powrotu. No ale to cały Bąbel. Kąpiel także zniosł dzielnie.
Rodzina się cieszy, że zyskali wspaniałego przyjaciela a ja jestem zadowolona, że kolejny pies, po prawie dwóch latach, opuścił schronisko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...