Jump to content
Dogomania

Wspaniała Megi już w Domu! :)


Ewelinaaa

Recommended Posts

[CENTER][COLOR=#008080][B][I][FONT=book antiqua][SIZE=7]MEGI[/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR][COLOR=#006400]

[/COLOR][FONT=book antiqua][COLOR=#000000][B]W SCHRONISKU[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=#006400][FONT=book antiqua]: [/FONT]
[/COLOR][FONT=book antiqua]
[SIZE=4]Suczka w typie jamnika, w schronisku miała numer F-229. Jej wiek oceniono na ok 6 lat. Została wysterylizowana, zaszczepiona, odpchlona i odrobaczona, posiada również schroniskowy czip. Jest to łagodna suczka, przyjaźnie nastawiona do ludzi, lubi pieszczoty. Toleruje inne suczki i pieski. Stosunek do kotów i reakcja na dzieci nie jest znana. [/SIZE][/FONT]

[IMG]http://images.tinypic.pl/i/00210/s2ppjq36tev3.jpg[/IMG]

[I][SIZE=4][B][FONT=book antiqua]

Megi po 2 latach odsiadki dostała sznasę i przesiaduję w DT w Opolu.[/FONT][/B][/SIZE][/I]



[FONT=book antiqua][SIZE=4][B]Relacja z DT:[/B]
Megi to bardzo pojętna i grzeczna suczka. Jeśli miała kiedyś dom to raczej nie była tam odpowiednio traktowana.Musiała być bita, bo gdy wyciągne ręke, czy wykonam jakiś szybszy ruch, to ona kuli się przytula do podłogi i przewraca na plecy :-(

Jednak nie jest w żaden sposób agresywna, można jej na spokojnie wyczyścić uszy, obciąć pazurki wytrzeć łapki ze spaceru. Jest bardzo uległa, podczas jedzenia można ją głaskać, można za[/SIZE][SIZE=4]brać jej miskę z jedzeniem, można wsadzić rękę do miski i nic, toleruje każde zachowanie z mojej strony.

Na spacerze czasami puszczam ją luzem, nie musze się martwić , ze gdzieś ucieknie, bo gdy odejdzie ode mnie kawałek to zaraz rozgląda się czy na nią czekam, czy gdzieś nie poszłam.Jeśli chodzi o spacery na smyczy, to chodzi o wiele lepiej niż moja suczka. Nigdzie nie ciągnie ładnie trzyma się obok nogi :smile:

W domu zachowuje 100% czystości, nie trzeba biegać ze ścierką ;p Podczas mojej nieobecności, jest bardzo grzeczna, od sąsiadów dowiedziałam sie ze nie piszczy nie wyje nie szczeka. To kolejny plus. Jest typowym kanapowcem, jak to większość jamników.:smile: Przeważnie cały dzeń przeleży, trochę się poprzytula, trochę zje i znów śpi :smile: Uwielbia towarzystwo ludzi, przy każdej możliwej okazji wdrapuje się na kolana i domaga się swojej porcji głasków. :smile:

[/SIZE][/FONT][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00210/0zkapieyg6ii.jpg[/IMG][FONT=book antiqua][SIZE=4]
[/SIZE]
[/FONT][/CENTER]
[FONT=book antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=book antiqua][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][FONT=book antiqua][SIZE=5] Teraz szukamy Megi wspaniałego
DOMU STAŁEGO!! [/SIZE][/FONT]

[FONT=book antiqua][SIZE=5]Pomożecie?![/SIZE][/FONT]

Edited by Ewelinaaa
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 378
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monika083']jestem i ja.Jaka pomoc potrzebna?[/QUOTE]

Najbardziej w tym momencie ogłoszenia dla Megi są niezbędne. Obecnie ma tylko wydarzenie na fb: [URL]http://www.facebook.com/events/290493664378919/362648397163445/?notif_t=plan_mall_activity[/URL]

ten wątek i jedno ogłoszenia na tablica.pl
Prócz tego pomoc przyda się przy szukaniu DOMU STAŁEGO! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']i ma "od zawsze' profil na stronie Fundacji SOS dla Jamników
[URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/761[/URL]

a teraz jak juz jest stały kontakt (w schronie nie było to możliwe), zaczniemy jej robic nasze cafeanimale, adopcje dnia itp[/QUOTE]

Świetny pomysł, dziękujemy, niech się w końcu mała pokaże temu światu i wpadnie komuś w lewe albo prawe oko! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...