Jump to content
Dogomania

Kupno Yorka pomóżcie


tygrysek-kr

Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cardea']Tylko siedząc u weta w kolejce nie powiesz do innych właścicieli psów, że to CUNDELKA tylko Yorczek :lol:
Taka jest prawda
P.S>
Do jakiegoś tam posta
Tak siedzą na forach dla VIPÓW
I rozmawiają sobie między sobą o rzeczach, których nie wszyscy łapą :diabloti:[/quote]
Masz rację,tak powiem,a co mam powiedziec,ze to szczekająca świnka morska?Czy,ze moze jamnik,czy co to wogóle?Ale powiem tez,ze bardzo ją kocham bez względu na jej pochodzenie!
Moze niedługo doczekamy sie idealnych klonów tej rasy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cardea']

Nie chcę aby zostało to odebrane jako kompletna nagonka
Ale to tak naprawdę osoby posiadające Y. bez udokumentowanego pochodzenia robią AFERY
Napisaliście kto by tu został
Jeśliby poszli wszyscy co maja psy bez rodowodu
No ciężko by było ponieważ "[U][B]wielu hodowców" poszło w siną dal z dogo i może ktoś zrozumie przez kogo tak naprawdę

[/B][/U][U][B] Przykre , ale prawdziwe [/B][/U]

[/quote]

Kochana Cardeo! Kulturalne to to nie było.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]
chciałaś to masz [/COLOR][/FONT]


[URL]http://www.celestynow.toz.pl/?w=adopcja[/URL]



[B][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]naprawdę nie chce mi się z wami gadać bo nic do was nie dociera
i wiecie co ???
czasami mam wrażenie, że ludzie którzy mają yorki bez udokumentowanego pochodzenia
tak naprawdę są zakompleksieni :diabloti:
i zazdroszczą osobie
którą stać stać na psa z rodowodem :cool3:

tyle mojego !!!

a teraz zastanówcie się dlaczego na tym forum udziela się mało kto, kto posiada hodowlę Yorkshire Terrierów z rodowodem ???
jest grupa ludzi pologowanych i w pewnym momencie zrezygnowali
bo doradzali początkującym właścicielom Yorków a to zostało wykorzystane przeciwko nim
stworzyli sobie nowe fora na których są pologowani i pologowani są przede wszystkim HODOWCY RAS PSÓW Z RODOWODEM,
PASJONACI RASY KTÓRZY NIGDY NIE BĘDĄ MIELI SZCZENIĄT

DUŻA GRUPA OSÓB SOBIE ODPUŚCIŁA BO TO JEST JAK LANIE WODY NA MŁYN
I ja chyba również sobie odpuszczę
a wiecie dlaczego???
Dlatego, że większość z was nie potrafi NAWET napisać dziękuję BO NIE PRZECHODZI WAM TO PRZEZ GARDłŁO :shake:

jestem zalogowana na forum rasowych świnek morskich - tam osoby które mają świnkę bez rodowodu potrafią powiedzieć, że mają "świnkę kundelkę" :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]

a wy???
NIGDY SIĘ DO TEGO NIE PRZYZNACIE !!! :diabloti:
BO TO RÓWNIEŻ NIE PRZECHODZI WAM PRZEZ GARDŁO
WIĘKSZOŚĆ Z WAS POSIADA YORKA OD MOMENTU GDY STAŁY SIĘ ONE W POLSCE MODNĄ RASĄ
KIEDY TO LUDZIE Z POLSKIEGO SHOW BIZNESU KUPOWALI YORKI
DLA SWOICH ŻON CZY KOCHANEK
TYLKO, ŻE ONI KUPUJĄ YORKI Z RODOWODEM I TYLKO Z NIEKTÓRYCH HODOWLI
JA WIDZIAŁAM NA WŁASNE OCZY YORKSHIRE TERRIERA KIEDY WY NAWET NIE WIEDZIELIŚCIE, ŻE TAKA RASA ISTNIEJE !!!
I ZAKOCHAŁAM SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM W JEGO CHARAKTERZE :loveu:
CÓŻ MIAŁAM WIĘCEJ SZCZĘŚCIA NIŻ ROZUMU
BO NIE WYCHOWYWAŁAM SIĘ W POLSCE
GDZIE DLA LUDZI LICZY SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM ZASPOKOJENIE JAKIŚ SWOICH CHORYCH AMBICJI Z DZIECIŃSTWA
I UPODOBNIANIE DO POLSKICH CZY ZAGRANICZNYCH GWIAZD :cool1:
DLA WAS LICZY SIĘ JEDNO
MAM YORKA = JESTEM MODNY
I JESTEM PODOBNA DO P.BEATY TYSZKIEWICZ :razz:
[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]
[/quote]

Następna. Czyżby to było genetyczne? Dokładnie Nane: mam yorka bo chcę być Beatą Tyszkiewicz (to takie moje marzenie od lat, dobrze że mój skundlony york pomoże mi je spełnić) i ukryc kompleksy. Rozgryzłaś mnie.
Nane, obraziłeś tym postem kupę ludzi. Mnie na przykład.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']
I na koniec mam jeszcze jedno pytanie jeśli ktoś psa nierodowodowego rozmnaża ale nie dla pieniędzy to po co?? Waszqa suczka wam powiedziała że będzie szczęśliwa mając młode:shake:??
[/quote]

Pati uwiodły mnie twoje słowa :evil_lol:


Amen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Już przestańcie! nane zna się na psach jak mało kto na tym forum! Cardea tak samo więc przestańcie sie rzucać!

Koniec tematu ![/quote]

Oczywiście, że się znają. Dużo lepiej niż ja. Zgadzam się w 100 procentach i uznaję ich autorytet. Który nie pozwala im na obrażanie (i to w niemiłym stylu) innych uczestników forum, bo obrażanie świadczy o braku kultury. i tyla.

Link to comment
Share on other sites

My,właściciele psów w typie rasy,szanujemy wiedzę Was hodowców i jej nie kwestionujemy ale to nie znaczy,ze mozecie nas piętnowac.Stancie pod schroniskiem w kazdemu kto wychodzi z kundelkiem wyrzuccie skrzynke zgniłych jaj na głowe.Myślałam,ze Dogo to portal dla miłośników psów a nie ich papierów i bez względu na to czy masz psa z metryką czy bez łączy nas miłość do tych zwierzczków.A "rzucają" sie Ci,którzy mają pojęcie,nane,przeszła samą siebie....I co z tego,ze mają wiedze kynologiczną jak nie potrafię kulturalnie obejść się z człowiekiem ...Macie kiepskie metryki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania:)']Oczywiście, że się znają. Dużo lepiej niż ja. Zgadzam się w 100 procentach i uznaję ich autorytet. Który nie pozwala im na obrażanie (i to w niemiłym stylu) innych uczestników forum, bo obrażanie świadczy o braku kultury. i tyla.[/quote]
I ja sie do tego dołączam!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Na serio dajcie już spokój bo Pati was zaraz powybija :mad: :mad: :eviltong:
Albo załóżcie sobie osobny wątek , bo tu chyba nie za bardzo gadacie na temat! Może nane przesadziła, ale myslę, ze nie świadomie - Cardea ma wspaniałą hodowlę i robi wszystko, żeby pieski były jak najbardziej zbliżone do wzorca może dlatego zdenerwowała się waszymi wypowiedziami i ją poniosło. Myślę, że można jej to wybaczyć :)
Pozdarwiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Na serio dajcie już spokój bo Pati was zaraz powybija :mad: :mad: :eviltong:
Albo załóżcie sobie osobny wątek , bo tu chyba nie za bardzo gadacie na temat! Może nane przesadziła, ale myslę, ze nie świadomie - Cardea ma wspaniałą hodowlę i robi wszystko, żeby pieski były jak najbardziej zbliżone do wzorca może dlatego zdenerwowała się waszymi wypowiedziami i ją poniosło. Myślę, że można jej to wybaczyć :)
Pozdarwiam serdecznie[/quote]
Pati wybacz, to juz moja ostatnia (dajże Boże) tu wypowiedź.
Tigrunia, ja się wcześniej nie bardzo udzielałam, nikogo nie zaatakowałam, napisałam ze 2 posty. Przypadkiem przeczytałam wypowiedź nane i cardei i poczułam się jakby mnie ktoś uderzył w twarz - choć nie było to skierowane do mnie raczej do nas, przestępców bezpapierowców). Ja się nie zgadzam na to, nawet jakby obie miały najwspanialszą hodowlę świata, szczerze mówiąc, w nosie to mam. Nie zamierzam kupować od nich psa, nigdy ich nie widziałam. To że są świetnymi hodowczyniami nie upoważnia ich do tego zachowania. To tyle, koniec tematu, zgadzam się.

Link to comment
Share on other sites

[B]Joasiu[/B], zgadzam się w 100%. To że piesek jest bez rodowodu to nie znaczy że jest gorszy!
Ja swoją sunię kupiłam nie z hodowli ale od Pani która miała yorczka i postanowiła dopuścić do niej pieska. Szczeniaki wyszły świetne! I jestem wdzięczna jej że dopuściła nierodowodową sukę, bo gdyby ludzie tak nie robili to na rodowodowego yorka długo jeszcze nie byłoby mnie stać!:shake:

Co więcej ja moją NIERODOWODOWĄ suczkę też mam zamiar dopuścić!
I Wy, właściciele "papierów" możecie mnie tu potępić za to, ale jestem szczera!

[B]Nie chcę mieć szczeniaków dla zysku![/B] Po prostu wśród moich znajomych jest kilka osób którzy już gdy kupowałam sunię zapowiedzieli że chcieliby szczeniaki. I bynajmniej nie zamierzam ich im sprzedawać!:angryy:

Sama wiem jak ciężko uzbierać grosz do grosza i jak okropny jest ten ciągnący się czas. Wśród tych osób są ludzie którzy już posiadają kundelki i wiem że nawet jeśli w którymś pokoleniu moja sunia miała wilczura( :evil_lol:) i wyjdzie mieszaniec w niczym nie przypominający yorka to jestem pewna że moi znajomi pokochają go! Bo to miłośnicy psów a nie rodowodów!

Link to comment
Share on other sites

Dodam tylko, że przymierzam się do kupna drugiego yorka:loveu: I tym razem wolałabym jednak rodowodowego:oops:;)- i bynajmniej nie dlatego że moja sunia jest jakimś niewypałem!:angryy:
Jest śliczna ale tyle się naczytałam o pseudo-hodowlach że po prostu boję się że kupię chorego yorczka, którego dni są policzone.

To że Suzunia wyrosła na taką piękną damę to zawdzięczam zwykłemu szczęściu. Cieszę się że trafiłam na uczciwą panią, która traktuje pieski jak członków rodziny a nie na "rozmnażalnie" psów gdzie nie liczy się jakość tylko ilość. Pani od której kupiłam sunię nawet wpada od czasu do czasu zobaczyć co u niej :p


Ps. a tak propos- możecie mi polecić jakąś dobrą hodowlę- Wrocław i okolice?:p:mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

A wiecie,że moja sąsiadka z byłego mojego miejsca zamieszkania miała sunię nierodowodową i ją dopuściła,ale nie sprzedała ani jednego szczeniaczka yorczka,zostawiła wszytskie za siebie i taki miała plan,chciała mieć więcej radości!!!! Chyba więc nie wszyscy robią to dla zysku:shake:, aha i ta pani wątpię że pytała się swojej suni czy chce mieć małe...hihi:cool3::lol:
Pozdrowienia dla Pati:loveu:

A to była taka mała dygresja,bo już nie chcę mi się czytać tego wątku:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika...'][B]Joasiu[/B], zgadzam się w 100%. To że piesek jest bez rodowodu to nie znaczy że jest gorszy!
Ja swoją sunię kupiłam nie z hodowli ale od Pani która miała yorczka i postanowiła dopuścić do niej pieska. Szczeniaki wyszły świetne! I jestem wdzięczna jej że dopuściła nierodowodową sukę, bo gdyby ludzie tak nie robili to na rodowodowego yorka długo jeszcze nie byłoby mnie stać!:shake:

Co więcej ja moją NIERODOWODOWĄ suczkę też mam zamiar dopuścić!
I Wy, właściciele "papierów" możecie mnie tu potępić za to, ale jestem szczera!

[B]Nie chcę mieć szczeniaków dla zysku![/B] Po prostu wśród moich znajomych jest kilka osób którzy już gdy kupowałam sunię zapowiedzieli że chcieliby szczeniaki. I bynajmniej nie zamierzam ich im sprzedawać!:angryy:

Sama wiem jak ciężko uzbierać grosz do grosza i jak okropny jest ten ciągnący się czas. Wśród tych osób są ludzie którzy już posiadają kundelki i wiem że nawet jeśli w którymś pokoleniu moja sunia miała wilczura( :evil_lol:) i wyjdzie mieszaniec w niczym nie przypominający yorka to jestem pewna że moi znajomi pokochają go! Bo to miłośnicy psów a nie rodowodów![/quote]
Mika:)Ja wzięłam kredyt na swoją sunię i kupiłam ją z domowej hodowli,gdzie miała fantastyczne warunki,bo kobieta dbała o swoją sunię i maluszki,nie rozmnaza psów hurtowo...I ja nie wzięłam psa od niej po to aby zbijać na nim kasę tylko dlatego,ze bardzo chcialam miec malutką sunie(niedawno straciłam psiaka) i niewyobrazam sobie domu bez pieska,pozatym uwazam,ze rozmnazalnie to są w hodowlach,bo zanim znalazłam swoją sunię obdzwoniłam kilka hodowli z zamiarem kupna szczeniaka z rodowodem ale wszedzie juz były zamówione i wszedzie mnie informowano,ze następny miot wiosną...:razz:Pozatym szkoda gadac Mika,my wiemy swoje,a fanatycy swoje,prózne nasze argumenty.
Co to znaczy,ze dążą do doskonalenia rasy,przeciez to zywe zwierze a nie material DNA do uskonalania....Udoskonalic to mozna odkurzacz albo mikser,albo spłuczkę w kiblu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Starczy już ,ten temat jest przezemnie , a ja nie chciałam kłutni. Chciałam byście mi pomogi bo chce by moje małe trafiły w dobre ręce - PRZESTAŃCIE PROSZE:placz:[/quote]
Ladyyork,daj spokoj,poprostu probujemy przedstawic nasze argumenty,chyba mamy do tego prawo,napewno wieksze niz znawcy rasy do obrazania nas!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...