Jump to content
Dogomania

Pluskwy w pociągu. Intercity wini... PSY!


podróże z psem

Recommended Posts

Szlag mnie dziś normalnie trafił. Na wielu portalach (na przykład [URL="http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121112/REGION/121119880"]TU[/URL]) pojawiła się dziś informacja o człowieku pogryzionym w pociagu przez pluskwy. Rzeczniczka Intercity tłumaczy, że pewnie przyniósł je jakiś pies!!!

Oczywiście, tak jak bez głębokiej wiedzy własnej na temat pluskiew i psów przypuszczałam, jest to NIEMOŻLIWE. Z tej wściekłości powstał tekst, w którym eksperci odnoszą się do teorii Intercity: [URL]http://www.podrozezpsem.pl/2012/11/wydarzenia-pluskwy-w-pociagu-intercity.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Oj, no przeciez to oczywiste, że psy sa winne! Psy także powoduja huragany, bo za bardzo machają ogonami i wywołuja wiry powietrza. Powoduja tez trzesienia ziemi,bo skacza z radości albo kopia dołki w ogródkach. Latające psy (frisbee) wywoluja też epidemie ptasiej grypy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Oj, no przeciez to oczywiste, że psy sa winne! Psy także powoduja huragany, bo za bardzo machają ogonami i wywołuja wiry powietrza. Powoduja tez trzesienia ziemi,bo skacza z radości albo kopia dołki w ogródkach. Latające psy (frisbee) wywoluja też epidemie ptasiej grypy :diabloti:[/QUOTE]

Zapomniałaś jeszcze o powodziach- pies, który wskoczy do rzeki lub pobliskiego stawu powoduje gwałtowne podniesienie się poziomu lustra wody- co skutkuje jej wylewaniem poza brzeg lub koryto i zalewanie rozległych okolic.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...