Jump to content
Dogomania

Alf zasnął..


Merys

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='warsawmoo'][FONT=microsoft sans serif][SIZE=3][LEFT][COLOR=#333333]Niestety, mam złą wiadomość... Stan Alfa nie pozwolił na wypis z kliniki, stąd też, niestety, nie pojechał dzisiaj do swojego wymarzonego domu... Alf ma zapalenie nerek...[/COLOR][/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Czy to coś poważnego?
Biedny maluszek :(

Link to comment
Share on other sites

Może to przez to, że wtedy tak długo leżał przy drodze?
Biedulek:( A jak tam dzisiaj . Miał robione badania, zmieniło się coś? Wiem ,że to za szybko ale...piszcie cioteczki coś.

[B][COLOR=#ff0000]Zapraszam na bazarek dla małego! Teraz bardzo potrzebuje każdej złotówki!
Wejście na bazarek przez moją sygnaturkę![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']
Kilka tygodni leczenia - w klinice? Czy leczenie może być kontynuowane w Domu?[/QUOTE]

To ok. 2 tygodnie leczenia zanim będzie go można zaszczepić (o ile wszystko dobrze pójdzie), a to był główny powód zatrzymania całego procesu adopcji. Resztę leczenia można będzie kontynuować już w nowym domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Bico, ale my bez szczepienia nie możemy go prawnie wydać. Póki co nie ma innego rozwiązania i Alf czy tego chcemy czy nie, musi zostać w klinice.[/QUOTE]

ale kto jest opiekunem prawnym psa?? chyba LSOZ?
a nowy właściciel, nie może zadecydować gdzie zaszczepi psa..? może spisać takie zobowiązanie na piśmie do zaszczepienia psa, gdy stan jego zdrowia na to pozwoli..? Nerki nerkami, ale szczerze powiem, że pierwsze słyszę, żeby z powodu braku szczepiania była konieczność hospitalizowania psa.

a tak na serio - powtórzę się, koszty...2 tyg. to dużo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']ale kto jest opiekunem prawnym psa?? chyba LSOZ?
a nowy właściciel, nie może zadecydować gdzie zaszczepi psa..? może spisać takie zobowiązanie na piśmie do zaszczepienia psa, gdy stan jego zdrowia na to pozwoli..? Nerki nerkami, ale szczerze powiem, że pierwsze słyszę, żeby z powodu braku szczepiania była konieczność hospitalizowania psa.

a tak na serio - powtórzę się, koszty...2 tyg. to dużo :([/QUOTE]

Bico Ty to wiesz i my też ale jak np. kogoś ugryzie to ja za to odpowiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...