Jump to content
Dogomania

Vi międzynarodowa wystawa psów rasowych rzeszów


sobek34

Recommended Posts

[quote name='Lotty']Mam prośbę do osób, które mają pod ręką katalog. Chodzi mi o dane pekińczyka ( pies kl.ch) jedyny z resztą. ( proszę o PW). Z góry dziękuję.[/QUOTE]

Przypominam się.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Lotty'] [B]Lotty[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20382493#post20382493"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Mam prośbę do osób, które mają pod ręką katalog. Chodzi mi o dane pekińczyka ( pies kl.ch) jedyny z resztą. ( proszę o PW). Z góry dziękuję.

Przypominam się.[/QUOTE]
1510. [B]SUN DANCE Allin I K[/B] ChUa, rudy tricolor, 2010-01-28, UKU0054274 (o: Yuventus Diantes Sanches, m: Gabriel Allin I K), hod. Alla Dernovaya, wł. Alla Dernovaya, Yurkovskaya 12-A, 07353 Starye Petrovtsy, Ukraina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']1510. [B]SUN DANCE Allin I K[/B] ChUa, rudy tricolor, 2010-01-28, UKU0054274 (o: Yuventus Diantes Sanches, m: Gabriel Allin I K), hod. Alla Dernovaya, wł. Alla Dernovaya, Yurkovskaya 12-A, 07353 Starye Petrovtsy, Ukraina[/QUOTE]

Wielkie dzięki, Doginko.:smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ależ kradnij sobie:lol: Żałuję, że nie mam ładniejszej fotki Wiktora, ale niestety w tym czasie już stałam na ringu przygotowawczym z Gordonem, a moja mamcia, która robiła te fotki nie za bardzo zgłębiła sztukę fotografowania;-):lol: Ale wyrobi się kobitka, bo mam na ten rok zaplanowanych sporo wystaw:lol:[/QUOTE]

pięknie dziękuję :) dla mnie fotki są super i mama spisała się na medal tym bardziej, że ufociła moje dandusie :) :) jeszcze raz dzięki :)

Edited by mjola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']III - POMERANIAN (nie AA)
Pzdr[/QUOTE]
Dzięki, zaraz poprawię:)

[quote name='Lokis']Oj trafiły mu się, trafiły! Aż trzy!!!!!:loveu:Lokis zdobył jedną czerwoną, jedną brązową i JEDYNĄ - NIEBIESKĄ ROZETKĘ
Dzięki serdeczne[B] panbazyl[/B]! :buzi: Szalenie miło jest dostawać fajne gadżety na wystawach!!!
Teraz chwalimy się oficjalnymi wynikami::terazpol: Na 14 przybyłych Ogarów Polskich -
[B]LOKIS z Gończaków[/B] - oc. dosk., lok.1, CWC, CACIB, Zwycięzca, [B]BOB, I BIS Ras Polskich, II BOG-VI[/B]
Błagam o fotki z finałów z niedzieli... :modla: :help1:[/QUOTE]
Gratulacje:)


[quote name='Shetanka']No to i my się chwalimy - wystawiany przeze mnie FERDYNAND Kosmaty Duszek (cavailer king charless spaniel) - ocena doskonała, lokata I/3, CWC - rozpoczął Championat Polski :multi: :multi: :multi:
[/QUOTE]
Gratulacje!

[quote name='mkurleto']Ja się też pochwalę. Moja najmłodsza psia dziewczynka rozpoczęła MCHPL. REGINA ROMANIEI Carskie Sioło owczarek rumuński mioritic zgarnęła wszystkie tytuły w swojej klasie.[/QUOTE]
Gratulacje!

[quote name='McDzik']i moja dzielna dziewczynka podczas swojego debiutu - Kiiramanna MISS FINLAND spaniel tybetański WO1, BOB BABY :loveu:
Gratulacje dla wszystkich :)[/QUOTE]
Gratulacje!

[quote name='CASIA&ttb']moja 20 miesięczna minibullka [B]Diabolique Fever Cass-Staf BULLDOM [/B]na swojej drugiej międzynarodówce po raz drugi [B]CWC , Zwycięzca , CACIB [/B]i na koniec [B]BOB[/B] :)
[/QUOTE]
Gratulacje!

[quote name='mrau']Gratuluję wszystkim! :))
I ja się pochwalę, trochę późno ale trochę nieogarnięta byłam;)
Moja zakręcona dziewczynka, ccr Saxonholme Eoa, jak zwykle się spisała i w klasie championów otrzymała dosk1 CWC CACIB Zw BOB ;) To jej 8 CACIB w przeciągu niecałego roku a była w tym czasie na tylko 9 wystawach międzynarodowych ;) Jestem z niej bardzo dumna :))
I moje flacie dzieci:
Ala czyli WILDEST ALICE FROM THE FLAMES z BasiSfory, na swojej pierwszej polskiej wystawie w dorosłej klasie dosk1 CWC czyli rozpoczęła zmagania o championat ;))
Sam czyli WILDEST SAM THE FIREFIGHTER z BasiSfory dosk2. Z tego kręcizadka jestem najbardziej dumna bo naprawdę fajnie się pokazał, dał się bez problemu obmacać, pokazał zęby i przez cały czas machał ogonem :))
Może ktoś przypadkiem ma jakieś zdjęcia ccr'ki lub flacików?[/QUOTE]
Gratulacje!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek, dziękujemy za gratulacje. My również gratulujemy dogomaniakom osiągniętych sukcesów. A jako wspomnienie rzeszowskiej wystawy znalazłam w sieci coś takiego. Uchwycono nas pod koniec 3-ciej minuty podczas dokarmiania.[url]http://www.youtube.com/watch?v=faNTzbJcJKw[/url]

Link to comment
Share on other sites

oo, nawet widać kawałek ucha mojej kelpiczki na tym filmiku (w czasie wychodzenia kaczek z zagrody)
Ja też zadowolona z wystawy. Belfast - CAC,CACIB i BOB a tym samym ukończył Interchampiona a Dublin JCAC i tym samym skończyła Młodzieżowy Championat.
Zdziwiło mnie tylko, że sedzia nie wziął do porównania mojej suki z moim psem o BOBa, tylko od razu dał chłopakowi.I może nie było by w tym nic dziwnego, jakby ocenił dwa psy i dał BOBa samcowi, nie porównując ich jednocześnie. Ale Belu dostał BOBa przed oceną Dubliśki...(dopiero zobaczyłam to na zdjęciach gdzie na tabliczkach jest napisane co i jak) Tak czy siak wyniki mnie bardzo satysfakcjionują :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...