Jump to content
Dogomania

Vi międzynarodowa wystawa psów rasowych rzeszów


sobek34

Recommended Posts

[quote name='mrau']Wysłać Ci laby i ogary na pw? Spis wystawców i plan sędziowania tak?[/QUOTE]
już dzięki. pogmerałam w sprzęcie, coś wyrzuciłam, coś dodałam i ruszyło do przodu.
Juz wiem wszystko.... tylko nie wiem gdzie ring 7 i 9 i ile zajmie ocena labków. pewnie jak zawsze ledwie zdążę z drugim psem na ring...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='panbazyl']już dzięki. pogmerałam w sprzęcie, coś wyrzuciłam, coś dodałam i ruszyło do przodu.
Juz wiem wszystko.... tylko nie wiem gdzie ring 7 i 9 i ile zajmie ocena labków. pewnie jak zawsze ledwie zdążę z drugim psem na ring...[/QUOTE]
Nie chcę Cię straszyć ale flaty i curly mają ring 11 :P Jest szansa na antresolę :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AbraCadabra']Po wysłaniu kolejnych maili dostałam odpowiedź :
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]"Skoro Państwo wycofują i uznaja listu email jako obowiązujące to zgodnie z [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Państwa życzeniem tak robimy. Nadpłata zostanie Pani zwrócona."
Taaaaak, tylko w mailu o anulacje zgłoszenia dostałam zupełnie wykluczającą odpowiedź. Nie można anulować psa bez wiedzy i pisemnej prośby wystawcy skoro tak wisi na ich stronie jak pisałam wyżej .
Jeszcze tam nie pojechałam , a już mam dość tej wystawy.
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Ale numery...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mkurleto']Czy oprócz zgłoszeń do wydrukowania numery też samemu się drukuje? Bo ja nr do wydrukowania się nie dopatrzyłam.[/QUOTE]Drukujesz tylko potwierdzenie. Numerki będą do odbioru na ringach do godz. 10.00 (tylko dla oplaconych), a po tej godzinie w sekretariacie

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nadal poszukujemy osoby z [/FONT][/COLOR][B][FONT=lucida grande]Wrocławia[/FONT][/B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande], która pomogła by nam przejąc karmę od Pani, która chce ja ofiarować dla naszych podopiecznych. Tym razem szukamy kogoś kto jedzie z [B]Wrocławia do Rzeszowa [/B]na wystawę w te sobotę. Gosia będzie na tej wystawie i być może uda nam się stworzyć łańcuszek pomocnych osób i karma dotrze do głodnych psiaków...[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu przeżyłam szok!!!

Nie wiem kiedy się z niego otrząsnę....

Otóż byłam w PIW w Dębicy...
weszłam w nieodpowiednie drzwi, błyskawicznie przekierowano mnie na drzwi właściwe, potem migiem do odpowiedniej osoby, potem bardzo miła wetka/kobieta zajęła się moją prośbą, uwzględniła moje roztrzepanie, że nie wzięłam ze sobą paszportu psa ani książeczki zdrowia i wypisała zaświadczenie na podstawie moich zeznań/danych, że pies pochodzi z terenu NIE objętego wścieklizną, po czym wręczyła mi je NIE POBIERAJĄC ODE MNIE ŻADNEJ OPŁATY!!!

Szacun i wielkie dzięki dla PIW w Dębicy!!!!!:cool2: :buzi:

WIELKIE DZIĘKI!!

[B][U]Żyję już ponad pół wieku i nie pamiętam kiedy tak pozytywnie zostałam potraktowana przez Urząd![/U][/B]

[A wczoraj odbyłam bardzo niemiłą (z mojej przyczyny i strony) rozmowę z PIW w Rzeszowie, pytając po co mi, osobie z Dębicy, terenu niezagrożonego wścieklizną potrzebny jest świstek, który mówi tylko o tym, że zupełnie nieprzebadany pies mieszka na terenie bez wścieklizny; co ten świstek wnosi do stanu zdrowia mojego psa, z którym jeździłam na spacery w tereny zapowietrzone (dopóki się nie dowiedziałam, że tam jest wścieklizna). (Znaczy to było w październiku, byłam tam na działce tydzień przed faktem, że znaleziono zakażonego lisa). Pytałam wtedy na jakiej PODSTAWIE PRAWNEJ jest wymagane takie zezwolenie i konkludując stwierdziłam w tej rozmowie, ze to jest perfidny sposób na wyciągnięcie kasy od uczestników wystawy na zasadzie: [B]PŁACZ I PŁAĆ[/B]]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...