Jump to content
Dogomania

Vi międzynarodowa wystawa psów rasowych rzeszów


sobek34

Recommended Posts

soboty nie otwierałem, niedziela się otwiera za każdym razem. ciekwe czy wykaz wystawców też się pojawi czy tylko formularz do sprawdzenia swojego zgłoszenia pozostanie...

ktoś z doswiadczenia orientuje się jak wygląda sprawa parkingów? plan mielismy, że przyjedziemy wcześnie ale skoro whippety planowane na 12.20 dopiero to może nie będziemy się tak spieszyć

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi sie nie otwiera z podanego tu linka,a na www nie ma info

Odosnie tej rozmowy co ktos dzwonił- to kurka wodna oni nam każa jakies durnowate zaswiadczenia przywozic jak sami wścielkizne maja:mad: zamisat zabronic psom z miejscowości w których aktualnie przypadki sa wstepu na wystawe:mad:w moim powiecie od 2 lat nie bylo przypadku wścieklizny i to sie cholera ja moge bac że wjezdzam na teren zadzumiony, bo ja sobie moge diabli wiedza co przywlec do chałupy:mad: powiatowy rzeszowski powinien na uszach stanąc ,żeby teren zabezpieczyc, sprawdzic w jakich wioskach itd maja wsciekle zwierzaki bo z czystych regionów ludzi z psami przyjada

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Mi sie nie otwiera z podanego tu linka,a na www nie ma info

Odosnie tej rozmowy co ktos dzwonił- to kurka wodna oni nam każa jakies durnowate zaswiadczenia przywozic jak sami wścielkizne maja:mad: zamisat zabronic psom z miejscowości w których aktualnie przypadki sa wstepu na wystawe:mad:w moim powiecie od 2 lat nie bylo przypadku wścieklizny i to sie cholera ja moge bac że wjezdzam na teren zadzumiony, bo ja sobie moge diabli wiedza co przywlec do chałupy:mad: powiatowy rzeszowski powinien na uszach stanąc ,żeby teren zabezpieczyc, sprawdzic w jakich wioskach itd maja wsciekle zwierzaki bo z czystych regionów ludzi z psami przyjada[/QUOTE]

no link już nie działa, przez moment była zakładka plan sędziowania. niestety nie zapisałem pdf ani nie mam go w historii przeglądania bo bym wrzucił na swój serwer jakby komuś nie chciało się czekać na stronę kiedy się pojawi.

ten telefon to jakaś kpina bo jeśli na miejscu jest poważny problem ze wścieklizną to jeśli się nie przenosi wystawy to się informuje ludzi czy chcą podjąć ryzyko i przyjechać a jeśli tak to zabezpiecza teren... zobaczymy jak będzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']no tak ale gdyby odwołali to "kasiory"by nie bylo....[/QUOTE]

wolę tematu nie podejmować bo się zapędzimy strasznie a lepiej zostańmy przy milszych rzeczach i miejmy nadzieję na udaną imprezę i czas spędzony w sympatycznym gronie :)

Link to comment
Share on other sites

Rzeszów nie jest terenem skażonym, tylko niektóre miejscowości /powiaty/, najczęściej wsie które maja tereny zalesione. Stalowa Wola również i dlatego dostaliśmy zgodę na udział w wystawie. Niedaleko mnie w Kopkach już takiego pozwolenia nie dostaną. Gdyby Rzeszów był skażony nie dostaliby zgody na imprezę. /co jeszcze się może do soboty zdarzyć/ Dlatego jest dla mnie smieszne pokazywanie tych zaświadczeń. Powiatowi powinni przesłac do Rzeszowa informację kto NIE MOŻE brac udziału w wystawie i info o tych miastach/wsiach powinna wisieć na stronie Oddziału. No ale jest okazja budzet miasta podreperować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrau']Rok temu parking był duży, odśnieżony i b.blisko hali.
Mam nadzieję, że w tym roku zrobią podobnie...[/QUOTE]
Mrau - mam pytanie -czy Wy w niedzielę się wystawiacie? Szukam transportu powrotnego na Lublin w niedzielę. Będę z 2 psami - o ile od wojewodzkiego dostanę pozwoleństwo, bo powiatowego to nawet nie wiem gdzie mam a wojewódzki na majdanku, więc po drodze z mojej wsi.

Link to comment
Share on other sites

weź mnie nie załamuj, bo ja nadal w kropce z rozetkami.... nie wiem ile będzie psów w rasie....
a i też nie wiem czy mi się rasy moich co wystawiam nie pokryją czasowo.....
a jest też możliwość, że wojewódzki nie da mi pozwoleństwa, wtedy nie jadę i spora część problemów odpada (tylko zostaje podać przez kogoś rozety).

Link to comment
Share on other sites

a bo to ja wiem? pewnie nie, bo już by o tym wiejskie BBC (baba babie skazała) gadało. A w eterze cicho.
mamy zagłodzonego konia którego własciciele twierdzą że wszystko ok, ale wścieklizy tu od wieków nie było a wszelkie padłe lisy które były zostaly poddane badaniom i się nawet sama dowiadywałam potem o ich wynik, oczywiście zero wścieklizy w tych lisach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...