Jump to content
Dogomania

Vi międzynarodowa wystawa psów rasowych rzeszów


sobek34

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[FONT=arial black][B][COLOR=#000080]Uprzejmie informujemy, że przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń na[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=arial black][B][COLOR=#000080] VI Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych w Rzeszowie 02-03.02.2013 r.
do dnia 26.01.2013 r.

[/COLOR][COLOR=#000000]Jak by ktoś miał miejsce z okolic Wrocławia, to proszę o kontakt (najlepiej telefoniczny, bo na dogomanię rzadko zaglądam)[/COLOR][COLOR=#000080]
[/COLOR][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Info ze [URL="http://zkwp.aws.af.cm/"]strony[/URL]
[B]
UWAGA! WAŻNE![/B]

Ze względu na liczne przypadki wścieklizny u zwierząt Powiatowy Lekarz Weterynarii w Rzeszowie zarządził:

Na teren wystawy mogą być wprowadzane zdrowe klinicznie psy :
1.Krajowe posiadające:

[LIST]
[*]-Aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie

[*]-W przypadku psów pochodzących z województw :[B]podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego[/B] zaświadczenie Lekarza Weterynarii właściwego ze względu na miejsce przebywania psa, że teren z którego pochodzi jest wolny od wścieklizny. W przypadku psów pochodzących z terenów zagrożonych wścieklizną –zezwolenie Powiatowego Lekarza Weterynarii.

[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arnika1']Ja mam zaświadczenie wydane dzisiaj, jedno na wszystkie zwierzęta . Inspekcja wydaje je od ręki. Trzeba tylko napisać wniosek o przemieszczenie zwierząt i koniecznie napisać, że nie miało kontaktu z dzikimi zwierzętami.[/QUOTE]
a jaki koszt wydania? pytam bo się jutro wybieram i nie wiem ile kasy naszykować....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arnika1']Tak. Wtedy wystarczy, ale podobno różne kwoty weci sobie liczą. Nie wiem, czy nie taniej będzie od powiatowego ;)[/QUOTE]

Dzięki, mnie jest ciężko do powiatowego sie dostać, wiecznie go nie ma bo w terenie i dlatego wygodniej mi od weta zwyklego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Dzięki, mnie jest ciężko do powiatowego sie dostać, wiecznie go nie ma bo w terenie i dlatego wygodniej mi od weta zwyklego :)[/QUOTE]

Zwykły wet raczej odpada, właśnie czytam na str. ZKwP Rzeszów , że [FONT=Calibri]W przypadku psów pochodzących z województw :[U]podkarpackiego[/U], [U]małopolskiego[/U], [U]lubelskiego[/U] zaświadczenie [B]Powiatowego Lekarza Weterynarii[/B] właściwego ze względu na miejsce przebywania psa, że teren z którego pochodzi jest wolny od wścieklizny.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apoteoza']Zwykły wet raczej odpada, właśnie czytam na str. ZKwP Rzeszów , że [FONT=Calibri]W przypadku psów pochodzących z województw :[U]podkarpackiego[/U], [U]małopolskiego[/U], [U]lubelskiego[/U] zaświadczenie [B]Powiatowego Lekarza Weterynarii[/B] właściwego ze względu na miejsce przebywania psa, że teren z którego pochodzi jest wolny od wścieklizny.[/FONT][/QUOTE]

to weź sobie jeszcze raz przeczytaj, tylko tym razem powoli:eviltong:

[COLOR=#0000cd]Ze względu na liczne przypadki wścieklizny u zwierząt Powiatowy Lekarz Weterynarii w Rzeszowie zarządził:

Na teren wystawy mogą być wprowadzane zdrowe klinicznie psy :
1.Krajowe posiadające:

[/COLOR]
[LIST]
[*][COLOR=#0000cd]-Aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie
[/COLOR]
[*][COLOR=#0000cd]-W przypadku psów pochodzących z województw :[B]podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego[/B] zaświadczenie Lekarza Weterynarii właściwego ze względu na miejsce przebywania psa, że teren z którego pochodzi jest wolny od wścieklizny. W przypadku psów pochodzących z terenów zagrożonych wścieklizną –zezwolenie Powiatowego Lekarza Weterynarii.[/COLOR]
[/LIST]
Zaświadczenia tylko dla psów z województw podkarpackiego, malopolskiego i lubelskiego, jesli tam gdzie mieszka pies nie ma wścieklizny to wystarczy zaświadczenie od normalnego weta, jesli sa przypadki, to pozwolenie od powaitowego.

Przekazałam mojemu wetowi komunikat, przypadków wścielkizny na naszym końcu świata ostatnio nie odnotowano :) Mój wet nie bierze dodatkowej kasy za podbicie pieczatki na czyms takim :)

Link to comment
Share on other sites

Czytam :) i to powoli i to któryś raz z rzędu i
i jest wyraźnie napisane że zaświadczenie ma byc od powiatowego i tu zacytuję info ze strony:
[CENTER][CENTER][B][COLOR=#ff0000][FONT=arial black][FONT=Calibri]UWAGA! WAŻNE![/FONT][/FONT][/COLOR][/B]
[/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][FONT=arial black][FONT=Calibri]Ze względu na liczne przypadki wścieklizny u zwierząt Powiatowy Lekarz Weterynarii w Rzeszowie zarządził:[/FONT][/FONT][/CENTER][/CENTER] [LEFT][FONT=arial black][FONT=Calibri]Na teren wystawy mogą być wprowadzane zdrowe klinicznie psy :[/FONT][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=arial black][FONT=Calibri]1.Krajowe posiadające:[/FONT][/FONT][/LEFT]
[LIST]
[*] [LEFT][FONT=arial black][FONT=Calibri]Aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie[/FONT][/FONT][/LEFT]

[*=center] [LEFT][FONT=arial black][FONT=Calibri]W przypadku psów pochodzących z województw :[U]podkarpackiego[/U], [U]małopolskiego[/U], [U]lubelskiego[/U] zaświadczenie Powiatowego Lekarza Weterynarii właściwego ze względu na miejsce przebywania psa, że teren z którego pochodzi jest wolny od wścieklizny. W przypadku psów pochodzących z terenów zagrożonych wścieklizną –zezwolenie Powiatowego Lekarza Weterynarii. [/FONT][/FONT][/LEFT]
[/LIST]

[CENTER][B][COLOR=red][FONT=Arial]Szczegółowych informacji udziela: Powiatowy Lekarz Weterynarii w Rzeszowie kontakt tel. 17 852 12 45

[ [url]http://zkwp.aws.af.cm/[/url] ]
[/FONT][/COLOR][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...