Jump to content
Dogomania

5-letni owczarek niemiecki ADOPCJA NA JUŻ 10.11. eutanazja


Kero

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']Nie odpisuje na smsy...
Dzwoniłaś do niej?[/QUOTE]

Dzwoniłam - telefon tamtej pani jest wyłączony!
Napisałam jej, że [B]jesteśmy zainteresowani adopcją[/B].
Najważniejsze to żeby go dzisiaj nie uśpili.

[B]A Lilu na pewno ma miejsce[/B], bo prawie wszystkie psy mieszkają w domu. W kojcu na pewno bedzie miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Telefon tamtej pani jest wyłączony :(
Napisałam jej, że [B]jesteśmy zainteresowani adopcją[/B].
Najważniejsze to żeby go dzisiaj nie uśpili.

A Lilu na pewno ma miejsce, bo prawie wszystkie psy mieszkają w domu. W kojcu na pewno bedzie miejsce.[/QUOTE]
[B]Zosiu dzwoń do skutku. [/B]Może odbierze w końcu,powiedz,że go chcesz adoptować. Znajdziemy miejsce,musimy. Ja już daję 200 zł na hotelik. Na jeden miesiąc zbierzemy.
Swoją drogą eutanazja i cała "reszta..." też kosztuje , tym bardziej w domu... Starczyłoby na miesiąc hoteliku.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kero']mogę podjechać dziś do Wro samochodem i jeśli ktoś jest chętny do pomocy możemy przewieźć gdzieś psa jeśli opiekunka lub właścicielka wyrażą zgodę.
brzośka, wysłałam priv.[/QUOTE]
Zadzwoń teraz do tego sklepu, możemy nie zdążyć....

Link to comment
Share on other sites

Dodzwoniłem się do Pani.Sytuacja jest skomplikowana ale tak jak pisze Kero jest szansa na dt i jest tez opcja ds.Wszystko jest weryfikowane.Trzymajcie kciuki.Jeśli sie nie uda,to trzeba będzie psa jak najszybciej zabrac,bo gdyby nie łańcuszek dobrych ludzi,począwszy od Pani Weterynarz po Osoby,które psa chcą uratować,to pies już byłby po drugiej stronie.Jestem z Pania w kontakcie.

Zastrzegam-nie wiem czy Pani pisząc o tymczasie nie sugeruje się Waszymi sms-ami i telefonami.Bo to też możliwe.Jest taki młyn,że trzeba to wziąc pod uwagę.Trzymajcie ręke na pulsie.Ja czekam też na telefon od Pani.Obiecała,że da znać.

Edited by wolf122
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...