Jump to content
Dogomania

5-letni owczarek niemiecki ADOPCJA NA JUŻ 10.11. eutanazja


Kero

Recommended Posts

Do adopcji jest 5 letni pies - rasowy owczarek niemiecki. Właścicielka jest nieodwracalnie chora. Pies wychowywany był z dziećmi, jest spokojny i łagodny.
Jutro dn. 10 listopada zostanie poddany eutanazji.
Jeśli ktoś jest chętny do adopcji proszę dzwonić nawet w nocy pod nr 696 369 749 p. Iwona

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zosia123']Dlaczego nie może pojść do schroniska???[/QUOTE]

Dokładnie?! Przywieźcie go do schroniska. Taki młody, owczarek na pewno znajdzie dom! Żaden lekarz nie ma prawa uśpić zdrowego, młodego psa, który nie stwarza dla nikogo żadnego niebezpieczeństwa!!

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli osoba zakładająca wątek ma serducho,to proszę o zabranie psa i odprowadzenie chociażby do schroniska.Informowanie,że pies jutro umrze jest ciosem w plecy.Co mam teraz zrobić?Zadzwonić pod numer telefonu i żądać zatrzymania jakiejś głupiej decyzji o eutanazji?Do Wrocławia mam ponad 300 km ,nie dojadę.Teraz mam mieć na sumieniu psa?Jakoś nie potrafię spokojnie zamknąc wątku.Apeluję o zablokowanie tego kroku.Pomijam ,że taki krok czyli uśpienie zdrowego psa jest bezprawne .Ale Polska to dziki kraj,także nie mam złudzeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kat_erina']Dokładnie?! Przywieźcie go do schroniska. Taki młody, owczarek na pewno znajdzie dom! [B]Żaden lekarz nie ma prawa uśpić zdrowego, młodego psa, który nie stwarza dla nikogo żadnego niebezpieczeństwa!![/B][/QUOTE]

To prawda !!!!!!!!
Żaden szanujący się weterynarz tego nie zrobi, no chyba że jest RZEŹNIKIEM :angryy:
[B]Kero[/B], zabierz go i odwieź choćby do schroniska, proszę :modla:
Jeśli dasz radę zrobić mu kilka fotek, będę go ogłaszać i zrobię mu wątki na forach owczarkowych !!!
Powinien szybko znaleźć dom !!!

Link to comment
Share on other sites

to nie jest mój numer, ani mój pies. ja nawet nie znam tej osoby.
Wątek został założony na prośbę koleżanki aktualnej opiekunki psa. Obydwie panie są dla mnie obcymi osobami.
O psie dowiedziałam się podczas wizyty w sklepie zoo, pani sprzedawczyni poprosiła o wrzucenie tematu na forum, gdyż sama nie zna takich stron.

Wszelkie informacje można uzyskać dzwoniąc pod wyżej podany numer do pani Iwony, która aktualnie ma psa pod swoją opieką.
Tyle wiem,.
Ja nie mieszkam we Wro, mam 5 swoich psów i nie mam możliwość zabrania dużego psa do siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kero']to nie jest mój numer, ani mój pies. ja nawet nie znam tej osoby.
Wątek został założony na prośbę koleżanki aktualnej opiekunki psa. Obydwie panie są dla mnie obcymi osobami.
O psie dowiedziałam się podczas wizyty w sklepie zoo, pani sprzedawczyni poprosiła o wrzucenie tematu na forum, gdyż sama nie zna takich stron.

Wszelkie informacje można uzyskać dzwoniąc pod wyżej podany numer do pani Iwony, która aktualnie ma psa pod swoją opieką.
Tyle wiem,.
Ja nie mieszkam we Wro, mam 5 swoich psów i nie mam możliwość zabrania dużego psa do siebie.[/QUOTE]
Napisałam smsa do tej Pani ale nie odpowiada. Trzeba go zawieźć do schroniska. Matko kto jest z Wrocławia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kero']to nie jest mój numer, ani mój pies. ja nawet nie znam tej osoby.
[B]Wątek został założony na prośbę koleżanki aktualnej opiekunki psa. Obydwie panie są dla mnie obcymi osobami.[/B]
O psie dowiedziałam się podczas wizyty w sklepie zoo, pani sprzedawczyni poprosiła o wrzucenie tematu na forum, gdyż sama nie zna takich stron.

Wszelkie informacje można uzyskać dzwoniąc pod wyżej podany numer do pani Iwony, która aktualnie ma psa pod swoją opieką.
Tyle wiem,.
[B]Ja nie mieszkam we Wro[/B], mam 5 swoich psów i nie mam możliwość zabrania dużego psa do siebie.[/QUOTE]

No, tak to niewiele zdziałamy :shake:
Z Wrocławia jest [B]Zosia123[/B] (jest już na wątku) i [B]bros[/B]
Czy ktoś ma telefon do którejś z nich ???

Link to comment
Share on other sites

[B]Może niech ktoś z Wrocławia zadzwoni do tej Pani Iwony nawet teraz i porozmawia. Nie jestem z Wrocławia i nie mogę inaczej pomóc.Ktoś z Wrocławia może zaproponować,że doprowadzi psa do schroniska i zrobi mu fotki do ogłoszeń.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Wysłałam smsa do założycielki wątku żeby go dała do schroniska. Napiszcie też może posłucha.[/B][/QUOTE]

[B]Napisałam !!![/B]
A swoją drogą, to trochę dziwne :roll:
Dlaczego chce go uśpić zamiast oddać do schroniska ???
Jeśli jest chora i nie może zaopiekować się psem ani zadać sobie trudu, żeby znaleźć mu inny dom, to pierwszą myślą powinno być schronisko a NIE EUTANAZJA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Może niech ktoś z Wrocławia zadzwoni do tej Pani Iwony nawet teraz i porozmawia. Nie jestem z Wrocławia i nie mogę inczej pomóc.Ktoś z wrocławia może zaproponować,że doprowadzi psa do schroniska i zrobi mu fotki do ogłoszeń.[/QUOTE]
Ewu ma racje. Inaczej nie sposob pomoc, oby tylko ta pani zechciała odebrac telefon.
Bo to chyba osoba bez serca.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Napisałam !!!
A swoją drogą, to trochę dziwne :roll:
Dlaczego chce go uśpić zamiast oddać do schroniska ???
Jeśli jest chora i nie może zaopiekować się psem ani zadać sobie trudu, żeby znaleźć mu inny dom, to pierwszą myślą powinno być schronisko a NIE EUTANAZJA[/QUOTE]
Paranoja jakaś!!!!! Na smsy mi nie odpisała. Dziwna sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...