Jump to content
Dogomania

Krakvet listopad – głosuj na Prywatne Przytulisko P. Ali Orzechowskiej w Augustowie


Lemoniada

Twój kandydat do ankiety KrakVetu na listopad to:  

497 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do ankiety KrakVetu na listopad to:

    • Prywatne przytulisko p.Ali Orzechowskiej w Augustowie
      229
    • Dogomaniczka ulvhedinn z Wrocławia
      47
    • Bezpłatny Dom Tymczasowy mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduzia
      221


Recommended Posts

Cholera, źle jest... :( Potrzebna mobilizacja i rozgłaszanie na mniejszych forach.


A ja chciałabym od tego miesiąca zrezygnować z tworzenia wątków z ankietami. Brak mi ostatnio na wszystko czasu i nie wyrabiam z obowiązkami. Bardzo proszę, by zgłosił się ktoś, kto od stycznia poprowadzi KrakVetowe ankiety na dogo, to wcale nie jest trudne :)

Link to comment
Share on other sites

Dogomaniacy obudźcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdzie jest te prawie 500 osób głosujących w wewnętrznej ankiecie???
Głosujcie w Krakvecie bo nasz kandydat przegrya z kretesem.

ANIMALI LEX - Bydgoszcz 322 głosy
Schronisko Mielec 307 głosów
Przytlisko Pani Ali 56 głosów ZALEDWIE.
Ludzie do roboty!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Therion']Zagłosowałem, ale dziwie się , ze tu w ankiecie wew. głosowało tyle osób i nie widać ich głosów na forum krakvetu.[/QUOTE]

nie dziw się, w ankiecie wewnętrznej nie było Bydgoszczy i Mielca, a to zmienia postać rzeczy. Sama jestem rozdarta bo Mielec to mój region, bywałam tam kiedyś, dużo psów i bieda aż piszczy. I pewnie na nich zagłosuję...

Link to comment
Share on other sites

kandydatem dogo jest Przytulisko p.Ali Orzechowskiej-ja widze ,ze czesc sie obrazila Ci co glosowali na inne osoby w wewn. ankiecie dogo i podejrzewam ze duza czesc z nich nie zaglosowala. A jak widze ze 2 osoby zrobily wpis -glos na Mielec i mame missieek to mysle ze jednosci nie ma zadnej i jest to poprostu strata czasu na ankiete wewn. dogo.
Moze niech kazdy glosuje jak chce w Krakvecie bo kazdy potrzebuje pomocy ze zglaszanych osob/instytucji...

Link to comment
Share on other sites

jak widać nie ma sensu robienia ankiety, bo potem i tak dogomaniacy głosują na kogoś innego :roll:
A szkoda, bo pomysł jest dobry, dzięki głosom dogomanii i miau miały szansę na wsparcie takie osoby jak chociażby Pipi - nigdy by nie dostała karmy, gdyby nie poparcie dogo/miau (zresztą podzieliła się tą karmą z innym potrzebującym).
Coraz więcej osób traci ochotę na głosowanie, bo jak widać ma ono coraz mniej sensu, skoro i tak potem nie trzymamy się solidarnie wyników ankiety dogomanii :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie podważajcie proszę swoimi wpisami idei koalicji dogo-miau.
W każdym miesiącu musimy prosić o wsparcie nowe osoby i zależy który kandydat lepiej i szybciej da radę przekonać do siebie i zmobilizować więcej osób!

Prośba o link do banerka już nieaktualna - już jest zaniesiony na miau!

Edited by Czoko
Link to comment
Share on other sites

tu wogole nie chodzi o koalicje dogo-miau (to jest ok) ,tylko same dogo jakos nie daje rady ..podobno bylo juz wczesniej obiecane poparcie dla ulv i mamy missieek i.. ani jedna ani druga nie zostala nalezycie poparta do tej pory obiecanki -macanki!!.. tylko niesnaski potem sa i zale i brakujace glosy oczywiscie

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie masz rację zasugerowałam się... Konkurs jest znany i organizowany od wielu lat i wszyscy w nim biorą udział a bardzo dużo osób wcale nie zna naszego forum i nie wie o propozycjach koalicji nawet jeśli wątki związane z kandydatem znajdujemy na forum więc głosowania są coraz trudniejsze...
Dogo a raczej coraz mniej osób na nim też już coraz mniej się w to angażuje...

Link to comment
Share on other sites

Trochę to dziwne... tutaj na p.Alę 229 głosów, a na krakvecie tak mało... ja głosowałam tutaj na Ulv, a na krakvecie oczywiście koalicyjnie. Troszkę to dziwne, że w wątku ciągle przybywało głosów na mamę misiek, a w ankiecie dużo na panią Alę... nie chcę insynuować, ale może ktoś zakładał konta, żeby p.Ala tu wygrała, a na krakvecie sprawdzają IP i teraz nie ma kto głosować?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...