Jump to content
Dogomania

Krakvet listopad – głosuj na Prywatne Przytulisko P. Ali Orzechowskiej w Augustowie


Lemoniada

Twój kandydat do ankiety KrakVetu na listopad to:  

497 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do ankiety KrakVetu na listopad to:

    • Prywatne przytulisko p.Ali Orzechowskiej w Augustowie
      229
    • Dogomaniczka ulvhedinn z Wrocławia
      47
    • Bezpłatny Dom Tymczasowy mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduzia
      221


Recommended Posts

[quote name='Cassi_']oddaję swój głos na [COLOR=#000000]Prywatne Przytulisko p.Ali Orzechowskiej w Augustowie

ps. przejrzałam wszystkich kandydatów i żałuję, że mogłam oddać tylko jeden głos, bo każdy w potrzebie.... głos swój jednak oddałam na kandydata, który jako pierwszy mnie o niego poprosił.... natomiast w KrakVecie napewno oddam swój głos na zwycięzcę z dogo [/COLOR]:rolleyes: tymczasem powodzenia każdemu z osobna[/QUOTE]

[quote name='danusiadanusia']jestem zobowiązana wobec mama missiek, chociaż zdaję sobie sprawę, że wszyscy są potrzebujący, przepraszam pozostałych potrzebujących:([/QUOTE]
Jakie piękne są te wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Prosimy o głosy, na [B]Magdalenę Nieduziak [/B]nie otrzymałaOna [B]nigdy[/B] wsparcia od krak-vetu. missieek owszem (najdawniej ze wszystkich, w 2009 r)ale zaznaczam, że prosimy o wsparcie dla BDT mamy missieek, a nie missieek. Pieski nie przebywają u missieek, tylko pod opieką jej mamy. Jest ich bardzo dużo, wiele takich, które ciężko jest wyadoptować.
Prosimy o głosy lub jeśli byłby ktoś, kto chciałby wziąć na DT psiaki, które trafiły do nas dzikie i ciężko im przez to znaleźć dom, to zachęcam do pomocy :)[/QUOTE]
Głos na Bdt magdaleny Nieduziak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']chciałam na ulv,widzę,że nie ma szans,szkoda...oddaję głos na mamę missieek[/QUOTE]

gdy nie będzie startować mama missieek, to też będę głosować na Ulv.. bo Ona otrzymała pomoc ponad 3 lata temu i też jej się teraz należy. Ale że mama missieek to również moja mama więc głosuję Teraz na nią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']gdy nie będzie startować mama missieek, to też będę głosować na Ulv.. bo Ona otrzymała pomoc ponad 3 lata temu i też jej się teraz należy. Ale że mama missieek to również moja mama więc głosuję Teraz na nią.[/QUOTE]


przepraszam,źle to zabrzmiało,chciałabym to cofnąć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...