Jump to content
Dogomania

W Nowym Domku!!!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Możemy się "cieszyć w 50%" :multi: żeby nie zapeszać.

Cezar nie okazuje żadnych oznak agresji - zwiał z boksu ojcu p.Kamili po czym dał się spokojnie złapać i zaprowadzić do boksu (pan ma koło 70ki :cool1:). Do ludzi ok, cieszy się, do psów nie bardzo, ale to dojrzewający samiec, więc to normalne. Za kiełbaski chętnie ćwiczy. Jest dzikusem i tu mogą być problemy - ciągnie, nie wraca zawsze na zawołanie - nowy właściciel będzie musiał z nim pracować pod tym względem. Jest trochę mało kontaktowy, ale to kwestia czasu - po tylu adopcjach nic dziwnego, że jest mało ufny.

Pani Kamila zakłada, że po 2 tygodniach obserwacji można będzie mu spokojnie szukać domku :p

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie ja się nie znam, ale wydaje mi się, że to jest normalne, że ciągnie na smyczy i nie wraca do kogoś kto go woła, przecież nie wiemy jak był wychowany. Może on poprostu nigdy nie chodził na smyczy i dlatego jest taki efekt. Mój Maks chyba był przyzwyczajony do smyczy a i tak ciągnie, a do tego jak go puszczam luzem to jest różnie raz przyjdzie raz nie to zależy od jego humoru, ale jakby zobaczył gdzieś psa to ... :diabloti: olałby mnie napewno :-( . Najważniejsze jest żeby nie był agresywny, bo tamto to mi wygląda na normalność u bokserów, tzn humory. I z upływem czasu i kochanym właścicielem nauczy się jak powinno być.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze zapomniałam o kosztach Cezara :placz:
Już jest po nas...
[quote]
Mamy 12 091,07 zł na AFN

A teraz smutne fakty, kolejne faktury czekają na opłacenie:

Sggw - ok 5000 zł
śląskie kliniki - ok 3000 zł
wrocław - hotel - ok 1500 zł

To takie grubsze sprawy, nie wymieniam tu faktur ponizej 300 zł a takich mam w tej chwili na kwotę ok 1200 zł

[COLOR=red]Zostaje nam ok 1500 zł[/COLOR]

[COLOR=black]Wszystkie kolejne akcje wstrzymujemy do odwołania![/COLOR]
Kolejne boksie muszą czekać w schroniskach, klatkach, mordowniach!
Nie możemy pomóc w tej chwili następnym, póki te co są nie znajdą domów, nie wyzdrowieją... Czeka mała Mi na operacje, to bedzie spory koszt.
Szukamy pomocy!!! Ogłaszajcie stronę gdzie sie da, mówcie o pomaganiu wszystkim w koło.
Wiem, że wołam: dajcie kase, ale bez kasy nie pomożemy - tragiczna rzeczywistość....

W tej chwili mamy burze mózgów jak zdobyć kaskę na zabiegi i operacje tych boksi, które są w klinikach.
[/quote]

Wklejam z prośbą o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...