Jump to content
Dogomania

W Nowym Domku!!!


Karilka

Recommended Posts

Cezar zamieszkał w boksie z koleżanką, Desą (to pewna odmiana, bo poza krótkim epizodem, kiedy mieszkali w jednej budzie z Oskarem - do pierwszej awantury, zawsze mieszkał sam). Chyba się polubili, nie lubią się tylko przy jedzeniu.
Na spacer go chyba nie puszczą, bo tę tymczasową pracownicę pogryzł właśnie kiedy go wyprowadzała.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zachowanie Cezara nie poprawiło się, nawet pogorszyło podobno... Wiem że to jeszcze za wcześnie, żeby było widac efekty kastracji, może jeszcze się zmieni. Jeśli jest tak jak mówią w schronie, Cioteczki, to obawiam się, że szkolenie to dla niego jedyna szansa.

Link to comment
Share on other sites

[U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/1161/0001409rg6.jpg[/IMG][/URL][/U]
Chciałam go zareklamować pewnej osobie, która wyraziła niewiążąco chęć przygarnięcia boksera w oklicach sierpnia/września (właściwie wyraził, bo to mężczyzna), ale po prostu się obawiam, bo to rodzina z małym dzieckiem (nie krzyczcie na mnie).

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ....

Ciężko wyczuć ... a do września jeszcze daleko ... :hmmmm: czy pan by pracował później z Cezarem? pod okiem szkoleniowca ? żeby znowu nie doszło do jakiejś tragedii... albo po prostu zaproponować innego psa ...

W Poznaniu jest młody , 3 letni, wychowany z dzieckiem ...

Link to comment
Share on other sites

oj katrinko to nie jest db pomysł, chodzi tu o dziecko - tu potrzebny jest cierpliwy, stanowczy człowiek, a nie małe dziecko, co to szarpnie, wytarmosi. Wydaje mi się, że to zbyt duże ryzyko, a jeśli Cezar choć by mocniej warknął na dziecko, to wiadomo co by się z nim potem stało, a pracownicy schroniska nie zastanawiali by się pewnie długo nad jego dalszym losem:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...