Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Frodak! Ładnie to tak?Nie tak sie umawialiśmy-miałeś chopie pisalnikowac bez wywoływania-o! A Ty co? juz prawie dwa miesiace ani słowa???? i nawet się nie pochwaliłeś jak minęła rocznica w nowym domku :mad: że już nie wspomnę,o wynikach badań-nic ani słówka? Focham się na Cię:obrazic:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Isadora7']Frodek ale z ciebie ciacho[/QUOTE]

[quote name='yunona']Super chłopak :) . Jak sprawdza i dogląda, gospodarz ;)[/QUOTE]... serce się raduje jak się patrzy na Frodo :loveu: .... dla mnie.... to jakby symbol... że warto walczyć do końca!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Witam wszystkich
Przepraszam za brak informacji z mojej strony. U Frodka wszystko po staremu czyli OK.
Turysta z niego jest wspaniały, lubi ciągle poznawać nowe miejsca i nowych kolesi.
Jazdę samochodem znosi bardzo dobrze jest grzeczny i cierpliwy, jechał nad Balaton z nami 13 godzin . Ganiał w wodzie kaczki i uczył się pływać.

Pozdrowienia od Frodzia i rodzinki .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochani-sprawa pilna i nie cierpiąca zwłoki...

Nie wiem, czy znacie Celinkę i jej BDT Jamniczy...jeśli nie-to Wam powiem,że to wspaniała, skromna osoba o ogromnym sercu dla Braci Mniejszych Niskopiennych. Przez jej dom przewinęło się wiele psów-z reguły...starych i chorych...Celinka daje im to, czego czasem przez całe długie życie nie zaznały-ciepło, bezpieczeństwo, troskę, bezwarunkową miłość.

 

Niestety, jej sunia Dumcia zachorowała...bardzo poważnie zachorowała :( miała operację, wycięli jej śledzionę-całą w guzkach :( niestety badanie histopatologiczne wykazało nowotwór złośliwy :(

Jednakże diagnoza nie jest wyrokiem-Dumiś może przyjmować chemię...tylko...ehhh...Celinka ma wielkie serce...ale nie jest osobą zamożną...

Stąd moja prośba-jeśli chcecie, jeśli możecie-wpłaćcie grosik na leczenie Dumci...każda złotówka na wagę życia...dosłownie...

 

KRS 0000448814
REGON: 146512422
NIP: 527-27-03-913

Konto główne:
Fundacja SOS dla Jamników
Bank Zachodni WBK S.A
30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
Góralska 3/91 ✦ 01-112 Warszawa
Karolkowa 80/82/22 ✦ 01-193 Warszawa

Konto EURO:
44 1090 1056 0000 0001 2028 7013

Przelewy zagraniczne:
IBAN PL 
30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
SWIFT WBKPPLPP

PayPal: [email protected]

 

z dopiskiem DAROWIZNA DUMIŚ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...