Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

Teraz już bedzie tylko dobrze-długu malutko zostało,bo 175 zł, nowy domek sam po mnie przyjedzie i pójdziemy z mamcią na spacerek zapoznawczy,później kawka i coś słodkiego-dla mnie psie ciacha będą :)
Już dość się Ciocie napłakały-na samym początku mojej historii tutaj-i później jak chorowałem-teraz tylko z radości mogę na dwie łezki pozwolić-i cieszyć się macie wszystkie :)
Nowy domek dogo nie ma-może namówimy z mamcią,żeby założyli-ale będę mejlował,skajpajował i dzwonił-nie dam o sobie łatwo zapomnieć-a do niedzieli będe Wam życie zatruwał spamami o cegiełkach
Frodo jeszcze bez nazwiska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka :)']Witaaaaj Froduś Ciotka i tu przyszła Cię [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]pożegnać. :-(P[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]łaczę ze szczęścia że udało Ci się jejku jak się Ciotka Anka cieszy Frooduś! :loveu:[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
A widzisz-jamnik kradnie serca :) a ile łez było na poczatku...ile zwrotów akcji...obaw...strachu...teraz już tylko cieszyc sie trzeba :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka :)']Jak szkoda ze mnie z wami nie było od początki z Frodusiem :oops:. Przepraszam :-(
Teraz się ciesze i trzymam za neigo kciuki w sercu. Podbił mi mały serducho niiooo i to jeszcze jak :mad::evil_lol:[/QUOTE]
Nie przepraszaj...nie ważnie kiedy-ważne,że jesteś :) A mały to łamacz serc jest...
(Dumiś,Ruda,Ganga-widzicie???? )

Link to comment
Share on other sites

[h=5]Rozmowa Seby z Frodem:
-Frodo,pamiętaj-jak będzie ci źle,jak będą krzyczeć-to pogryź im wszystkie kable...rozumiesz?
-hau!
-ok...pogryź im dywany...rozumiesz?
-hau
-Frodonek...ja nie chę,żebyś jechał...
-hau! hau!
-no widzisz...ty też nie chcesz...to wiesz co? ja cię schowam...razem się schowamy...uciekniemy...mama się gniewać nie będzie...zobaczysz...
-hauuu!
-a jakby nas znaleźli-to zeżryj im wszystkie kabelki,wtedy Cię oddadzą :diabloti:
-hau!hau!hau!:evil_lol:
[/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2'][B]Rozmowa Seby z Frodem:
-Frodo,pamiętaj-jak będzie ci źle,jak będą krzyczeć-to pogryź im wszystkie kable...rozumiesz?
-hau!
-ok...pogryź im dywany...rozumiesz?
-hau
-Frodonek...ja nie chę,żebyś jechał...
-hau! hau!
-no widzisz...ty też nie chcesz...to wiesz co? ja cię schowam...razem się schowamy...uciekniemy...mama się gniewać nie będzie...zobaczysz...
-hauuu!
-a jakby nas znaleźli-to zeżryj im wszystkie kabelki,wtedy Cię oddadzą :diabloti:
-hau!hau!hau!:evil_lol:
[/B]

[/QUOTE]

Froduś kombinuje ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carrie i Tequila']Na jednym wątku cudowne wieści, na innym dramatyczne :(
Sopelek odszedł a Frodo jedzie do nowego domku. Fodziaku trzymam za ciebie mocno kciuki. Obys trafił na jak najlepszy domek, a długami się nie przejmuj, rozprawimy się z nimi w końcu.[/QUOTE]
To będzie dobry domek...tak mówi mama...a mamie wierzyć trzeba...ona nie kłamie...tylko dlaczego ciągle ma spocone oczka???

Link to comment
Share on other sites

Chopaki...jak się da...to namówim...i wtedy będę pisalnikował :)
Mamcia mi mówi,że Domek jeszcze niedawno miał jamnikową lasencję...tylko ona poszła za TM...pewnie już z Sopelkiem razem gadają-ona mu opowiada o swoim (już prawie moim) domku...a On jej o nas...
Frodo domyślający się

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...