Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='Energy']Tia, musztra:diabloti:to będzie ciekawy widok:evil_lol:[/QUOTE]
Ech...ciociu Energy-zawinęli mnie w kamasze-teraz manewry,szkolenie...dzisiaj już miałem biegać bez smyczy-ale sunie cieczki mają-i wszędzie dużo obcych psów-a że ja bojowy jamnik jestem...to szkolenie odwołane. Już z fotela schodzę mamie jak mówi "Frodo-zejdź"-ale tylko mamie-inni nie mają materiałów szkoleniowych:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

My nawet jak schodzimy to na mamę najpierw nawarczymy:diabloti:albo udajemy, że nie kumamy o co chodzi:evil_lol:
Kaja, Maja i Kumka:)
I pozdrawiamy cię słodziaku :loveu:

Frodzik nie daj się, delikatny psiaczek z ciebie, żadne manewry tylko głaski i mizianko;)

Link to comment
Share on other sites

Mamcia ma ukochane ciasteczka i dentastix, dobrze ją wyszkoliłyśmy:multi:, jak szczekamy czyli wołamy ją do kuchni to nam daje:diabloti: A Kumcia to nawet tylną łapą przytupuje jak byczek Fernando jak za długo czeka;)

Ja nie jestem przykładem do naśladowania Hope:evil_lol:dobrze, że moje psiaki są małe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Mamcia ma ukochane ciasteczka i dentastix, dobrze ją wyszkoliłyśmy:multi:, jak szczekamy czyli wołamy ją do kuchni to nam daje:diabloti: A Kumcia to nawet tylną łapą przytupuje jak byczek Fernando jak za długo czeka;)

[/QUOTE]
Ja też trochę mamę nauczyłem-ale lepiej idzie mi szkolenie Sebastiana i TZ mamy-robią to co JA chcę...duzi też tak mają-ale mamy słuchać trzeba-duzi słuchają bez marudzenia...ja się próbuję wyłamywać...ale bardziej opłaca się być grzecznym.
ps. dzisiaj mama zabrała kurteczkę-w nagrodę przerobiłem jej chodniczek-teraz ma ażurowe wzorki

Link to comment
Share on other sites

Moje suchą wcinają-jasne,że wolą puszeczki (wyjątek-Frodo). Muszę z dużymi na przegląd sie wybrać-i chyba już czas na zmianę karmy-Toleńkowi dla seniora, Hadesowi-na bardziej energetyczną (nawet przy jedzeniu chodzi,biega-moje własne ADHD). No i wszyscy trzej chodzą ubrani-Hades to uczłowiekowany facet-nawet spodnie ma i bluzę dresową,a Tolo ma sweterek na zamek-z kołnierzykiem-pan profesor,no i mały komandos (dzisiaj próbował wdrapywać się na wysokie schody-ale wzięłam go na ręce-i ugryzł mnie w nos...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Wczoraj samochód odśnieżałam trzy razy, za kazdym razem, jakby tydzień na niego padało...

Oparcie to najwyraźniej typowo jamnicze miejsce, bo Słowica też tam śpi ;) czasem dodatkowo wisząc głową w dół, płynący jamnik normalnie.

A, mam nadzieję że mnie ciocie nie pogonią, zapraszam na bazarek na moje "jamniki"- Nestorka i Słowisię:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238344-zapraszam[/URL]![/QUOTE]

Witamy cioteczkę Ulv-nikt cioci stąd nie pogoni-będę bronił własną klatą.
Oparcie fotela i parapet to moje budki wartownicze- wartę przyjmuję co kilka godzin i zmieniam się z Hadesem-bo Tolek jest najwyższy stopniem i tylko nam rozkazuje.
Dzisiaj fotek nie będzie-nie wszystkie manewry służb specjalnych sa jawne-musicie poczekać do przysięgi.
Mogę Wam tylko zdradzić,ze dzisiaj miałem bieg przełajowy,troche taktyki i zajęcia z rozpoznania zawartości lodówki-Hades starszy stopniem wprowadza mnie w arkana służby wojskowej,regulaminu...i omijania niektórych punktów regulaminu.
Frodo-szeregowy

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś widział jamnika chodzącego po drzewach? bo ja tak:eviltong: co prawda jest powiedzenie,że na pochyłe drzewo...itd-ale Frodo nie koza-a na drzewo wlazł. W sumie jest to drzewo prawie przewrócone i bardzo pochyłe-ale jednak gałęzie ma i na wiosnę się zazieleni:lol: Frodo z dnia na dzień robi się silniejszy i sprytniejszy. Wczoraj wlazł do połowy wysokich schodów-jak już się zmęczył wzięłam go na ręce i resztę drogi do domu pokonał wtulony i posapujący radośnie...w dół też chce schodzić-ale jakoś się boję-że spadnie,że krzywdę sobie zrobi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Czy ktoś widział jamnika chodzącego po drzewach? bo ja tak:eviltong: co prawda jest powiedzenie,że na pochyłe drzewo...itd-ale Frodo nie koza-a na drzewo wlazł. W sumie jest to drzewo prawie przewrócone i bardzo pochyłe-ale jednak gałęzie ma i na wiosnę się zazieleni:lol: Frodo z dnia na dzień robi się silniejszy i sprytniejszy. Wczoraj wlazł do połowy wysokich schodów-jak już się zmęczył wzięłam go na ręce i resztę drogi do domu pokonał wtulony i posapujący radośnie...w dół też chce schodzić-ale jakoś się boję-że spadnie,że krzywdę sobie zrobi...[/QUOTE]

Mój czworołap też drzewa zalicza:) Nie ma to jak u mamusi na rączkach;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...