Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='Energy']Nie no dobrze się rozumiemy, stabilizując kręgosłup osłabia mięsnie, bo one nie muszą tak pracować jak bez gorsetu ;)

Edit:
dopiero doczytałam post po edycji
nie chodzi mi o żaden gorset gipsowy, cały czas pisałam o usztywnieniu nie o gipsie
i oczywiście można szukać analogii tak samo mogą osłabnąć mięśnie u człowieka jak i psa[/QUOTE]

Uważam, że te dywagacje są pozbawione profesjonalizmu, a zatem należy je zakończyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Hope co u Was? Jak Fodzik?:)[/QUOTE]
U nas ok,dziękuję. Mały nadal ma ADHD-ale woli być na wolności niż przy słupku (obgryzł go bezlitośnie) i zrezygnował z kaskaderki. Moje duże psy eksmitowałam do drugiego pokoju-wtedy Frodo jest spokojniejszy zdecydowanie ma rozdwijenie jaźni-taki dr Jekyll i mr Hyge. Gorset jest nie potrzebny,jutro najdalej pojutrze wyślę filmik z jego "chodem" do kliniki-żeby mogli zobaczyć jak on popyla na tych swoich któtkich nóżkach-prawie biegnie...chociaż woli kicać-zapewne z lenistwa,bo tak łatwiej. Jak się tylko czegoś konkretnego dowiem-od razu napiszę. Wydzwaniam do kliniki,nescci,Toyoty,piszę do Isadory-pewnie wszyscy mają mnie po dziurki w nosie :eviltong:jeśli ktoś ma ochotę poczytać-tu wczorajszy wpis do bloga-sorki,ale dzisiaj nie dam rady nic napisać-ledwo na oczy patrzę [URL]http://toleslaw237.blogspot.com/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']Aniu z mila checia:):)
a tu watek tolka - jak mozesz napisz tam słówko o Nim:)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/115683-Tolek-znowu-u-Wiosny-potrzebne-wsparcie-na-karme!!?p=10472148#post10472148[/URL][/QUOTE]
już piszę-i ba blogu dzisiaj machnę post o nim-a co! Zdjęć na dogo wrzucać nie umiem... A Tolo z odwiedzin się ucieszy-dodatkowego miziania,przytulania,całowania-nigdy dosyć:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Miód na serce... taki Froduś!...i takie opowieści!...
[IMG]http://images35.fotosik.pl/1740/a2cd0b5e8e23b707.jpg[/IMG]
ps... tak w biegu się tylko wtrącę w dyskusję....to tylko w trosce o dobro chłopaka... jeśli chodzi o gorset to też jestem na tak! rzecz w tym ,że zakłada się go tylko, czasowo w okresie rekonwalescensji i ograniczając pewne sfery ruchowe pomaga w procesie gojenia!.. jakoś tak to jest!...
a nie ma możliwości np wypożyczenia takiego gorsetu w lecznicy?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica

ps... tak w biegu się tylko wtrącę w dyskusję....to tylko w trosce o dobro chłopaka... jeśli chodzi o gorset to też jestem na tak! rzecz w tym ,że zakłada się go tylko, czasowo w okresie rekonwalescensji i ograniczając pewne sfery ruchowe pomaga w procesie gojenia!.. jakoś tak to jest!...
a nie ma możliwości np wypożyczenia takiego gorsetu w lecznicy?...[/QUOTE']
Skoro lekarze mówią,że nie potrzebny...to czy mam działać wbrew ich zaleceniom?
Dzisiaj piątek-płyty z ćwiczeniami brak...może będzie w poniedziałek?
Frodo jeździł dzisiaj pół dnia z nami-wiecie jak jest-zakupy itp, jak to przed świętami. Lansował się wszędzie gdzie mógł-i gdzie nie ;)
Jedna Pani się w nim z miejsca zakochała-a mówiłam,że dziad,że ADHD,że gryzie-nic nie pomogło-kocha jamniki:roll:
Powiedziłam,że o adopcji możne myśleć najwcześniej za miesiąc-obiecałam,że w miarę możliwości będziemy ją odwiedzać-w sensie Frodo będzie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Wiesz Hope myślę, że zanim dojdzie ta płyta to mały będzie już całkiem sprawny. Dzięki Tobie:)[/QUOTE]
Raczej dzięki temu,że on młodziutki jeszcze. I dzięki tylu dobrym myślom wysyłanym dla niego:lol:
ja nic szczególnego nie robię:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Hope wiesz, że lubię mieć swoje zdanie:diabloti: robisz i to bardzo, bardzo wiele:loveu:[/QUOTE]
To co ja robię-robiłby każdy. I robi to codziennie milion innych-kocha,przytula,karmi, wyprowadza. A jak mi kiedyś dawno temu powiedział mój tata- "zwierzęta są mądre-jak im coś jest,to leżą i są smutne,nie chcą się bawić-wtedy trzeba się martwić. A jak są zdrowe-to pokazują to całym sobą" I tego się trzymam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...