Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']To i ja się pochwalę, a co ;)
Z sobotnich zawodów przywiozłam pierwsze miejsce, a zarazem (bo to był finał)- pierwsze miejsce w Pucharze Kujawsko Pomorskiego w kategorii long kobiet.... żeby było zabawniej, to niezorientowanych informuje, że startuję z "zaprzęgiem"- pies na wózku i chihuahua ;)[/QUOTE]
Ulv-jeszcze raz wielkie gratulacje! A swoją drogą-Twó zaprzęg musi wyglądać ciekawie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']To i ja się pochwalę, a co ;)
Z sobotnich zawodów przywiozłam pierwsze miejsce, a zarazem (bo to był finał)- pierwsze miejsce w Pucharze Kujawsko Pomorskiego w kategorii long kobiet.... żeby było zabawniej, to niezorientowanych informuje, że startuję z "zaprzęgiem"- pies na wózku i chihuahua ;)[/QUOTE]

Gratulacje po tysiąckroć

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Dziewczyny pies koczuje na ulicy , w niebezpiecznym miejscu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236327-KOCZUJE-NA-GO%C5%81EJ-ZIEMI-Wwa-W%C5%82ochy-pomocy"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%82ochy-pomocy[/URL]!
Proszę zajrzyjcie chociaż[/B][/SIZE].
Przepraszam Froduś.

Link to comment
Share on other sites

Panie i Panowie-właśnie dotarła paczka dla małego od Hektora!!! [COLOR=#FF0000][SIZE=3]DZIĘKUJEMY!:Rose:
[/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=1]Po drugie-[/SIZE][SIZE=3] Pilnujemy nie tylko,żeby mały nie zeskakiwał z kanapy-ale żeby też się na nią nie gramolił.
[SIZE=2][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedna ważna wiadomość-dzisiaj rano nie znalazłam żadnej niespodzianki-[SIZE=3][COLOR=#008000]Frodo wytrzymał od 23 do 6 rano![SIZE=2][/SIZE][/COLOR][SIZE=2]Załatwił się ładnie na spacerku:multi: jutro rano zobaczymy czy to przypadek...czy może zrozumiał?[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']I jeszcze jedna ważna wiadomość-dzisiaj rano nie znalazłam żadnej niespodzianki-[SIZE=3][COLOR=#008000]Frodo wytrzymał od 23 do 6 rano![/COLOR][SIZE=2]Załatwił się ładnie na spacerku:multi: jutro rano zobaczymy czy to przypadek...czy może zrozumiał?[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

[B]Wielkie brawa dla Malucha ! :loveu:

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']I jeszcze jedna ważna wiadomość-dzisiaj rano nie znalazłam żadnej niespodzianki-[SIZE=3][COLOR=#008000]Frodo wytrzymał od 23 do 6 rano![/COLOR][SIZE=2]Załatwił się ładnie na spacerku:multi: jutro rano zobaczymy czy to przypadek...czy może zrozumiał?[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

Brawo Froduś

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL]

[IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG]
Ps. Prosze nie wchodzić w sygnaturke dla uczciwych!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']I jeszcze jedna ważna wiadomość-dzisiaj rano nie znalazłam żadnej niespodzianki-[SIZE=3][COLOR=#008000]Frodo wytrzymał od 23 do 6 rano![/COLOR][SIZE=2]Załatwił się ładnie na spacerku:multi: jutro rano zobaczymy czy to przypadek...czy może zrozumiał?[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]az trudno uwierzyć. kolejny psiak wyrwany śmierci. wiele się spodziewalam po tej akcji pomocowej ale przez myśl mi nie przeszło aż tak wiele w tak krótkim czasie. wspaniale!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']To i ja się pochwalę, a co ;)
Z sobotnich zawodów przywiozłam pierwsze miejsce, a zarazem (bo to był finał)- pierwsze miejsce w Pucharze Kujawsko Pomorskiego w kategorii long kobiet.... żeby było zabawniej, to niezorientowanych informuje, że startuję z "zaprzęgiem"- pies na wózku i chihuahua ;)[/QUOTE]... [COLOR=#ff0000][B]GRATULACJE!!!![/B][/COLOR] widziałam filmik i naprawdę ciepło na serduchu się robi że tacy wspaniali ludzie mieszkają w naszym mieście :multi:,Kraksa jest Booooska i z chichuahua to wspaniały duet:loveu:
Bravo ! Froduś :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chcę napisać coś od siebie co siedzi we mnie i nie daje mi spokoju. Zanim wysłałam zdjęcie rtg dr. Mederskiemu zadzwoniłam do WIosny aby uzyskać informacje i przekazać doktorowi. Z relacji Wiosny usłyszałam o paraliżu, wielkim bólu, otępieniu psa po bardzo silnych lekach, do tego był jeszcze otwarty krwiąwiący odbyt. Poprosiłam ją aby pozwoliła mu żyć jeszcze jeden dzień i tak sie stało, potem prosiłam nesscę aby poprowadziła dalej temat , bo nie mam czasu z uwagi na moją pracę z moimi psami. Wystaczylo kilka godzin, a Frodo cudownie ozdrowiał. Nic mi tu nie pasuje, pies już miał wyrok wydany lekką reką... do cholery , dlaczego ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Chcę napisać coś od siebie co siedzi we mnie i nie daje mi spokoju. Zanim wysłałam zdjęcie rtg dr. Mederskiemu zadzwoniłam do WIosny aby uzyskać informacje i przekazać doktorowi. Z relacji Wiosny usłyszałam o paraliżu, wielkim bólu, otępieniu psa po bardzo silnych lekach, do tego był jeszcze otwarty krwiąwiący odbyt. Poprosiłam ją aby pozwoliła mu żyć jeszcze jeden dzień i tak sie stało, potem prosiłam nesscę aby poprowadziła dalej temat , bo nie mam czasu z uwagi na moją pracę z moimi psami. Wystaczylo kilka godzin, a Frodo cudownie ozdrowiał. Nic mi tu nie pasuje, pies już miał wyrok wydany lekką reką... do cholery , dlaczego ?[/QUOTE]
Basiu wszyscy o tym myślimy, cieszmy się ,że Frodo uratowany ,że żyje ,że wszystko działa.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Chcę napisać coś od siebie co siedzi we mnie i nie daje mi spokoju. Zanim wysłałam zdjęcie rtg dr. Mederskiemu zadzwoniłam do WIosny aby uzyskać informacje i przekazać doktorowi. Z relacji Wiosny usłyszałam o paraliżu, wielkim bólu, otępieniu psa po bardzo silnych lekach, do tego był jeszcze otwarty krwiąwiący odbyt. Poprosiłam ją aby pozwoliła mu żyć jeszcze jeden dzień i tak sie stało, potem prosiłam nesscę aby poprowadziła dalej temat , bo nie mam czasu z uwagi na moją pracę z moimi psami. Wystaczylo kilka godzin, a Frodo cudownie ozdrowiał. Nic mi tu nie pasuje, pies już miał wyrok wydany lekką reką... do cholery , dlaczego ?[/QUOTE]chyba nie ma tu nikogo, kto by się nad tym faktem nie zastanawiał. i strach pomyślec, co by było, gdyby...

[quote name='ewu']Basiu wszyscy o tym myślimy, cieszmy się ,że Frodo uratowany ,że żyje ,że wszystko działa.....[/QUOTE]na szczęscie wszystko, co złe jest za frodziem. ten pies chciał żyć i pokazał to całym sobą.to wielka radość dla nas wszystkich bo dodaje wiary i nadziei ze trzeba walczyć do konca jeśli jest choćby cień szansy albo cień niewiadomej.

[quote name='Hope2']Bardzo dobra wiadomość-Frodo dzisiaj ANI RAZ NIE NAROBIŁ W DOMU!!!!!!!!!!!!!! Załatwia się ładnie na dworze-dzisiaj chodziliśmy co 3-4 godz[/QUOTE]
a to, to już w ogóle cud.ja nie wiem w jakich kategoriach traktowac to, co się stało, dlatego naprawdę wierze, że to cud. już choćby to, że mimo tak podobno wyraźnych przesłanek do eutanazji, Frodo nie został uspiony. to tez cud i ta wasza determinacja. hope można tylko pozazdroscić wspaniałej decyzji. decydowala się na chorego teoretycznie psiaka, ktory mogłby być skazany na pampersy do konca życia. nie zrezygnowała mimo to a frodo zrobił taką niespodziankę. to dopiero bohater !:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...