Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='szyszunia557']Do administrowania wątku na FB zgłosiły się do Wiosny 2 osoby - [URL="https://www.facebook.com/beata.zolkiewska"]Beata Żólkiewska[/URL] i [URL="https://www.facebook.com/katarzyna.lobacz"]Katarzyna Śliwa-Łobacz[/URL].[/QUOTE]
Fajnie:):)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny..... jeśli któras może prowadzić wyd, ba FB to poproszę. Ja mam zbyt wiele na łbie. Najważniejsze rozliczenia. Pogadam z Kasią Ś-Ł. Może Ona zgodzi się rozliczać tam finanse Frodzia.Póki co..... nie dosyłajcie TZ-towi brakujących 40 zł. Niech to będzie nasz datek dla maluszka. A teraz najwazniejsze [SIZE=6][COLOR=#ff0000][SIZE=7]
HOPE2 oferuje dom dla Frodzia!!!
właśnie mi o tym powiedziała.
W porozumieniu z rodzinką podjęli tę trudną decyzję. HURRRAAA!!!!!
HOPE2......I LOVE YOU!!!!!!!!!

[/SIZE][/COLOR][SIZE=7][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][SIZE=7][B][SIZE=2][/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Dziewczyny..... jeśli któras może prowadzić wyd, ba FB to poproszę. Ja mam zbyt wiele na łbie. Najważniejsze rozliczenia. Pogadam z Kasią Ś-Ł. Może Ona zgodzi się rozliczać tam finanse Frodzia.Póki co..... nie dosyłajcie TZ-towi brakujących 40 zł. Niech to będzie nasz datek dla maluszka. A teraz najwazniejsze [SIZE=6][COLOR=#ff0000][SIZE=7]
HOPE2 oferuje dom dla Frodzia!!!
właśnie mi o tym powiedziała.
W porozumieniu z rodzinką podjęli tę trudną decyzję. HURRRAAA!!!!!
HOPE2......I LOVE YOU!!!!!!!!!

[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
[SIZE=3][B]Hura , hura , hura:) Ciocie- transport i do domku:):):)
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Nescco kochana Anioły nie lubią niezadowolonych, nie warto im pomagać bo i tak uważają,że mają krzywdę. Tako Anioł nie ma satysfakcji zawodowej, to się nie wysila...;)
A my się tak cieszymy i taki Anioł myśli sobie : "o tu warto coś podziałać":angel::angel::angel::angel::angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Dziewczyny..... jeśli któras może prowadzić wyd, ba FB to poproszę. Ja mam zbyt wiele na łbie. Najważniejsze rozliczenia. Pogadam z Kasią Ś-Ł. Może Ona zgodzi się rozliczać tam finanse Frodzia.Póki co..... nie dosyłajcie TZ-towi brakujących 40 zł. Niech to będzie nasz datek dla maluszka. A teraz najwazniejsze [SIZE=6][COLOR=#ff0000][SIZE=7]
HOPE2 oferuje dom dla Frodzia!!!
właśnie mi o tym powiedziała.
W porozumieniu z rodzinką podjęli tę trudną decyzję. HURRRAAA!!!!!
HOPE2......I LOVE YOU!!!!!!!!!

[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

[IMG]http://chce.to/content/miedziana/big.402654.C09B4C74-ECE7-431F-A96C-69B1DD5CAFD7.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']oj tam-nie przesadzajcie-tylko trzymajcie kciukasy żeby mały dogadał sie z moimi psami[/QUOTE]

Dogada:) Ja przygarnęłam psiaka i moje zołzy go nienawidziły, trochę musiałam pilnować ale po paru dniach- wielka miłość:)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#ff0000]A teraz najważniejsza informacja ,którą trzymałam dla Was do tej pory. To mąż Hope 2 znalazł Frodzia ..... to On zabrał Go do domku. Frodo był u Hope2 i jej męża 24h potem przejęła Go wiosna. HOPE2 wiedziała ,że nie da rady udźwignąć kosztów leczenia Frodzia. Mieszka w tej samej miejscowości co Wiosna więc to do niej zgłosiła się po pomoc. Bardzo przeżywała stan w jakim Frodo się znajdował.... tyle ,że u Niej jeszcze biegał na tych biednych nóżkach. Dopiero u Wiosny się pogorszył. Hope2 cichutko obserwowała nasze wpisy i liczyła na cud. Cud się stał:) Po dłuższej rozmowie między mną a Hope2 okazało się że Ona zaadoptowała kiedyś od nas psiaka.... i że Tolek ma się u niej świetnie. I to wlaśnie Tolek musi zaakceptować Frodzia. Jezu....jaki ten świat jest mały.... po 40 minutach rozmowy zgadałyśmy się ,że nasz pies jest u Niej. Uważam ,że to wszystko to jakieś cuda....Dobre Anioły czuwające na Frodem :)
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][B][COLOR=#ff0000]A teraz najważniejsza informacja ,którą trzymałam dla Was do tej pory. To mąż Hope 2 znalazł Frodzia ..... to On zabrał Go do domku. Frodo był u Hope2 i jej męża 24h potem przejęła Go wiosna. HOPE2 wiedziała ,że nie da rady udźwignąć kosztów leczenia Frodzia. Mieszka w tej samej miejscowości co Wiosna więc to do niej zgłosiła się po pomoc. Bardzo przeżywała stan w jakim Frodo się znajdował.... tyle ,że u Niej jeszcze biegał na tych biednych nóżkach. Dopiero u Wiosny się pogorszył. Hope2 cichutko obserwowała nasze wpisy i liczyła na cud. Cud się stał :) Do tego okazało się po dłuższej między nami rozmowie, że Hope2 zaadoptowała kiedyś od nas psiaka.... i e Tolek ma się u niej świetnie. I to wlaśnie Tolek musi zaakceptować Frodzia. Jezu....jaki ten świat jest mały.... po 40 minutach rozmowy zgadałyśmy się ,że nasz pies jest u Niej. Uważam ,że to wszystko to jakieś cuda....Dobre Anioły czuwające na Frodem :)
[/COLOR][/B][/QUOTE]
No...może biegał to za duzo powiedziane-ale chodził,kuśtykał-wyglądało na to,że ma jedną tylną nie władną

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']Wspaniałe wieści:loveu: bedzie dobrze u nas jak przybywał następny jamniś to każdy z osobna był wpuszczany na powitanie a potem wszyscy już razem sie dobrze dogadywali.[/QUOTE]
i tak mam zamiar zrobić-co prawda moje domowe juz malucha widziały-ale Frodo wtedy był w piwnicy,teraz muszą zapoznać się w domu,przyzwyczaić do nowego kolegi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']na pewno sie uda:lol:[/QUOTE]

Przelew do Mondo Cane (z dopisem "Darowizna dla Frodo za przejazd") został dokonany 16.11.2012.

Rozumiem, że Hpe 2 ma siedzibę w Sierosławicach. Może w którymś momencie uda mi się odwiedzić Frodo, jeśli będzie wolno. Przywiózłbym dla Fodo paczkę frolików.

Edited by hektor2461
Link to comment
Share on other sites

[quote name='hektor2461']Przelew do Mondo Cane (z dopisem "Darowizna dla Frodo za przejazd") został dokonany 16.11.2012.

Rozumiem, że Hpe 2 ma siedzibę w Sierosławicach. Może w którymś momencie uda mi się odwiedzić Frodo, jeśli będzie wolno. Przywiózłbym dla Fodo paczkę frolików.[/QUOTE]
Jasne,że będzie można! zapraszam(y)

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie doba jest tak samo za krótka, ale wpadam do maluszka i podczytuję watek. To cudne wieści ze chłopak dostanie DT :) I oczywiście trzeba jak najszybciej się zorganizować i zebrać potrzebne pieniądze za operacje, oraz kasę na transport do Hope. Cioteczko keakea, pisałaś, że szykujesz bazarek. Można ci podesłać parę fantów? Ja niestety kompletnie nie mam czasu na zorganizowanie tego :( ale mogę wesprzeć paroma fantami, może jakiś dodatkowy grosz z tego wpadnie.
Kiedy Frodo będzie mógł pojechać do Hope?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...