Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

Na wydarzeniu na fb nie ma podanych aktualnych informacji, ani ceny operacji, ani ceny pobytu w szpitalu, ani co dalej z Frodem, ani nru konta do zbiórki kasy albo chociaż kontaktu do fundacji, która będzie zbierać pieniądze...

Proszę o pilne uaktualnienie wydarzenia na fb, ludzie pytają, czekają na bieżące informacje.
Wydarzenie powinien uaktualniać organizator wydarzenia albo, jeśli nie ma czasu, niech doda jeszcze jednego bądź dwóch adminów, którzy będą pilnować aktualizacji informacji.
To bardzo ważne, inaczej stracimy zainteresowanie ludzi z fb losami Froda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Ja przepraszam bardzo, super wiadomość, ale na wydarzeniu na fb nie ma podanych aktualnych informacji, ani ceny operacji, ani ceny pobytu w szpitalu, ani co dalej z Frodem, ani nru konta do zbiórki kasy albo chociaż kontaktu do fundacji, która będzie zbierać pieniądze...

Proszę o pilne uaktualnienie wydarzenia na fb, ludzie pytają, czekają na bieżące informacje.
Wydarzenie powinien uaktualniać organizator wydarzenia albo, jeśli nie ma czasu, niech doda jeszcze jednego bądź dwóch adminów, którzy będą pilnować aktualizacji informacji.
To bardzo ważne, inaczej stracimy zainteresowanie ludzi z fb losami Froda.[/QUOTE]
[B]O rety to pilne. Dziewczyny kto się tym zajmie. [/B]Ja z Fb na odległość, czarna magia:)

Link to comment
Share on other sites

Wydarzenie założyła zdaje się wiosna, poinformujcie ją o potrzebie ciągłej aktualizacji lub dodania admina, który się tym zajmie.
Bieżących informacji nie powinni dostarczać goście wydarzenia w komentarzach, tylko organizator w opisie wydarzenia, bo raz, że dwie osoby mogą różnie przekazać tę samą informację, a dwa, że komentarz z informacją może po pewnym czasie zniknąć wśród innych wpisów.

Link to comment
Share on other sites

W tej klinice była leczona moja spanielka po wypadku. Zaczełam leczenie na ART w Olsztynie, tam po zrobieniu przeswietlenia konsylium lekarskie orzekło,że to rozległe pęknięcie miednicy, do tego suka miała skręt żołądka, zerwane wiązadło w łapie. Kilka razy wydawalo mi się,że umiera, było tak krytycznie. Pojechałam do dr. Mederskiego, wiedząc,że jest drogo i było drogo - 4000 zł. Sofii żyje, łapa nie amputowana, nie ma śladu po urazie.
Acha, konsylium lekarskie myliło się,było tylko pękniecie kości łonowej. Za leczenie mojej prywatnej jamniczki z mocznicy, przy moczniku 500 zapłaciłam 2200 zł, ale nie żałuje tych pieniędzy, bo Milka żyje gdy inni weci, nie dawali mi żadnych nadziei.

Link to comment
Share on other sites

[B]Czy ktoś z Mondo Cane może nam podawać stan skarbonki Froda na bieżąco? Bardzo prosimy, to pozwoli nam efektywniej działać w zakresie zbierania pieniędzy.[/B]

Mam też do wszystkich prośbę, pamiętajmy o dwóch jamnisiowych braciach "współcierpiących" Froda, Trotylu i Kulaczku - Trotyl także postrzelony śrutem, Kulaczek także po operacji z powodu paraliżu. Potrzebują nas tak samo jak Frodo.

FRODO (postrzelony śrutem w kręgosłup, dziś przeszedł operację, potrzebne leczenie i Dom)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235162-Sparaliżowany-jamniczek-Frodo-szukamy-DT-na-już-"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...my-DT-na-już-[/URL]!

TROTYL (stracił oko, także postrzelony śrutem w kręgosłup, ma odmę, potrzebne leczenie i Dom)
[URL]http://www.facebook.com/events/357689127657628[/URL]

KULACZEK (sparaliżowany, przeszedł kilka dni temu operację, potrzebna rehabilitacja i Dom)
[URL]https://www.facebook.com/events/495677290463356/[/URL]

Edited by keakea
Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Czy ktoś z Mondo Cane może nam podawać stan skarbonki Froda na bieżąco? Bardzo prosimy, to pozwoli nam efektywniej działać w zakresie zbierania pieniędzy.

Mam też do wszystkich prośbę, pamiętajmy o dwóch jamnisiowych braciach "współcierpiących" Froda, Trotylu i Kulaczku - Trotyl także postrzelony śrutem, Kulaczek także po operacji z powodu paraliżu. Potrzebują nas tak samo jak Frodo.[/QUOTE]

Dzięki.
A ja jednak zadzwoniłam za kwadrans będe rozmawiać z dr Maderskim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Czy ktoś z Mondo Cane może nam podawać stan skarbonki Froda na bieżąco? Bardzo prosimy, to pozwoli nam efektywniej działać w zakresie zbierania pieniędzy.

Mam też do wszystkich prośbę, pamiętajmy o dwóch jamnisiowych braciach "współcierpiących" Froda, Trotylu i Kulaczku - Trotyl także postrzelony śrutem, Kulaczek także po operacji z powodu paraliżu. Potrzebują nas tak samo jak Frodo.[/QUOTE]

Wiosna zaprosi mnie do ADMINISTROWANIA WYD NA FB. Popieram keakea. Oni równie mocno potrzebują pomocy. Izadoro...dzwoń,dzwoń i pytaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Rozliczenie paliwa na obecną chwilę
Basia B- Gliwice -100zł
Ilona K -Jasienie -30zł
Monika F-Wa-wa-50zł
Anna S -Wrocław-50zł
Agnieszka K-Wa-wa-50zł
Anna Maria F-Sierosławice-50zł

razem 330 zł

czyli jeszcze tylko 70zł
Dziękujemy[/QUOTE]

Super, już niewiele brakuje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...