Jump to content
Dogomania

RAMBO-MISIO u irenas-najcudowniejszy DS!!!


wegielkowa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A widzicie, jaka jestem zdolna! Mogłabym występować w cyrku jako kobieta-wąż lub kobieta z gumy. Bo wbrew temu, co twierdzicie, ja tam się mieszczę, aczkolwiek nie należę do drobinek! :lol: I nie wybrzydzam, broń panie Boże! Latem jest trochę ciepło, ale zimą... czysta rozkosz!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenas']A widzicie, jaka jestem zdolna! Mogłabym występować w cyrku jako kobieta-wąż lub kobieta z gumy. Bo wbrew temu, co twierdzicie, ja tam się mieszczę, aczkolwiek nie należę do drobinek! :lol: I nie wybrzydzam, broń panie Boże! Latem jest trochę ciepło, ale zimą... czysta rozkosz!:loveu:[/QUOTE] Nie rozumiem, dlaczego się wpychasz na legowisko i zmniejszasz tym samym komfort spania głównym użytkownikom tejże miejscówki.

Link to comment
Share on other sites

Na legowisku spał, więc żadnej miny nie miał! A tutaj się koncentruje w nadziei, że spróbuję mu zabrać piłeczkę, a on mi jej nie odda, ale będzie czekał, że ją rzucę! Ganiam go po całym domu i ogródku, a on udaje, że już, już mi tę piłeczkę odda, a potem fruuu ucieka z nią i patrzy na mnie figlarnie, czy go gonię. Jak już zupełnie traci nadzieję, rzuca mi ją pogardliwie pod nogi, ja ją rzucam w dal (no, powiedzmy...) i cała zabawa zaczyna się da capo al fine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sto lat mnie tu nie było! Strona dogomanii na ogół nie chce mi się otworzyć, po pięciu - sześciu próbach diabli mnie biorą i odpuszczam. No ale dziś się udało, załączam więc najnowsze zdjęcia odrastającego Misia z patyczkiem (bardzo inteligentny piesek wie, że piłeczka na spacery nie chodzi, bo się może zgubić! I tak jak normalnie mi jej nie chce oddać, tak przed spacerem nie ma problemu, sam mi ją przynosi, żebym odłożyła na szafkę!)

[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7124/3bfm.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img153/3857/csme.jpg[/IMG]

Jak widać sporo mu jeszcze brakuje do dawnej urody. Trzymajcie za niego kciuki, żeby wszystko się zagoiło i żeby mógł się cieszyć życiem.

Link to comment
Share on other sites

Tamtych ran już nie ma, ale pojawiła się cała masa bardzo swędzących krostek, na które pomaga zyrtec. Wiecie, co mi przyszło do głowy? A może on jest uczulony na.... koty? Nadal dostaje lek na niedoczynność i znowu furagin, bo przestał sikać. A teraz właśnie czekam na przesylkę z Londynu z szamponem i odżywką przeciwko wszelakiemu robactwu. Zajrzyjcie sobie na [url]www.perfectpetskin.co.uk[/url] i obejrzyjcie. Powiadomię wszystkich jak działa, w razie gdyby był dobry, będzie można zamawiać.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny bazar, po połowie na ŚToZ i kielecką ekipę:smile: Zapraszam!

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245818-Wielka-letnia-wyprzeda%C5%BC%21Ciuchy-buty-paski-dywaniki%21Na-%C5%9Atoz-i-Kielce%21Do-12-07-godz-22%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-07-godz-22%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenas']Sto lat mnie tu nie było! Strona dogomanii na ogół nie chce mi się otworzyć, po pięciu - sześciu próbach diabli mnie biorą i odpuszczam. No ale dziś się udało, załączam więc najnowsze zdjęcia odrastającego Misia z patyczkiem ([U]bardzo inteligentny piesek wie, że piłeczka na spacery nie chodzi, bo się może zgubić! I tak jak normalnie mi jej nie chce oddać, tak przed spacerem nie ma problemu, sam mi ją przynosi, żebym odłożyła na szafkę![/U])
[/QUOTE]
Jaki on jest wielowartswowy ten Misiu.Przeeemadry, no ale w końcu to owczar.
Niech juz sobie wyzdrowieje biedaczek. Starczy jak na jednego psinke.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Irka, dzięki wielkie za podwiezienie Missy o północy do Serocka. Missy podróżowała z hoteliku w Człuchowie do Serocka:).

Podobno te zastrzyki i nowości nie pomagają Misiowi?
Zastanawiam się nad pobraniem wycinka i przesłaniu do Niemiec, żebyśmy mieli pewność, ze to faktycznie nieuleczalna, genetyczna choroba.
Najgorsze w tym, że cały czas jednak się Misio drapie.

Link to comment
Share on other sites

Moje Kochane Dziewczynki! Ta podróż z Missy to była czysta przyjemność! Panowie, którzy suczkę wieźli bardzo sympatyczni. Sama suczka grzeczniutka jak aniołek, Nowa Pani urocza, dzieciaki wspaniałe, tylko mały kotek, który też brał udział w komitecie powitalnym, nie do końca był entuzjastycznie nastawiony do nowej koleżanki. Trochę się trząsł. Ale może z zimna, bo to było już koło północy i taki maluch pewno już dawno powinien spać. Missy od razu zrozumiała, że to port docelowy i energicznie zaczęła obwąchiwać nowe miejsce. A jaka to dobra Nowa Pani niech świadczy fakt, że tego koteczka znalazła (a właściwie cała rodzina znalazła) i uratowała od pewnej śmierci. Oby takich ludzi było coraz więcej. A ja bardzo chętnie to zrobiłam, nareszcie się do czegoś przydałam. Polecam się na przyszłość!
W akcie desperacji pani doktor zaleciła dać Misiowi iwermektynę w postaci zastrzyku podskórnego (przypominam, że dopysknie wywołała atak padaczki) i obserwować uważnie. Nie było żadnych negatywnych reakcji!!!! Wręcz przeciwnie, jest jakby nieco lepiej. Misio dostaje też antybiotyk "zupełnie z innej bajki" (poprzedni przestał działać), który dał mi maleńką nadzieję, że może w końcu uda się to przewalczyć. Misio ma dobry apetyt, nie przestał się kochać w Koko (zaloty odbywają się dwa razy dziennie, kiedy Koko łaskawie przychodzi na posiłek) i nadal namiętnie bawi się piłką. Jest wesoły (przepraszam - bywa, bo on jest smutasem raczej) i przestał się bać, że każda obca osoba, która się pojawia w tym domu zamierza go z niego zabrać. Czyli robimy postępy.
PS. Czy wiecie, że Misio jest teraz cały beżowy? Poza głową oczywiście. odrastają mu wszystkie jasne włosy. Czy to tak powinno być? Przed ostrzyżeniem miał ciemny grzbiet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...