Jump to content
Dogomania

RAMBO-MISIO u irenas-najcudowniejszy DS!!!


wegielkowa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wegielkowa']Rambo przewieziony do znajomego,który zgodził się za 100zł miesięcznie zajmować psem. Dostał antybiotyk do podawania.
Byłyśmy jeszcze u drugiego weta, zeby pobrał zeskrobiny. Kupiłysmy u weta szampon. Po skończeniu antybiotyku zbadamy krew i mocz.

Rambo jest bardzo wesoły i ma wielki apetyt. Ugotowałam na 3 dni ryż z kurczakiem, marchewką i siemieniem.
Zobaczymy, jak zaaklimatyzuje się w mieszkaniu.
Znajomy- Janusz, ma popsuty kran z zimną wodą i jest problem z kąpielą do wtorku.[/QUOTE]
U znajomego węgielkowej,grzeje doopkę w dt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karrrolina']A czy dzielnica Kielc, w której przebywa jest tajemnicą? Zżera mnie ciekawość bo chyba go dziś widziałam na spacerze :)[/QUOTE]
Mieszka na Ślichowicach vis a vis Leclerca:) Żadna tajemnica! Dziewczyny nie znaja adresu, więc napisały co wiedzą:)

Ewelinka, jedziemy jutro?

Edited by wegielkowa
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ewelinka za wspólny spacer.
Rambo coraz lepiej.
Strupy przysychają, ale przy ogonie jeszcze 3 duże niezagojone. Na bokach ładnie się zagoiło, sucha, jasna skóra.
Uszy stają do połowy:).
Ewelina zrobiła 1675,5 zdjęć. Wstawi jutro, bo właśnie zawiozłam Ją do pracy.
Rambo to bezproblemowy pies.
Podobno, jak słyszy odgłosy od sąsiadów z wyższego piętra, to robi "łaał, łaał" :). Pies stróżujący:)

Edited by wegielkowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Mieszka na Ślichowicach vis a vis Leclerca:) Żadna tajemnica! Dziewczyny nie znaja adresu, więc napisały co wiedzą:)
[/QUOTE]

Czyli tak jak ja :) może nawet w moim bloku :) Bardzo dobrze wygląda i jest strasznie ciekawski, noskiem nas próbował zaczepiać jak przechodziliśmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karrrolina']Czyli tak jak ja :) może nawet w moim bloku :) Bardzo dobrze wygląda i jest strasznie ciekawski, noskiem nas próbował zaczepiać jak przechodziliśmy :)[/QUOTE]
To jak się juz przyznałaś:razz:, ze mieszkasz w tym samym bloku, to znaczy, że możesz Rambolca na spacery długie zabierać;). Janusz idzie do pracy we wtorek lub środę i zastanawiałam się kto by miał najbliżej, żeby pomóc w wyprowadzaniu:multi:. No i:razz:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']To jak się juz przyznałaś:razz:, ze mieszkasz w tym samym bloku, to znaczy, że możesz Rambolca na spacery długie zabierać;). Janusz idzie do pracy we wtorek lub środę i zastanawiałam się kto by miał najbliżej, żeby pomóc w wyprowadzaniu:multi:. No i:razz:?[/QUOTE]

Pytanie czy Karrrolina w tym czasie nie wyprowadza schroniskowych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']
[B]Eambo[/B] to bezproblemowy pies.
[/QUOTE]
Że zmieniasz avatarki trzy razy na dobę to już nas nie dziwi, ale,żeby tak psiakowi imie w tym tempie....:shake:
[quote name='wegielkowa']To jak się juz przyznałaś:razz:, ze mieszkasz w tym samym bloku, to znaczy, że możesz Rambolca na spacery długie zabierać;). Janusz idzie do pracy we wtorek lub środę i zastanawiałam się kto by miał najbliżej, żeby pomóc w wyprowadzaniu:multi:. No i:razz:?[/QUOTE]
O kurcze, to by nam się udało...bo jak nie to dyżury nas czekają a ja mam troche kilometrów...No ale jak mus to mus...:cool1:
Ech...szkoda,że dzieci w tych czasach pracować na utrzymanie rodziny muszą...byłyby już foty.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Pytanie czy Karrrolina w tym czasie nie wyprowadza schroniskowych...[/QUOTE]

Środę mam chyba akurat wolną, jutro jeszcze Wam napiszę :) Ogólnie to jestem bardzo chętna do pomocy w wyprowadzaniu, ale ciężko u mnie z wolnym czasem :( Jeśli będę miała jakieś dni wolne to będę tu pisała ok?

PS: A jak z kondycją u Ramba? Bo dawno byłam na Karczówce :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...