Jump to content
Dogomania

RAMBO-MISIO u irenas-najcudowniejszy DS!!!


wegielkowa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malgoska']Jaki piękny ten wasz Rambo:) Macie szczęście do ratowania takich przystojniaków. Należy mu się wspaniały domek. Dobrze, że zabrałyście go od tych nieludzi.
On teraz jest w lecznicy?[/QUOTE] Nie wlecznicy, ale pod opieką weta, który hoteluje odplatnie Rambola:). Malgoska, a widziałaś naszego Kastora z wczoraj?:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182450-ALARM-KIELCE-prosimy-o-1-dla-naszych-ps%C3%B3w-aktualizacja-i-info-str-1/page613[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Nie wlecznicy, ale pod opieką weta, który hoteluje odplatnie Rambola:). Malgoska, a widziałaś naszego Kastora z wczoraj?:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182450-ALARM-KIELCE-prosimy-o-1-dla-naszych-psów-aktualizacja-i-info-str-1/page613[/URL][/QUOTE]


następny piękniś:) skąd Wy bierzecie te cuda?

Link to comment
Share on other sites

Rambo został wygolony na całej powierzchni ciała.
Gniazda pcheł były pod strupami, które odchodziły z martwiczymi częściami skóry.
Jutro antybiotyk i leczenie skóry od zewnątrz, ale nie wiem jakim preparatem.
Podobno na całej powierzchni ma rany.
Już nie będzie okrzyków "jaki piękny" jak wstawimy zdjęcia ogolonego na łyso ONka.
Jeszcze go nie widziałam po "metamorfozie".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Rambo został wygolony na całej powierzchni ciała.
Gniazda pcheł były pod strupami, które odchodziły z martwiczymi częściami skóry.
Jutro antybiotyk i leczenie skóry od zewnątrz, ale nie wiem jakim preparatem.
Podobno na całej powierzchni ma rany.
Już nie będzie okrzyków "jaki piękny" jak wstawimy zdjęcia ogolonego na łyso ONka.
Jeszcze go nie widziałam po "metamorfozie".[/QUOTE]

Będzie piękny bo zaraz mu odrośnie sierść. Jest pod wspaniałą opieką! Trzeba mu jakiś kubraczek skombinować, żeby nie zmarzł biduniek.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, jak on taki goły w listopadzie, to nie ma czasu na długie rozmyślania, bo mu stawy całkiem siądą. Zapytałam na Owczarku, czy ktoś nie ma dojścia do tańszych odzień, onusi z pseudo kupiła kubraczek dziewczyna z Anglii, ale nawet gdyby się znowu ktoś z wielkim sercem znalazł tak daleko, to ja osobiscie uważam, że nie możemy tak długo czekać, zima już blisko.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam kubraczek made in Taks. Powinien być dobry, choć był uszyty na ON-kę (też łysą), ale dość sporą. Mogę pożyczyć, bo obiecałam już, że komuś sprezentuję, ale tamta psinka nie jest w aż tak wielkiej potrzebie. Nie chcąc jednak robić z gęby kalosza, gdy Rambulcowi odrośnie piękna, zdrowa i gęsta sierść, prosiłabym o zwrot.
I oczywiście poproszę o adres do wysyłki - jutro wyślę priorytetem.

Link to comment
Share on other sites

Nutusia dzięki wielki.
Nasza sponsorka taks obiecała, że uszyje specjalnie dla Rambo kubrak. Ale to chwilę potrwa, bo musimy podać wymiary, uszycie i wysyłka, ok tydzień. Kubrak potrzebny na cito.
Nutusia proszę Cię o przysłanie, a odeślę, jak otrzymamy od taks.
Taks, wielkie dzięki również.

Szukam domowego tymczasu, bo Rambo będzie musiał być na bank kąpany. Jeszcze go nie widziałam gołego.

Link to comment
Share on other sites

O matko ONek skin ...
No dobra przpraszam nie żartuję już sobie .
Czy on ma wydarzenie na fb . W nocy jak wrócę z pracy będę robiła Smerfikowi to i mogę Skinowi zrobić . ( wstawcie zdjęcia do wieczora łysolka )
Jakiś bazarek też na chłopaka będzie ale na razie muszę na " mojego " Reksia ( tez trochę ONkowatego :eviltong:) nazbierać żeby mnie komornik nie ścigał jak się z hotelikiem nie rozliczę .

Link to comment
Share on other sites

Nie bijta , to dla wegielkowej ;)

zapraszam na bazarek dla Reksia i psów pod opieką STOZ ZWIERZAK głownie Frajdy i Smerfika

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235474-Papierowy-sklepi-Rudzi-hand-made-dla-Reksa-i-Zwierzaka-do-28-XI-ZAPRASZAM-OTWARTE?p=19953633#post19953633"][COLOR=#ff3366][B]PAPIEROWY SKLEPIK RUDZI OTWARTY KLIKNIJ I ZAKUPY ZRÓB :smile:[/B][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...