Jump to content
Dogomania

Komorniki kolo poznania bezdomny kudlaty pies gdzie zglosic?


kasiunka88

Recommended Posts

Witam, od jakiegos czasu w komornikach kolo lubonia blaka sie bezdomny pies. Czasem pare dni go nie ma pozniej nagle sie pojawia. Czesto go dokarmiam ale nie moge zabrac do domu na przechowanie. Wiec pytanie gdzie mozna i do kogo zglaszac takie przypadki? Pies jest wystraszony czasem nie chce podejsc i ucieka. Dzisiaj dostal jesc ale nie chcial wejsc do mnie do domu ( chcialam go chociaz wysuszyc byl strasznie mokry) Mozecie mi podac jakies namiary gdzie moge to zglosic? Jak zadzwonie do strazy miejskiej to przyjada ale pewnie jak psa nie bedzie to sprawe oleja, gdybym wiedziala ze ktos moglby go zabrac zlapalabm go i pilnowala zeby nie uciekl. Bede wdzieczna za kazda wskazowke co dalej robic.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej, proszę o kontakt na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bo prawdopodobnie może być to mój piesek, Dajmond. Zdarzało się już, że uciekał mi na parę godzin. Mieszkam niedaleko ul.Żabikowskiej - komorniki/luboń tak więc jak najbardziej może to być on. Proszę o pilny kontakt jeśli wiesz gdzie może być, ponieważ nie wrócił do mnie już od ponad tygodnia ;(.
Pozdrawiam - Paulina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plenzlerp']Hej, proszę o kontakt na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bo prawdopodobnie może być to mój piesek, Dajmond. Zdarzało się już, że uciekał mi na parę godzin. Mieszkam niedaleko ul.Żabikowskiej - komorniki/luboń tak więc jak najbardziej może to być on. Proszę o pilny kontakt jeśli wiesz gdzie może być, ponieważ nie wrócił do mnie już od ponad tygodnia ;(.
Pozdrawiam - Paulina[/QUOTE]
Co to znaczy ucieka?Jak nie przychodzi na zawolanie nelezy chodzic z psem na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiunka88']Witam, od jakiegos czasu w komornikach kolo lubonia blaka sie bezdomny pies. Czasem pare dni go nie ma pozniej nagle sie pojawia. Czesto go dokarmiam ale nie moge zabrac do domu na przechowanie. Wiec pytanie gdzie mozna i do kogo zglaszac takie przypadki? Pies jest wystraszony czasem nie chce podejsc i ucieka. Dzisiaj dostal jesc ale nie chcial wejsc do mnie do domu ( chcialam go chociaz wysuszyc byl strasznie mokry) Mozecie mi podac jakies namiary gdzie moge to zglosic? Jak zadzwonie do strazy miejskiej to przyjada ale pewnie jak psa nie bedzie to sprawe oleja, gdybym wiedziala ze ktos moglby go zabrac zlapalabm go i pilnowala zeby nie uciekl. Bede wdzieczna za kazda wskazowke co dalej robic.[/QUOTE]
Powiadom jakas organizacje prozwierzeca ktora moze przejmie pieska do siebie.byle nie oddawac go do schroniska ,ktore jest przepelnone.
Na "Psach w potrzebie" ,wielkopolska sa ukazane org.prozwierzece -napisz do nich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...