Jump to content
Dogomania

Sprawdzony wet Oborniki (wlkp) i okolice


nefre

Recommended Posts

Mam pytanie czy ktoś może polecić lekarza w Obornikach lub okolicy. Niedługo przeprowadzamy się we wspomniane tereny i chciałabym się dowiedzieć czy jest tu jakiś lekarz, któremu można zaufać w opiece nad "sześcioosobowym", psio-kocim stadem? Jeśli byłby to lekarz zaznajomiony z tematami hodowlanymi byłoby super- ale nie jest to warunek konieczny. Będę wdzięczna za wszelkie opinie.

Link to comment
Share on other sites

pewnie będą Ci polecać lecznicę na terenie schroniska w Obornikach, gdzie przyjmuje powiatowy weterynarz, specjalista chirurg Janusz Koziński, ale dobrze się zastanów zanim do niego pójdziesz, mnie wykończył moją ukochaną sunię, on myśli tylko jak wyciągnąc pieniądze i kłamie jak zapytasz o wiek psa

Link to comment
Share on other sites

Slyszalam ,ze w Czarkowie jest nie zly weterynarz,no ale mysle ,ze musisz wsiasc w auto i pojechac do Poznania,tylko gdzie i do kogo to nie wiem?Wiem tylko ,ze nie do Kliniki Wasiatycza.
Do szczepienia czy po tabletki na odrobaczenie mozesz udac sie kazdego wet.co masz pod reka,ale w pozostalych to juz musisz wyszukac wet.z wyzszaj polki.Moze w klinice we Wroclawiu.Wiesz duzo wet.eksperementuje na psach ,sa niedouczeni i ida tylko sladem zarobkow,nie pomoca zwierzetom.Nie ma dobrych psich chirurgow,diagnostykow.Psy z tego co czatam zostaja na stolach nie przebudzone.Wszystko jest tak jak sie im uda i ze pies zniesie.zawsze maja odpowiedz ,sa kryci i usprawiedliwieni.Po wielu latach obserwacji ze swieca mozna znalezc dobrego weterynarza.Nowy naplyw jest posrod tych ktorzy ida na zarobek,nie ma haryzmu i poswiecenia.

Moja weterynarka np.otwarcie mnie powiedziala ,ze w tych i tych chorobach nie jestem silna,wiec np.na operacje kostne jade 100km,w chorobach przewodu pokarmowego zakaznych i zatruciach jest dobra.Moja wet.przyjedzie do gabinetu czy to nie niedziela czy ma dyzur czy nie, na telefon domowy.Nie bierze pieniedzy zaa nadgodziny za jazde 20 min autem w niedziele czy w nocy mimo ,ze ma dzieci.Obcinanie paznokietkow i inne zabiegi sa darmowe.Za szczepienia psow z org.bierze tylko po kosztach materialu.
No tak ,ale nie mieszkam w Polsce i to na wsi.wiem ktorzy sa dobrzy okulisci ,chirurdzy,specjalisci chorob zakaznych ,ktorzy dobrze wykonuja kastracje(zeby wykonac kastracje jade 90km)
Co moge radzic poczytaj sobie watki o weterynarzach wojewodztwa wielkopolskiego ,moze niektorzy sa polecani , po wieloletnich doswiadczeniach,ale najlepiej pokierowac sie specjalistami ,a nie tymi co niby wszystko lecza,ale po lebkach

Link to comment
Share on other sites

xxxx52 swojego weta w Poznaniu mam i na "planowane" zabiegi czy wizyty bez problemu będę dojeżdżać, to samo dotyczy specjalistów, kiedy trzeba było jechać do W-wy czy Wrocławia po prostu jechaliśmy.
Szukam lokalnego lekarza nazwijmy to rezerwowanego potrzebnego na ewentualne interwencyjne rzeczy kiedy dojazd do Poznania nie będzie możliwy - jakieś zatrucia, skaleczenia, ukąszenia itp czy chociażby szczepienia, ktoś godny zaufania z dobrym podejściem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefre']xxxx52 swojego weta w Poznaniu mam i na "planowane" zabiegi czy wizyty bez problemu będę dojeżdżać, to samo dotyczy specjalistów, kiedy trzeba było jechać do W-wy czy Wrocławia po prostu jechaliśmy.
Szukam lokalnego lekarza nazwijmy to rezerwowanego potrzebnego na ewentualne interwencyjne rzeczy kiedy dojazd do Poznania nie będzie możliwy - jakieś zatrucia, skaleczenia, ukąszenia itp czy chociażby szczepienia, ktoś godny zaufania z dobrym podejściem.[/QUOTE]
A mozesz powiedziec jaki w Poznaniu jest dobry?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...