Jump to content
Dogomania

Piękny BRYŚ w końcu ma DOM ! :))


gosia2313

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomóżcie, znalazłam mega oswojonego i zaniedbanego kota pod pracą w Zabrzu, nie mam co z nim zrobić, a w schronie panuje choróbsko :(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235980-Kotek-znaleziony-w-Zabrzu-nie-mam-gdzie-go-da%C4%87-%28-PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?p=19992015#post19992015[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313'][B]hmmmm.... Agata od kilku dni próbuje dodzwonić się do DS Brysia.. bez skutku. Musimy się tam więc przejechać

Mam tylko nadzieję, że ktoś źle spisał nr telefonu i wszystko jest w porządku[/B]

[/QUOTE]

A ten dom, do którego pojechał Bryś to z dziećmi, z innymi psami?
Pytam, bo tu cisza była, i tylko nagle informacja, że nie możecie się dodzwonić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']A ten dom, do którego pojechał Bryś to z dziećmi, z innymi psami?
Pytam, bo tu cisza była, i tylko nagle informacja, że nie możecie się dodzwonić.[/QUOTE]

Ja nie wiem, nie było mnie. Wiem tylko tyle, że w Sosnowcu, Edyta wzięła od nich numer tel i miała się Agata skontaktować

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Agata była dzisiaj na wizycie po adopcyjnej w nowym domu Brysia :)

[QUOTE][h=5]Wizyta u Brysia przeszła pomyślnie. Bryś ma swój własny kąt a w nim mnóstwo zabawek. Dodatkowo kochających właścicieli, którzy zrobią dla niego wszystko :)
Ale może od początku. Na Brysia natknęłam się przypadkiem na spacerze, kiedy szukałam adresu. Był dość bojowo do mnie nastawiony nawet w domu. Ale w końcu przestał się bać (i na chwile przestałam mu się kojarzyć ze schroniskiem) i zaczął się domagać pieszczot, wchodził na kolana i przynosił różne zabawki. Bardzo się zmienił w pozytywnym znaczeniu. Już trochę przybrał na wadze, wyczesany i w pełni zadbany wygląda jeszcze piękniej niż zwykle. Nowi właściciele są bardzo zadowoleni z Brysia, a sam Bryś już się przyzwyczaił do nowego domu i czuje się w nim świetnie. Na pewno za jakiś czas pojawią się jeszcze zdjęcia z wizyty u Brysia na schroniskowym FB.
Póki co umówieni jesteśmy za pół roku, żeby zobaczyć jak Bryś się zmienił i co u niego.[/h][/QUOTE]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-38mZUnBnZys/ULpe2TCwJ9I/AAAAAAAAMTk/qp-9Hos-oo4/s576/382109_4129669164105_635955723_n.jpg[/IMG]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...