Jump to content
Dogomania

dobermanka Sendi MA DOM, zostaje w DT :)


motyleqq

Recommended Posts

[quote name='motyleqq']Klementynko, dzięki za informacje! :)

mała jest chwilowo u mojej babci w garażu, a zaraz jedzie do domu gdzie spędzi noc.


jest bardzo chuda i zarobaczona. ma też dość dużego guza, o którym wiemy tylko to, że nie jest ropniem.[/QUOTE]
Gdzie bieda ma tego guza? Wieści nienajlepsze :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']
biokovo2000 już jakiś czas temu zalogowała się na dobermanim forum![/QUOTE]

Dopiero co wrócił[B]em[/B] :eviltong: z pracy i czytam... Ciesze się że piesek jest już w bezpiecznych rękach i pojedzie do DT.
Owszem, jakiś czas temu zarejestrowałem się na N.dD. i obserwuję sytuację w dziale adopcyjnym. Mieszkam we Wrocławiu, ale Katowicach mieszkają moi rodzice, więc troszkę zwiększa to mój "zasięg" poszukiwań na spory rejon południa kraju: śląskie, dolnośląskie, opolskie, ew wielkopolskie, lubuskie, małopolskie...
Wrocławskie schronisko mam prawie "za rogiem" więc przybliżcie mi jak i z kim umawiać się na to spotkanie/ankietę przedadopcyjną...

Edited by biokovo2000
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]mała umie sobie sama otworzyć drzwi, naciska klamkę i wychodzi ;-)[/QUOTE]
Prawdziwy z niej dobek w takim razie :evil_lol:

A propos guza, słyszałam, że ona (ma jakieś imię?) była u weta. Czy miała sprawdzane węzły chłonne?

Edited by Amber
Link to comment
Share on other sites

Jestem po całodziennych "przygodach"...
Nawet nie chce mi się opisywać, co się działo, a działo się dużo...
Jak wszystko dobrze pójdzie, jutro pojadę po dobeczkę... Motyleqq wraz z Tatą wyjadą z Nią z Łukowa i spotkamy się w drodze...
Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i jakoś dam radę...
Wyobraźcie sobie, że jeszcze dzisiaj u siebie na miejscu wyciągnęłam ze schronu szczeniaka jamniczka, ok 8-mio tygodniowego i mam Go w domu....
Jutro dołączy dobeczka.... Ciekawe co na to moje trzy jamniki, w tym jeden tymczas i kot?
No, jak plan zostanie wykonany, to od jutra będę mieć w domu... 5 psów i kota... to już chyba małe przytulisko;)?

To moje dzisiejsze "małe/wielkie zwycięstwo" (bo nie było łatwo Go wyciągnąć:shake:)
Już u mnie w domu, po kąpieli i jedzeniu...
[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1589/07112012136.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Taki rodzynek jak ten jamniczek nie powinien długo zagrzać miejsca w DT. Całe szczęście :)

Sarunia - oby dobeczka Aga ;) znalazła za twoim pośrednictwem tak dobry domek jak poprzedniczka Luna :)

Co do węzłów to chodzi głownie o to, że jeżeli (tfu, tfu) ten guz okazał by się nowotworem, to węzły zwykle są powiększone... Nie jest to duża robota, a może sporo powiedzieć. Szkoda, że wet tego nie sprawdził. A może sprawdził i nic wspomniał...? Mam nadzieję, że to tylko tłuszczak... Ale biopsja była by wskazana.

Link to comment
Share on other sites

Szerokiej drogi:hand:... będziemy czekali na wiadomości...
oczywiście ,że Aga będzie miała wspaniały domek!... widzę zawsze ,jakąś?taką ?..,prawidłowość... jak Sarunia przejmuje opiekę to zawsze jest suuuper:thumbs:
... no faktycznie! że dziejesię ... u ciebie Saruniu :shock::lilangel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']hihi biokovo2000 przepraszam za zmiane płci [B]ale gdzies ktos [U]już[/U] ją zmienił[/B] i poszło... ;)
co do imienia - zaproponowałam żeby osoba, która jako 400 polubiła profil ND na FB mogła ja ochrzcić ale czekam na zgode motyleqq![/QUOTE]

no i wyszło na mnie :evil_lol:

biokovo2000 sorki ja Cię za zmianę płci, ale niestety dałam się wciągnąć w to "cioteczkowanie" babskie na dogo :p

Trzymam kciuki za dziewuszkę i koniecznie nazwijcie Ją jakoś fajnie.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, jestem teraz tak ekspresem, bo niedawno wróciłam z Niunią, musiałam ogarnąć towarzystwo, a teraz muszę z Małym Jamniorkiem jechać na szczepienia.
Tak szybko i w skrócie:
Dobeczka bardzo grzeczna, okrutnie przerażona. Kocha człowieka, nie znosi kota:(
Prócz tego Max (mój tymczasowy jamnior) strasznie Ją atakuje:(
Są porozdzielani po pokojach. Mam w domu Meksyk.
Jak się ogarnę, wrócę i jakoś rozparceluję towarzystwo obiecuję napisać więcej...
Ale muszę dodać, że Niunię znam od około 14-tej i już się w Niej... zakochałam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...