Jump to content
Dogomania

Kochany agilitowy psiak - Sonia mix Lancashire Heeler


Sonka95

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Powracamy po bardzo długiej przerwie :)

W tym tygodniu miałam matury i poszły nawet lepiej niż mogłabym się spodziewać tylko ta matma może wszystko zniszczyć :/

Ustne zaliczone a ich najbardziej się obawiałam teraz pozostaje czekać do czerwca i wyczekiwać jakie będą wyniki.

 

U nas rok zaczął się nieciekawie a mianowicie pogryzieniem Soni przez suczkę huskiego.W lutym odwiedziłyśmy weta więcej razy niż przez całe życie Sonki... była tak pogryziona ,że trzeba było u weta szyć i najgorsze były te pierwsze dni kiedy nawet położyć się nie miała jak bo z dwóch stron były bolące rany,chodziła też jak połamany biedny piesek.Potem mi się bała strasznie dużych psów omijała je łukiem kiedy jakikolwiek się zbliżał.Ale już na szczęście za nami te najgorsze momenty i teraz jest już tylko lepiej :) rany się zagoiły i do psów nabrała  większego zaufania.

 

Wcześniej nie miałam czasu ,bo zaliczanie wszystkiego potem poprawianie ocen i na końcu nauka do matury ale teraz wakacje i więcej czasu choć i znalazłam już prace na razie dorywczą i będę dorabiała bo kasa się przyda na wyjazdy :) Sonka niestety przytyła po zimie ,ale teraz częściej wychodzimy na dłuższe spacery to mam nadzieje ,że to spali :) Piłki nadal kocha oraz robi coraz większe postępy w łapaniu frisbee.Za miesiąc już będzie miała 9 lat ale w głębi jest nadal szczeniakiem z głupawką :D 

 

cf3acb92-a2ae-4282-ac64-00bf518f9879_zps

 

d3906aec-10f6-4e73-b2b9-f928a43cdcf3_zps

 

8d172e6d-91e1-4d82-a799-2bcc7ab67a61_zps

 

8325aac1-0ab7-4c86-833d-892c6fb7ffc0_zps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...