Jump to content
Dogomania

Kochany agilitowy psiak - Sonia mix Lancashire Heeler


Sonka95

Recommended Posts

doberek Dziewczny

 

Przyszłyśmy się wieczorkiem przywitać z Sonieczkami. :loveu:

 

Hejka dziewczyny  :loveu:

 

Znowu cos w biedrze a ja nie mam ani kasy ani biedry pod nosem :< 

 

Szkoda , że nie ma u ciebie biedry , bo tam często są fajne rzeczy dla psów  :sad:

 

Fajne zabawki. Żyją jeszcze? Nasza z promo w tesco po 10s miała już urwana nogę, a na drugi dzień były tylko nitki do zbierania.

 

Frisbee wypróbowane i całe nawet wyskubywaniem sznurków się nie zajęła :loveu: a w tej drugiej zabawce poszła jedna z bocznych nitek wydaje mi się , że źle musiała być zszyta , ale można to naprawić i dzisiaj będę szyła  ;-)  

 

Spoko, u nas też próbne pierwsze matury były fatalne ;)

 

O to mnie pocieszacie  :smile: następne będą w grudniu i mam nadzieje że lepiej pójdą ... 

Link to comment
Share on other sites

Soneczka śliczna dziewczyneczka:)pozdrawiamy:)

 

Dzięki  :loveu: Również pozdrawiamy

 

Ooo widzę nie tylko u nas ten cukierek robi taką furorę! Nie wiem, co w nim takiego jest, że psiaki tak za nim szaleją :D

A pogoda w ten weekend była idealna na spacer, to fakt :loveu:

 

Cukierek nadal robi za ulubioną zabawkę  :loveu:

 

super :loveu:

 

Dzięki  :loveu:

 

A Sońka nadal taka słodka :loveu:

 

O jak miło dziękujemy  :loveu:

 

witamy się wieczorkiem :)

 

Hejka  :smile:

Link to comment
Share on other sites

U nas sporo się dzieje  :smile: Ja zajęta szkołą i nauką ale jak mam chwile wolnego to spędzam go z Sonią na sztuczkach i spacerkach :loveu: Ostatnio nawet byłyśmy jako widzowie na zawodach psich zaprzęgów  :grins: Jutro wybieramy się do nowo otwartego Maxi Zoo w którym sa fajne promocje także zaopatrzymy się w karmę , puszki i przysmaki na dłuższy czas  :loveu:

 

Mam nawet jesienne fotki Soniaka :)

 

1d63f178-53da-4463-85ba-a8c60c6b5ef9_zps

 

e073b2f5-3c7b-4e7a-8dfb-866b1b625b43_zps

 

3a7b86ce-a46a-459a-b436-e895fe5476e4_zps

 

4da98ee2-6cfc-4197-a4f0-304538710e62_zps

 

583627b9-1a1e-4452-9313-b32c9942e9ef_zps

 

Jutro poodwiedzam wasze galerie , bo mam sporo zaległości  ;-)

Link to comment
Share on other sites

Witamy się witamy (chociaż pewnie już tu bylyśmy, bo jak można nie odwiedzić takiej pięknej Soni? XD)

Zazdrościmy Wam pięknej jesieni.. Mm.. U nas jak była ładna pogoda to liści brak, a jak liściemspadły to klapa i zimno ;-;

No ale coż.. Nic z tym nie zrobimy.. :(

Życzymy miłego dnia, i zerknijcie kiedyśmdo nas ;)

Link to comment
Share on other sites

Pixeloza, wyluzuj, w gimnazjum jest naprawde sporo wolnego czasu. O wiele bardziej niż w liceum. W pierwszej klasie było to już odczuwalne, ale teraz... masakra... Wiem to po sobie i żałuję, że w gimnazjum tyle przesiedziałam nad ksiązkami, nie warto :p

A Sonia suuuuper się prezentuje na tle jesiennym, cudowna jest :wub:

Link to comment
Share on other sites

Pixeloza, wyluzuj, w gimnazjum jest naprawde sporo wolnego czasu. O wiele bardziej niż w liceum. W pierwszej klasie było to już odczuwalne, ale teraz... masakra... Wiem to po sobie i żałuję, że w gimnazjum tyle przesiedziałam nad ksiązkami, nie warto :P

Ja sobie z tego daje sprawę, że teraz mam luz, ale biorąc pod uwage, że już teraz przestaję wyrabiać, to boję sie co będzie za rok... a co dopiero w klasie maturalnej :evil_lol:
 

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie z tego daje sprawę, że teraz mam luz, ale biorąc pod uwage, że już teraz przestaję wyrabiać, to boję sie co będzie za rok... a co dopiero w klasie maturalnej :evil_lol:
 

Kwestia organizacji czasu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Rany jak dawno mnie tu nie było  :siara: ale to wszystko przez to , że ostatnio się strasznie źle czułam  :shake: wizytę u lekarza mam dopiero na luty także wtedy dowiem się czy jestem zdrowa ;-)

U Sonki wszystko dobrze a ostatnio to jeszcze nabrała takiej chęci na zabawę , że cały czas chodzi po domu z piłką i prosi o rzucanie albo przychodzi z szarpakiem i chce się szarpać  :loveu: bardzo zabawowa się zrobiła  :smile:

 

Mam nawet 2 fotki z dzisiaj  :-D

 

b1b835c6-0de1-4ba3-822b-8b6a09366f79_zps

 

ffd733a9-757b-4d03-8ff5-7718e9e79474_zps

 

Miło że zaglądaliście do galerii i o nas pamiętaliście  :loveu:  :loveu:  :loveu: Postaram się trochę częściej zaglądać ale zobaczymy co z tego wyjdzie  ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...