Jump to content
Dogomania

Kochany agilitowy psiak - Sonia mix Lancashire Heeler


Sonka95

Recommended Posts

Gratulację, wcale się nie dziwię, Sonia jest ma w sobie dużo uroku :)

 

Super nagrody!

 

Kto jak nie Sonia miałby zgarnąć jedną z największych nagród  :smile: Brawo!

 

Super, gratulacje! :)

 

W ogóle się nie dziwię, że Sonia została nagrodzona :)

fajne takie imprezy,a u mnie w małej mieścinie nie ma nigdy nic ciekawego :(

 

 

 

Fajne nagrody dla Soniaka, nic dziwnego, że udało jej się wygrać ;)

Zazdroszczę Wam, że macie tyle psich imprez... U nas na nic nie można liczyć :shake:

 

Dziękujemy za gratulacje  :loveu:  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hejka  :smile:

 

Jakoś żyjemy ja ciągle byłam chora jak nie katar i kaszel to ostatnio grypa żołądkowa także miałam chorowity wrzesień  :shake: Sonia dostała cieczki , ale jakoś szybko idzie także jeszcze z tydzień i będzie po problemie  ;-) Coraz bliżej matura a próbne fatalnie poszły w mojej klasie  :roll: z matmy ani jedna osoba by nie zdała a w klasie mam 3 osoby , które są naprawdę dobre i chcą brać rozszerzenia  :-?

 

Dzisiaj idę jeszcze do biedry po psie zabawki mam nadzieje że coś zostało  :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Maturą się nie martw u mnie pierwszą próbną zaliczyło 5 osób na 34 :eviltong:  a ja nie zdałam wszystkich próbnych, ale ta prawdziwa zdana ;)

 

Udało Ci się wyhaczyć zabawki?  Bo u mnie pustki były już pierwszego dnia :diabloti:

 

O to mnie trochę pocieszyłaś  ;-)

 

Zabawek mało było ale znalazłam coś dla Sonki a dokładnie frisbee sznurowe i zabawkę w kształcie cukierka  :loveu: Frisbee jeszcze nie testowane ale za cukierka to Sonia zrobi wszystko  :jumpie: tak tą zabawkę polubiła :loveu: a piszczałka która jest w tym cukiereczku jeszcze bardziej ją zachęca do zabawy  :smile: Sonia znalazła jeszcze dodatkowe zastosowanie zabaweczki bo kładzie ją sobie pod pysia myśląc że to poduszka  :laugh2_2:

 

 

6d5402c6-dc40-4f8b-938e-799a468ba3c2_zps

 

9e1fc67f-55f6-4c65-a13d-d4428b5cd564_zps

 

Może nawet jutro będą nowe foty bo chcemy się wybrać na dłuższy spacer do lasu :)

Link to comment
Share on other sites

Hejka  :smile:

 

Jakoś żyjemy ja ciągle byłam chora jak nie katar i kaszel to ostatnio grypa żołądkowa także miałam chorowity wrzesień  :shake: Sonia dostała cieczki , ale jakoś szybko idzie także jeszcze z tydzień i będzie po problemie  ;-) Coraz bliżej matura a próbne fatalnie poszły w mojej klasie  :roll: z matmy ani jedna osoba by nie zdała a w klasie mam 3 osoby , które są naprawdę dobre i chcą brać rozszerzenia  :-?

 

Dzisiaj idę jeszcze do biedry po psie zabawki mam nadzieje że coś zostało  :jumpie:

 

Spoko, u nas też próbne pierwsze matury były fatalne ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...