Jump to content
Dogomania

Kochany agilitowy psiak - Sonia mix Lancashire Heeler


Sonka95

Recommended Posts

mam do was pytanko, będę baardzo wdzięczna za odpowiedź (sorki za spam ;) )

czy fotki są u was ciemne ?
nie wiem czy nie mam źle wstawiony monitor, bo nie pierwszy raz słyszę, że fotki są ciemne, a u mnie są okej.
teraz weszłam przez tel na dogo i na tel wyglądały zupełnie inaczej ciemne i kompletnie bez kolorków :roll:
i teraz zastanawia mnie, jak wy je widzicie, czy przekłamuje komp czy tel...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jessica89']i jest "moja" piękna czarna iskierka :):)[/QUOTE]

[quote name='phase']Achhh jaka sliczna Sonieczka :loveu: pieknosci![/QUOTE]

Dzięki dziewczyny :loveu:

[quote name='paulaa.']mam do was pytanko, będę baardzo wdzięczna za odpowiedź (sorki za spam ;) )

czy fotki są u was ciemne ?
nie wiem czy nie mam źle wstawiony monitor, bo nie pierwszy raz słyszę, że fotki są ciemne, a u mnie są okej.
teraz weszłam przez tel na dogo i na tel wyglądały zupełnie inaczej ciemne i kompletnie bez kolorków :roll:
i teraz zastanawia mnie, jak wy je widzicie, czy przekłamuje komp czy tel...[/QUOTE]

Dzięki za zdjęcia :loveu: U mnie nie są ciemne , bo to zależy od ustawienia jasności w monitorze :)

[quote name='Aleksandra95']Ale Sonka dostała smaczki :loveu:


U mnie fotki są dosyć ciemne ;)[/QUOTE]

Bardzo się z nich ucieszyła :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Sonka95']W weekend ma być śnieg :cool3: u nas już zimno się robi i jak dochodzi na plusie to max 4-5 stopnie :D[/QUOTE]

u mnie dzisiaj obrzydliwie ciepło,5'C ale słońce okropne jak początek wiosny:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']No wlasnie patrzylam i u nas 3-5 max to sie zmienilo juz nie 8 :diabloti:[/QUOTE]

O widzisz :diabloti:

[quote name='marta.k9080']u mnie dzisiaj obrzydliwie ciepło,5'C ale słońce okropne jak początek wiosny:placz:[/QUOTE]

Wczoraj też było słoneczko , ale zimno strasznie się robi :D

[quote name='unikatowydiament']hej Dziewczyny:)[/QUOTE]

[quote name='marta.k9080']cześć Soniaczki[/QUOTE]

Hejka :loveu: Dzisiaj to późno wchodzę , bo najpierw mieliśmy wizytę księdza :diabloti: Sonia oczywiście musiała pokazać kto tu broni domu , ale szybko odpuściła i zajęła się jedzeniem swojego bucika :evil_lol: zawsze go je kiedy przychodzi ktoś obcy do domu :evil_lol: a potem przyszła koleżanka i tak to zleciało :)

Nie wierze, że tak dawno nic nie wstawiałam :evil_lol:

Sonia w pozycji zdechł pies :loveu: strasznie tą sztuczkę polubiła , bo nie musi nic robić :evil_lol:

[IMG]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/6ca56f17-a0fd-4201-8ed4-6b2d71eede25_zpsb9b13f07.jpg?t=1386102516[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Cześć Sonieczi !!!

ślicznie małpa wygląda :lol:[/QUOTE]

Witamy i dziękujemy za miłe słowa :loveu: :loveu:

[quote name='betty_labrador']Haha nic nie robi przy tej sztucce i jeszcze ją nagradzają :evil_lol:[/QUOTE]

No to zdecydowanie uwielbia już nawet obrotu tak chętne nie robi a zawsze go bardzo lubiła przed nauczeniem tej sztuczki :evil_lol:

[quote name='rashelek']Ksiądz już po kolędzie? :diabloti:
Sztuczka superaśna, ja Miki tak nie mogę nauczyć bo ona nie ma w zwyczaju po prostu leżeć :P[/QUOTE]

[quote name='Aleksandra95']Wcześnie u Was ten ksiądz chodzi :lol:[/QUOTE]

No księdza po kolędzie mieliśmy :D w tym roku bardzo wcześnie zaczęli chodzić od poniedziałku a do nas wczoraj zawitał :)

Najpierw też myślałam , że Sonia się tego nie nauczy , bo jeśli chodzi o sztuczki to dostaje poweru i najchętniej to robi kilka rzeczy za jednym razem :evil_lol: Najpierw leżała po kilka sekund a potem stopniowo wydłużałam czas i wyszło :cool3:

Dzisiaj też specjalnie pojechałam po prezent na Mikołajki dla Soniaka :loveu: kupiłam jej smakołyki - bekon z serem ( uwielbia je ) :loveu:i jeszcze dostanie paski z dziczyzną i żwaczami oraz puszkę :cool3: pod choinkę jeszcze jej dokupię wiewiórkę i piszczałkę na pewno i oczywiście dużo smaków :)

[B]Ale cudownie pada śnieg[/B] :multi: :multi: :multi:

Edited by Sonka95
Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']ale Sonia jest rozpieszczana,super:)[/QUOTE]

No :loveu: Jestem ciekawa jej minki jak dostanie przysmaczki , które uwielbia :loveu:

[quote name='marta.k9080']:placz::placz::placz: podziel się[/QUOTE]

Już nie ma czym się dzielić :-( roztopił się tak szybko ,a nawet sporo jego napadało :crazyeye:
jak szłam do szkoły jeszcze troszeczkę było a jak wracałam to tylko trawę było widać :placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Sonka95']
Już nie ma czym się dzielić :-( roztopił się tak szybko ,a nawet sporo jego napadało :crazyeye:
jak szłam do szkoły jeszcze troszeczkę było a jak wracałam to tylko trawę było widać :placz:[/QUOTE]

szkoda:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...