Jump to content
Dogomania

Kochany agilitowy psiak - Sonia mix Lancashire Heeler


Sonka95

Recommended Posts

Witamy nowego gościa i zapraszamy częściej :)
Strata boli , ale jak to mówią czas leczy rany ...
A zdjęcia będą z wakacji na wsi :D

Tutaj nie wspominałam , ale mamy z adopcji nowego świnkowego domownika ;) Maja od razu inaczej się zachowuje Lily bo tak ją nazwaliśny zachęca ją do wychodzenia z domku ... mama dzisiaj dzwoniła i mówiła , że dziewczynki się nawet polubiły :)
Najpierw cykały i ustalały która będzie rządziła a teraz leżą do siebie przytulone :D

Teraz w domu mamy wszystkie zwierzaki czarno podpalane ...

A dzisiaj na zewnątrz jest istna duchota na słońcu ponad 40 stopni :o byliśmy nad rzeką to się wykąpaliśmy , ale komary nas po godzinie wygoniły ... Sonia też popływała , ale tylko jak wyszła z wody to atakowało ją mase komarów :/

Link to comment
Share on other sites

U nas burze wszystkie przechodzą bokiem ;)

Wczoraj było chłodno to poszliśmy na spacer przy polach i łąkach :D
Sona się wybiegała za wszystkie czasy :)

A dzisiaj jest już ciepło i za jakiś czas wybieramy się do sklepu tyłem wsi ;) a potem zachaczymy o rzeke ...

A zdjęcia już niedługo będą :) Na aparacie mam już ponad 50 zdjęć a w komórce ponad 300 :D

Link to comment
Share on other sites

Świneczki nowej oczywiście , że będą :)

Wczoraj Sonia rozwaliła swoją piłke po pierwszym użyciu ... nie wiem jak ona to zrobiła bo te same piłki zawsze służą nam po ok. 3 miesiące :o a jaka szczęśliwa po tym była.

Wczoraj gorsze było wytarzanie w jakieś kupie na podwórku ... ten smród był okropny :/ a podczas mycia jeszcze mi uciekła i wytarzała sie w piachu wyglądała strasznie .... Potem wzięłam ja na smycz i jakoś poszło ;)

A z dobrych rzeczy to jest to , że mój pies łapie frisbee w zęby :) w locie jeszcze nie umie ... ale jak jest dobrze nakręcona to połapie z ziemi.Dysk Dog Chow mam już cały na około w śladach po zębach ^^ nawet nie wiecie jak się cieszyłam kiedy pierwszy raz złapała B-)

Link to comment
Share on other sites

Hej :)

Dzisiaj po południu przyjechał tata a Sonia jak go tylko zobaczyła to była mega szczęśliwa ... skakała , wyła i latała na około w końcu nie widziała pana przez 5 dni ;)

Pogoda u nas ładna nie jest za duszno :-) Jutro pojedziemy rowerami nad jezioro ;-)

Link to comment
Share on other sites

Hej :) dziękujemy za odwiedziny :)

My wracamy do Warszawy we wtorek wieczorem albo w środe rano więc już niedługo będą fotki ... ja z jednej strony chciałabym wracać a z drugiej jeszcze kilka dni zostać ;)

Sona lata tutaj całe dnie po dworze a w domu pewnie będzie siedziała pod drzwiami domagając sie wypuszczenia ;)

Woda w jeziorze kwitnie i została nam tylko rzeka do pływania :)
Pogoda jest nadal ładna nie padało , ale przydał by sie deszcz ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...