Jump to content
Dogomania

bosh dla maltańczyka?


FridaOzzy

Recommended Posts

hej, od 4lat karmię maltańczyka gotując mu wołowe serca, pierś, udka z kurczaka, ogony z ryżem, lubi, ale szczerze, to może przejdę na coś wygodniejszego..

Psina jest dość wybredna. Royal canin jadła przez rok, jak tylko ją kupiłam, jeszcze ta karma była najlepsza, niestety się sprzedała. Rc jej się b. szybko znudził, praktycznie, to mój pies musi mieć codziennie co innego, a moje wydadki na to nie pozwalają :roll: domowe jedzonko też jakoś do niego się nie garnie. Postanowiłam kupować karmy, co miesiąc inną. . . Jakie? patrząc na allegro, to dużego wyboru nie ma... w zoologicznym samo pedigree, które jedynie kupuję do schroniska.. :P jakiś bosh? jaki? rc według mnie jest za słabe, i za drogie.. może purina? tylko na allegro też jest tylko purina dog chow, która za dobra nie jest..

chyba zdecyduje się na Husse

Edited by fridaso
karma dobra znaleziona.
Link to comment
Share on other sites

Masz tak małego psa, że spokojnie możesz sobie pozwolić na karmę lepszej jakości niż Bosch... Choćby już Brit Care jest lepszy. Mam psa 5kg, który je dość dobre karmy - dawkowanie na dzień to od 85 do 100 gram maksymalnie, zaleznie od karmy, przy czym dostaje posiłki dwa razy dziennie, micha na 5 minut - zje czy nie, zabieramy. Nie jest dokarmiany niczym dodatkowym (na smaki dostaje również suchą karmę, czasem coś innego), nie ma miejsca na grymaszenie.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z LadyS. Moje pekińczyki już od dobrych kilku lat są na Brit Care Mini Adult Small z jagnięciną i ryżem, i są bardzo zadowolone (żadnej karmy nie jadły tak chętnie jak tą). Po Royalu Mini Adult Small okropnie wymiotowały. Po Brit Care nie ma żadnych problemów typu wymioty czy biegunka. Sierść też wygląda ładnie.
A tak przy okazji: Dlaczego chcesz kupować karmę akurat na Allegro? Moim zdaniem bardziej opłaca się ją zamawiać za pośrednictwem sklepów internetowych (np. Świat Karm lub ABC karma). Z usług tych dwóch sklepów korzystam regularnie i jak dotąd się nie zawiodłam. Przy zakupie za określoną kwotę ( zwykle od 50- 100 zł) masz przesyłkę gratis, a zawsze możesz coś dobrać do karmy: np. kosmetyki, smaczki.

Edited by Lotty
Link to comment
Share on other sites

pies jest jakoś tak...
karmy nie zje, za nic. stoi, i ona nie zje, ale jak udaję, że idę, idę i nagle mi się rozsypała karma, to od razu wcina.. wiem, że mogę sobie pozwolić, więc szukam najlepszej karmy, na allegro tak sobie patrzę, ale ogólnie kupuję na animalia.pl , bo mam b. duży rabat, wydaję dużo na gryzonie. Na świat karm jest wszystko droższe, co zauważyłam, ale pewnie tam będę kupować , większy wybór, animalia mało rzeczy dla psa ma.. wracając do karm.
karma mu się nie nudzi , a może jest zainteresowany jedzeniem pierwszego dnia..


zdecyduję się na Husse i Brit Care Mini Adult Small zamiennie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...