Jump to content
Dogomania

Chanel ma dom, w którym zwierzęta są traktowane z należytym szacunkiem i miłością


elik

Recommended Posts

Chanel :placz: Kochana staruszko :placz: Ogromnie zasmuciła mnie ta wiadomość. Miałaś szanse jeszcze długo cieszyć się życiem wśród kochających Cię ludzi.
Biegaj szczęśliwa po łąkach za tęczowym mostem :-(
Trzymaj się LeoNela.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie jestem w stanie sie pozbierać, chodze i patrze tylko gdzie jest Nela, jak codziennie. I nie wybiega już. NIe cieszy sie na mój widok. Mamuśka była na poczcie, gość chyba wystarczajaco usłyszał... Ale zwykłe przepraszam nic nie zmienia!! Listonosz podjechał pod sam dom i potem wycofywał strasznie szybko, a ona biedna lezala na trawie, grzała sie w słoncu podobno. Dobrze, że brat był w domu. Dzwonił po pomoc, ale nikt nie zdażył przyjechać, ani weterynarze, mama zwolniła sie zpracy. kolezanka ją przywiozła, ja tez sie spieszyłam.. zdechła. Leon cały czas był przy niej :placz: prawdopodobnie krwotok wewnętrzny. Ona bidulka juz nie słyszała dobrze, i kiepsko widziała... I nie zauwazyła niebezpieczenstwa. Chodze tylko i rycze. Mój pieseczek:placz: Czemu sie człowiek az tak przywiązuje :( Nie mogę sobie wybaczyć, że nie byłam przy niej... Chociaz moze lepiej nie widziec jak odchodzi najukochańszy pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeonNela']...Czemu sie człowiek az tak przywiązuje :( Nie mogę sobie wybaczyć, że nie byłam przy niej... Chociaz moze lepiej nie widziec jak odchodzi najukochańszy pies.[/QUOTE]
Ja też niedawno straciłam kochaną sunię Bellunię. Miała 16 lat, ale mogła jeszcze być wśród nas, gdyby nie to, że nerki całkowicie odmówiły posłuszeństwa. Te rozstania potwornie bolą :bigcry:Lekarstwem na to są wspomnienia wspaniałych chwil wspólnie spędzonych. Też masz takie wspomnienia, lecz się nimi :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...