Jump to content
Dogomania

Chanel ma dom, w którym zwierzęta są traktowane z należytym szacunkiem i miłością


elik

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przenoszę bo łatwiej będzie znaleźć

CD głosowania

[COLOR=#0000ff]
[B]Aischa[/B][/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . ....... ..[/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Chanel[/B][/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . ...............[/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Mela[/B][/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . ... . ........... ....[/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Zuza[/B] [/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . [/COLOR]

iwstar58[COLOR=#fff0f5]. . . . . . . .[/COLOR]AgusiaP[COLOR=#fff0f5] . . . . . . . . . .[/COLOR]cockermanka[COLOR=#fff0f5] ... ......... ..[/COLOR]elik[COLOR=#fff0f5]. . . .
[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . .[/COLOR]Asia & Ginger[COLOR=#fff0f5] . . . . . . .[/COLOR]Figunia[COLOR=#fff0f5] . . . . . .......... ..[/COLOR]docha[COLOR=#fff0f5]. .[/COLOR][COLOR=#fff0f5].
[/COLOR][B][COLOR=#fff0f5]..[/COLOR][COLOR=#fff0f5].[/COLOR][/B][COLOR=#fff0f5].. ...[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. [/COLOR][COLOR=#000000]ania shirley[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. [/COLOR][COLOR=#fff0f5]..........................[/COLOR]agag22[COLOR=#fff0f5]. . . . ... . .... ... ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . .
. ... . .... ......... ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5].[/COLOR]la mnie[COLOR=#fff0f5] . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . [/COLOR][COLOR=#fff0f5].
. . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . .[/COLOR]hadara_mam_ja[COLOR=#fff0f5] . . [/COLOR][COLOR=#fff0f5] .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ... . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5] . [/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . ..........................[/COLOR]emilia2280[COLOR=#fff0f5] ... ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
[/COLOR][COLOR=#fff0f5]..........................[/COLOR]Gabi0205[COLOR=#fff0f5] ... ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]
[/COLOR][COLOR=#fff0f5]..........................[/COLOR]Sarenia[COLOR=#fff0f5] ... ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi0205']Nasz przelew poszedł a co tam Sarcia dzisiaj zaszalała u groomerki a przy okazji przegląd u weta:lol: to niech i Coco/Chanelka skorzysta:evil_lol:!! ...[/QUOTE]

Pięknie dziękujemy :loveu:

[quote name='Gabi0205']...Oj ciężka ta choroba COCKERIOZA!!:lol:[/QUOTE]

I niestety nieuleczalna :eviltong:

A czy ja nie popełniłam głupoty zapisując Sareni głos ? Co prawda Chanel ma takie wzięcie, że ten jeden głos nie zaważy na wynikach głosowania, ale coś mnie tknęło, że Sarenia to może być isatota czworonożna, a jako taka nie może oddawać samodzielnie głosu. Owszem, może głosować wspólnie z Pańcią, może Pańci podpowiadać, ale samodzielnie głosować nie może :)
Kto to jest Sarenia ?

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Łojjjjj nie ma :shake: a przydałoby się.
Czy mogłabyś to zrobić ? Myślę, że na FB jest więcej szans na pomoc dla niej.[/QUOTE]
Przydałoby się.
Jakoś nie miałam okazji robić wydarzenia ...:oops::oops::oops:
Jeśli Asia_Ginger nie będzie miała czasu, to spróbuję coś wyprodukować,ale pewnie dopiero jutro wieczorkiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Przydałoby się.
Jakoś nie miałam okazji robić wydarzenia ...:oops::oops::oops:
Jeśli Asia_Ginger nie będzie miała czasu, to spróbuję coś wyprodukować,ale pewnie dopiero jutro wieczorkiem...[/QUOTE]
Dopiero przeczytałam. Jutro raniutko wyjeżdżam na weekend (w okolice Bielska-Białej zresztą ;)) , będę raczej bez neta (tylko w komórce), więc przez weekend nic nie zdziałam niestety. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Przydałoby się.
Jakoś nie miałam okazji robić wydarzenia ...:oops::oops::oops:
Jeśli Asia_Ginger nie będzie miała czasu, to spróbuję coś wyprodukować,ale pewnie dopiero jutro wieczorkiem...[/QUOTE]

Pisałaś ten post koło północy, cy więc pisząc -jutro wieczorkiem - miałaś na myśli sobotę wieczorkiem, czy niedzielę wieczorkiem ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi0205']My z Sareńką też zagłosujemy Chanel:Cool!: Piękna suńka!! Trzymamy kciuki i wspomożemy zdrówko niuni najdalej po niedzieli:lol:[/QUOTE]

Witaj Gabi :) strasznie się cieszę , że się odzywasz:) co tam u was , jak Sarenia ?

[quote name='elik']Kto to jest Sarenia ?[/QUOTE]

Eluniu , Sara to spanielka z tego wątku :

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225314-M%C5%82odziutka-spanielka-znaleziona-w-lesie-przy-drodze-Ju%C5%BC-w-nowym-domku-w-Tychach-%29/page3?highlight=spanielka+znaleziona+lesie[/url]

została wysterylizowana dzięki Fundacji Kastor ibyła u mnie na DT , cudna dziewczynka :)


A Coco Chanel znalazła swoją miłość , chodzi za moją Martą krok w krok , mi pozwoliła sobie zrobić jedzonko i zapodać leki , ale na dworek ze mną to już nie , postała chwilę pod drzwiami i z powrotem , takim fajnym kurcgalopkiem , pobiegła do Marty :) To jej ukochana pańcia i już , nikt inny się nie liczy . Fajnie razem spały bo jednej tylko czubek głowy wystawał spod kołdry , a drugiej kawałek rudego , nawet nie wiem z jakiej części ciała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shy']...
Eluniu , Sara to spanielka z tego wątku :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225314-Młodziutka-spanielka-znaleziona-w-lesie-przy-drodze-Już-w-nowym-domku-w-Tychach-)/page3?highlight=spanielka+znaleziona+lesie[/URL]

została wysterylizowana dzięki Fundacji Kastor ibyła u mnie na DT , cudna dziewczynka :)...[/QUOTE]
Myśmy już w tym roku tyle psiaków pociachały- blisko setki, że nie jestem w stanie spamiętać imion, ale tak mi się wydawało, że Sarenia to może być psiak :) Jak doczytałam, że była u gromerki, to już nie miałam wątpliwości kto zacz :)

[quote name='shy']...A Coco Chanel znalazła swoją miłość , chodzi za moją Martą krok w krok , mi pozwoliła sobie zrobić jedzonko i zapodać leki , ale na dworek ze mną to już nie , postała chwilę pod drzwiami i z powrotem , takim fajnym kurcgalopkiem , pobiegła do Marty :) To jej ukochana pańcia i już , nikt inny się nie liczy . Fajnie razem spały bo jednej tylko czubek głowy wystawał spod kołdry , a drugiej kawałek rudego , nawet nie wiem z jakiej części ciała :)[/QUOTE]
Widziałam Twoją córcię na wątku Saruni - piękna dziewczynka. Wyrośnie na super kobietę :)
W takim razie suni trzeba koniecznie domu z małą panienką szukać, skoro tak lubi dzieci.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Elu chodzilo mi o niedziele wieczorkiem. W niedziele wracam do domu, ale jeszcze nie wiem, o ktorej dotre. ;-)[/QUOTE]
Niedziela, to już jutro. Bardzo, bardzo prosimy o event dla suni. Może tam znajdzie swój domek, albo wsparcie finansowe :)
[SIZE=5]
[/SIZE][CENTER][SIZE=5]UWAGA, UWAGA, UWAGA[/SIZE]
[/CENTER]


[CENTER][SIZE=3]Jako, że minął już czas wyznaczony na oddawanie głosów, uroczyście oznajmiam,
że konkurs na imię dla uroczej spanielki uważamy za zamknięty.[/SIZE]
[/CENTER]

[SIZE=3]Zgłoszone propozycje imion, ułożone w kolejności alfabetycznej, uzyskały następujące ilości głosów:[/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Aischa[/B][/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . [/COLOR][COLOR=#fff0f5]...[/COLOR]1 głos[COLOR=#fff0f5].. ..[/COLOR][COLOR=#0000ff][B]
Chanel[/B][/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . .[/COLOR]8 głosów[COLOR=#fff0f5]..............[/COLOR][COLOR=#0000ff][B]
Mela[/B][/COLOR][COLOR=#fff0f5]. .. .....[/COLOR]2 głosy[COLOR=#fff0f5]. . ..[/COLOR][COLOR=#0000ff][B]
Zuza[/B] [/COLOR][COLOR=#fff0f5].. ..... [/COLOR]2 głosy[/SIZE]


[CENTER][SIZE=5]Zdecydowaną, powiedziałabym, miażdżącą większością głosów wygrała propozycja zgłoszona przez cockermankę

[SIZE=6]Chanel[/SIZE]
[/SIZE]
:multi::multi::B-fly::B-fly::klacz::klacz::sweetCyb::sweetCyb::cunao::laola::knajpa:


[SIZE=3]
My oblewamy nadanie imienia, gratulujemy cockermance trafnego wyboru
i zapraszamy do kasy :p[/SIZE]

[SIZE=3]Wszystkim biorącym udział w zabawie serdecznie dziękujemy.[/SIZE]
[SIZE=3]Dzięki Wam, [SIZE=3]s[/SIZE]unia ma już coś własnego, ma imię.
[/SIZE][/CENTER]

[COLOR=#0000ff]
[/COLOR]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Zdecydowaną, powiedziałabym, miażdżącą większością głosów wygrała propozycja zgłoszona przez cockermankę
[CENTER][SIZE=5] [SIZE=6]Chanel[/SIZE][/SIZE]
[/CENTER]
[/QUOTE]
Oj, propozycja była [B]_Lary[/B],ja ją tylko "przygarnęłam", bo śliczna i szkoda by było jej nie zgłosić ;)
Udam się do kasy jak najszybiej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']też mi się podoba:):):)[/QUOTE]

Jak to wymawiacie: "Szanel" czy "Czanel"? :)

Pomóżcie, znalazłam mega oswojonego i zaniedbanego kota pod pracą w Zabrzu, nie mam co z nim zrobić, a w schronie panuje choróbsko :(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235980-Kotek-znaleziony-w-Zabrzu-nie-mam-gdzie-go-da%C4%87-%28-PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?p=19992015#post19992015[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']A, z jakim załącznikiem do kasy,bo już się pogubiłam... ;)[/QUOTE]

Musiałam się cofnąć do 12 strony, a tam stoli napisane :)
[COLOR=#0000cd]
Podaję, głosujemy wg I reguły:

zgłoszenie - 5 zł

[B]zwycięzca - 10 zł
[/B]
głosowanie bezpłatne.

Imiona można zgłaszać do środy tj. 14 listopada do godz. 15-tej.

[B]Czyli zgłaszanie imion zakończone.[/B]

Zgłaszający proszeni są o wpłacenie na Konto Fundacji Kastor po 5 zł od zgłoszonej propozycji imienia do dnia 16 listopada.
W tytule przelewu proszę pisać nick z dogo + konkurs na imie - np [B]elik konkurs na imie[/B].[/COLOR]

A teraz, to już możesz napisać: cockermanka - darowizna dla Chanel.

[CENTER][COLOR=#b22222][SIZE=3]Bardzo dziękujemy[/SIZE][/COLOR]:Rose: :Rose: :Rose:

[/CENTER]
Dla przypomnienia - obecnie tak kształtuje się majątek Chanel


[B][COLOR=#0000cd]WPŁATY[/COLOR][/B]

.5,00 zł - iwstar58 - udział w konkursie na imię
15,00 zł - iwstar58
10,00 zł - cockermanka - udział w konkursie na imię
.5,00 zł - emilia2280- udział w konkursie na imię
================
[SIZE=3]35,00 zł[/SIZE]


[COLOR=#0000cd][B]WYDATKI[/B][/COLOR]


[COLOR=#0000cd][B]SALDO[/B][/COLOR]

[SIZE=3]35,00 zł[/SIZE]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...