Jump to content
Dogomania

Chanel ma dom, w którym zwierzęta są traktowane z należytym szacunkiem i miłością


elik

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedna sunia :-(, na jej szczęście los sprawił,
że stanęła na drodze Grażynki...
Kciukam aby szybko doszła do siebie.
i będę wypatrywać nowych wieści.
[quote name='elik'] Zapraszam Panie do kasy :) [/QUOTE]
Ja już odwiedziłam kasę :lol:
[quote name='elik'] Ja już mam swój typ :eviltong:[/QUOTE]
Noo niee, a ja myślałam elik, że wystartujesz z Coco,
mogłabyś wówczas liczyć na mój głos :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']Biedna sunia :-(, na jej szczęście los sprawił,
że stanęła na drodze Grażynki...
Kciukam aby szybko doszła do siebie.
i będę wypatrywać nowych wieści.

Ja już odwiedziłam kasę :lol:

Noo niee, a ja myślałam elik, że wystartujesz z Coco,
mogłabyś wówczas liczyć na mój głos :razz:[/QUOTE]

Za to z Chanel masz mój głos, hehe :) Coco brzmi mi jak dla jakiejś kury - sorry :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Za to z Chanel masz mój głos, hehe :) Coco brzmi mi jak dla jakiejś kury - sorry :eviltong:[/QUOTE]
hihihii, Lara ja nie zgłaszałam Chanel.
Coco, niby fajne imię, ale takie trochę.. hmm ''gdaczące''
Obawiałabym się, że wołając do psa - koko koko,
ktoś może pomyśleć :stupid:
Niemniej jednak to dość popularne imię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']hihihii, Lara ja nie zgłaszałam Chanel.
Coco, niby fajne imię, ale takie trochę.. hmm ''gdaczące''
Obawiałabym się, że wołając do psa - koko koko,
ktoś może pomyśleć :stupid:
Niemniej jednak to dość popularne imię.[/QUOTE]

Ale cockermanka zgłasza, hyhy :)

Coca to zaś kojarzy się z niedozwolonymi środkami :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Mała przespała nockę spokojnie , zjadła troszkę i zawiozłam ją na kroplówkę , gdy przyjechałam po pracy ją odebrać , niunia siedziała sobie u wetki na kolanach za biurkiem i widać było , że jest jej baaardzo dobrze :) przy naszym wyjściu padła propozycja : "jak nie masz jutro co z nią zrobić to przywieź do nas" :) Dziewczyny są nią zachwycone , że jest taka grzeczna , miła , przytulaśna i bezproblemowa . Były z niunią na spacerze , obejrzały konika , po lecznicy chodziły sobe koty i przyjeżdżały psy a mała na nic nie reagowała :) Jeden ze stażystów z żalem stwierdził , że gdyby mógł to chętnie by ją adoptował , niestety ma swoje dwa psy i na więcej na razie nie może sobie pozwolić :)
Teraz leży sobie na kanapie obok mojej córki , kołami do góry i pochrapuje . Cudna dziewczyna :)

Link to comment
Share on other sites

Fiu. ale wiesci. az dziw ze tak dobrze zniosla operacjé ratujácá zycie :OO i jeszcze zábki jej wyrwali aa ta jakby nic!

Zaraz zrobié wátek suni Lunki, która przyjechala z Coco/Chanel razem calá dlugá drogé do zuuotej Shy.

EDIT: gotowe:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235714-Czarna-milutka-spanielka-Lunka-szuka-równie-kochanego-domu!?p=19971731#post19971731[/URL]

Edited by emilia2280
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000cd][B]Kochana shy, umawiałyśmy się przez telefon, że napiszesz jaką karmę kupić dla niuni, a Ty ani me, ani be, ani kuku ryku [/B][/COLOR]:evil_lol:[COLOR=#0000cd][B]

Małej usunięte zostały 4 ząbki, ma w pysiu nadrzerkę i nie da rady jeść suchej karmy. Puszki jak wiemy do tanich nie należą musimy więc zaopatrzyć DT w żarełko.
Czy macie jakieś propozycje ? Plissssss[/B]
[/COLOR]

[quote name='iwstar58']...Noo niee, a ja myślałam elik, że wystartujesz z Coco,
mogłabyś wówczas liczyć na mój głos :razz:[/QUOTE]

Zamierzałam głosować i niniejszym to czynię, bo wiem, że Emilka już wpłaciła, a iwstar58 i cockermanka piszą, że także, czyli już wszyscy wpłacili i można głosować więc [B]głosuję na Zuza[/B].

[CENTER][SIZE=3]Zachęcam wszystkich kto ma chęć do głosowania.

Przypominam
głosowanie jest bezpłatne, czyli nie boli, a w ten sposób można się przyczynić
do wybrania super imienia dla super spanielki.[/SIZE]
[/CENTER]


Liczymy głosy

[COLOR=#0000ff]
[B]Aischa[/B][/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . ....... ..[/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Chanel[/B][/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . ...............[/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Karmelka[/B][/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . ... . .... ....[/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Zuza[/B] [/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . [/COLOR]

[COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . .[/COLOR]AgusiaP[COLOR=#fff0f5] . . . . . . . . . . . . . . . . . . ... ......... ..[/COLOR]elik[COLOR=#fff0f5]. . . .
. .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . [/COLOR]
[COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . .[/COLOR]Asia & Ginger[COLOR=#fff0f5] . . . . .. . . . . . . . . . ... ......... ..[/COLOR]docha[COLOR=#fff0f5]. .[/COLOR][COLOR=#fff0f5].
[/COLOR][B][COLOR=#fff0f5].
..[/COLOR][COLOR=#fff0f5].[/COLOR][/B][COLOR=#fff0f5].. ...[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. [/COLOR][COLOR=#000000]ania shirley[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ... . .... ... ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ... . .... ... ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ... . .... ... ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ... . .... ... ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ... . .... ... ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ... . .... ... ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5].. . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ... . ....... ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ... . .... ... ..[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

[/COLOR][B][COLOR=#800080]Iwstar85 bardzo proszę zmień treść tekstu w banerku. Zebraliśmy już całą należność na transport za co serdecznie Wam dziękuję.
Teraz zbieramy na karmę i zapłatę za wykonany operacje ropomacicza.[/COLOR][/B][COLOR=#0000cd]
[/COLOR]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][COLOR=#0000cd][B] .....[/B][/COLOR][COLOR=#fff0f5]
[/COLOR][B][COLOR=#800080]Iwstar85 bardzo proszę zmień treść tekstu w banerku. Zebraliśmy już całą należność na transport za co serdecznie Wam dziękuję.
Teraz zbieramy na karmę i zapłatę za wykonany operacje ropomacicza.[/COLOR][/B][COLOR=#0000cd]
[/COLOR][/QUOTE]
elik, poczekajmy jeszcze na imię :lol:

[B]Dziewczyny, kto jeszcze nie głosował, pomóżcie. Głosowanie do jutra, do godz.11[/B]
[COLOR=#000000]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]missiaa[/B][/COLOR]
[COLOR=#000000][I][B]Zajmie Ci to tylko góra pół minuty, nic za to nie płacisz a możesz bardzo pomóc![COLOR=#0000FF]Proszę o głos[/COLOR][/B][COLOR=#000000][FONT=Verdana]w wewnętrznej dogomaniackiej ankiecie krakvetu na Bezpłatny Dom Tymczasowy[/FONT][/COLOR][COLOR=#008000][FONT=Verdana][U][B]Magdaleny Nieduziak- czyli mamę missieek[/B][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]. Pod opieką duża ilość psiaków, wyciągniętych z Olkuskiej mordowni. Pieniędzy ciągle za mało, a tyle psiaków w potrzebie. Karma jest na wagę złota! Bardzo prosimy. Tu link do psiaków:[/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?cat=6[/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Próbowaliśmy dwa miesiące temu, nie udało się[/FONT][/COLOR]:-([COLOR=#000000][FONT=Verdana] więc próbujemy znów. Proszę o głos[/FONT][/COLOR]:smile:
[B][COLOR=#FF0000]TUTAJ[/COLOR] TRZEBA TYLKO ODDAĆ SWÓJ GŁOS:[/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235228-KrakVet-ankieta-na-listopad"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ta-na-listopad[/URL]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]pozdrawiam[/FONT][/COLOR]:smile:[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][COLOR=#0000cd][B]Kochana shy, umawiałyśmy się przez telefon, że napiszesz jaką karmę kupić dla niuni, a Ty ani me, ani be, ani kuku ryku [/B][/COLOR]:evil_lol:[COLOR=#0000cd][B]

Małej usunięte zostały 4 ząbki, ma w pysiu nadrzerkę i nie da rady jeść suchej karmy. Puszki jak wiemy do tanich nie należą musimy więc zaopatrzyć DT w żarełko.[/B][/COLOR][COLOR=#0000cd]
[/COLOR][/QUOTE]

Eluniu , nie napisałam nic , bo księżniczka zaczyna noskiem kręcić na puszki , staje maupa przy lodówce i wpatruje się w nią tęsknym wzrokiem :diabloti: dzisiaj ugotuje jej więc domowego żarełka bo podejrzewam , że takie właśnie najbardziej przypadnie jej do gustu :)

Nocka minęła spokojnie , wpakowała się mojej Marcie do łóżka i zadowolona z nią spała , za to dzisiaj , jak młoda poszła do szkoły , jaka była rozpacz i płacz pod drzwiami , w końcu wyszła na taras i stała tam wpatrując się w drogę i wypatrując swojej pańci :cool3:
Ja rano wychodzę trochę później , ale jak już się ubrałam do wyjścia , mała również w gotowości stanęła przy drzwiach i znowu rozpacz jak musiała zostać w domu , koniec świata - a nie została sama , bo młody jest chory i cały tydzień siedzi w domu . Kobitka potrzebuje towarzystwa , ale wygląda na to , że nie każde jej odpowiada :evil_lol:

Edited by shy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']A każdy może głosować? Czy tylko obecni na watku? Bo jesli "podczytywacze" też, to ja glosuję na Chanel....[/QUOTE]

[CENTER][SIZE=3]Kochana W S Z Y S C Y mogą głosować,
nawet zapraszamy kto tylko wpadnie na wątek, prosimy głosujcie :)[/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...