Jump to content
Dogomania

Chanel ma dom, w którym zwierzęta są traktowane z należytym szacunkiem i miłością


elik

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Tylko, że ja dałam propozycję imienia, a potem dopiero pojawił sie ten pomysł z cenami za propozycje... nie wiem czy mogę sobie pozwolić na kolejną wpłatę :oops:

Także możecie mnie wykluczyć.[/QUOTE]

Oczywiście, że udział w wyborze imienia jest dobrowolny. W którymś z postów prosiłam o potwierdzenie udziału. Szkoda bo imie ładne, ale trudno :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Mała może już w gabinecie u wetki. Oby wszystko poszło bez komplikacji.[/QUOTE]
Trzymam mocno kciuki za sunię :lol: oby było dobrze
[quote name='elik']Myślę, że w pierwszej wersji wpłaty dla biorących udział są mniej "dotkliwe" :)
[/QUOTE]
Oooo tak, pod warunkiem, że nie zostanie się ''zwycięzcą'' konkursu :evil_lol:
Ja mam tylko pytanie, czy nie można w razie wybrania 1 opcji
przelać hmm...całości? Najnormalniej szkoda mi kodu na przelew... 5zł :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']...
Ja mam tylko pytanie, czy nie można w razie wybrania 1 opcji
przelać hmm...całości? Najnormalniej szkoda mi kodu na przelew... 5zł :lol:[/QUOTE]
Oczywiście, przeciez to tylko zabawa, która przy okazji przyniesie suni imie i trochu kasy na podreperowanie zdrowia.

[quote name='cockermanka'][B]_Lara[/B], to może ja przejmę Twoją propozycję imienia? I dodam ją jako drugą? Podoba mi się Chanel ;)[/QUOTE]
Mam nadzieję, że __Lara się zgodzi :) Imie faktycznie bardzo ładne.
Dziękuję Wam obu :)

[COLOR=#0000cd][B]Z przyjemnością donoszę ;) że Kalroka1984 wpłaciła na moje konto brakującą do należności za transport kwotę 20 zetów, za co Jej bardzo serdecznie dziękuję :Rose:[/B][/COLOR][CENTER][SIZE=3]
Proszę więc nie wpłacać już na moje konto. Wszystkim, którzy umożliwili suni transport do DT bardzo dziękujemy.

Natomiast bardzo proszę i gorąco zachęcam do wpłat na konto Fundacji z dopiskiem w tytule przelewu:
nick + darowizna dla suni z Dzierżoniowa.

Jak ju[SIZE=3]ż[/SIZE] przestanie być bezimienna, to zamiast: suni z Dzierżoniowa, jej imie.[/SIZE]

[/CENTER]

konto Fundacji:

Fundacja KASTOR
ul. Siewna 23/23
31-231 Kraków

PKO PB 71 1020 2892 0000 5902 0455 7542[SIZE=3]

Bez Waszego wsparcia finansowego nie będziemy mogli pomóc suni.
[/SIZE]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']Żeby już nie mieszać, to oficjalnie zgłaszam do konkursu imię [B]Aischa[/B].[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]...[/QUOTE]


[quote name='cockermanka']_Lara, to może ja przejmę Twoją propozycję imienia? I dodam ją jako drugą? Podoba mi się Chanel ;)[/QUOTE]

[quote name='__Lara']Bardzo proszę :) nie mam nic przeciwko :)[/QUOTE]

Świetnie :multi:
Cockermanko, zmieniasz swoją propozycję, czy dodajesz ?


Przypominam propozycje imion dla suni z Dzierżoniowa:


Aisza[COLOR=#fff0f5]……..….…[/COLOR]iwstar58[COLOR=#fff0f5]-----------[/COLOR][COLOR=#fff0f5]do wpłaty 5 zł[/COLOR]
[COLOR=#fff0f5].…[/COLOR]
Chanel[COLOR=#fff0f5]…-….…[/COLOR]cockermanka

Karmelka[COLOR=#fff0f5]------[/COLOR][COLOR=#fff0f5]do wpłaty 5 zł[/COLOR]

Zuza[COLOR=#fff0f5]….....….…[/COLOR]Emilia 2280
[COLOR=#fff0f5]------[/COLOR][COLOR=#fff0f5]--do wpłaty 5 zł
[/COLOR]
Wiem, że Emilka nie wycofuje swojego udziału w konkursie, cocermanka, jeśli przejęła propozycję imieniaod __Lary, to chyba też ma zamiar wziąć udział, tylko z dwiema, czy z jedną propozycją więc pozostaje zapytać iwstar58, czy także chce startować w tej zabawie.

Iwstar58 bardzo prosimy, daj głos w sprawie konkursu ;)

Edit

znalazłam wpis:

[quote name='iwstar58']Żeby już nie mieszać, to oficjalnie zgłaszam do konkursu imię [B]Aischa[/B].:lol:
Tylko [B]ostatecznie podaj, wg których zasad teraz gramy i ile przelać kasy[/B]...
bo się nieco pogubiłam :evil_lol:[/QUOTE]


Podaję, głosujemy wg I reguły:

zgłoszenie - 5 zł

zwycięzca - 10 zł

głosowanie bezpłatne.

Imiona można zgłaszać do środy tj. 14 listopada do godz. 15-tej.

[B]Czyli zgłaszanie imion zakończone.[/B]

Zgłaszający proszeni są o wpłacenie na Konto Fundacji Kastor po 5 zł od zgłoszonej propozycji imienia do dnia 16 listopada.
W tytule przelewu proszę pisać nick z dogo + konkurs na imie - np [B]elik konkurs na imie[/B].

Głosowanie odbędzie się w dniach 17 - 18 listopada godz. 19:00.
Każdy uczestnik konkursu może głosować tylko na jedną propozycję imienia.

[COLOR=#800080]
[/COLOR][CENTER][B][COLOR=#800080]Z A P R A S Z A M Y do zabawy. [/COLOR][/B]
[/CENTER]

Wybieramy imie dla suni szczęśliwie uratowanej przed śmiercią wskutek zakażenia organizmu martwą ciążą.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

niunia już w domu , leży na kanapie i ...... wszyscy słyszą , że śpi :)
operację zniosła dobrze , okazało się , że ropomacicze było spowodowane obumarłą i rozkłądającą się już ciążą :(
podczas zabiegu zostały też usunięte 4 zęby , bo były w takim stanie , ze nic się nie dało z nimi zrobić , poza tym okazało się , że po prawej stronie mordki, tam gdzie nie pozwalała sobie zajrzeć ma okropną nadrzerkę , wszystko zostało oczyszczone i miejmy nadzieję , że będzie ok
jutro dostanie jeszcze kroplówkę na wzmocnienie z antybiotykiem i jeżeli będzie dobrze to dalej dostanie juz doustny antybiotyk

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Malutka miala wielkie szczescie ze ktos ja wyrzucil... gdyby mieszkala nadal u "wlasciciela", ktory byl tak nieodpowiedzialny pewnie umieralaby powoli i w ogromnym cierpieniu... w zyciu nie pomyslalabym ze bede cieszyc sie z faktu ze ktos porzucil psiaka...[/QUOTE]

zgadzam sie z Toba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka'][B]_Lara[/B], to może ja przejmę Twoją propozycję imienia? I dodam ją jako drugą? Podoba mi się Chanel ;)[/QUOTE]

hehe, oki, ja tez chcialam to imié przejác ale bylas pierwsza :)
LAdnie - Chanel.

[quote name='shy']niunia już w domu , leży na kanapie i ...... wszyscy słyszą , że śpi :)
operację zniosła dobrze , okazało się , że ropomacicze było spowodowane obumarłą i rozkłądającą się już ciążą :(
podczas zabiegu zostały też usunięte 4 zęby , bo były w takim stanie , ze nic się nie dało z nimi zrobić , poza tym okazało się , że po prawej stronie mordki, tam gdzie nie pozwalała sobie zajrzeć ma okropną nadrzerkę , wszystko zostało oczyszczone i miejmy nadzieję , że będzie ok
jutro dostanie jeszcze kroplówkę na wzmocnienie z antybiotykiem i jeżeli będzie dobrze to dalej dostanie juz doustny antybiotyk[/QUOTE]

:OOOO umarlaby lada chwila z zakazenia tymi plodami :OOO o zgrozo, wyrzucono já na jej szczéscie!

[quote name='shy']wetka ocenia ją na ok 8 - 9 lat[/QUOTE]

to wazne, Giselle, dodaj to do pierwszego postu proszé.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka'][B]_Lara[/B], to może ja przejmę Twoją propozycję imienia? I dodam ją jako drugą? Podoba mi się Chanel ;-)[/QUOTE]

[quote name='__Lara']Bardzo proszę :smile: nie mam nic przeciwko :smile:[/QUOTE]

[quote name='emilia2280']hehe, oki, ja tez chcialam to imié przejác ale bylas pierwsza :)
LAdnie - Chanel...[/QUOTE]

Najwyraźniej [B]Chanel [/B] ma duże szanse na zwycięstwo :)

Ustalcie proszę, kto je zgłasza do konkursu i zapraszam do wpłat na konto Fundacji. Sunia jest w potrzebie :)

Link to comment
Share on other sites

To uporządkujmy ;) W kolejności zgłoszeń:


[B]Aischa[/B][COLOR=#fff0f5]. . . . . . . .[/COLOR]iwstar58[COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . .[/COLOR] 5 zł

[B]Karmelka[/B][COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR]cockermanka[COLOR=#fff0f5]. . . . . .[/COLOR]10 zł[B]
Chanel[/B] [COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . .[/COLOR]

[B]Zuza[COLOR=#fff0f5]. . . . . . . . . . .[/COLOR][/B]Emilia 2280[COLOR=#fff0f5]. . . . . . .[/COLOR] 5 zł



Zapraszam Panie do kasy :)

Głosowanie możemy zacząć jak tylko 20 złociszów zasili majątek suni z Dzierżoniowa.

Ja już mam swój typ :eviltong:

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...